معرفی فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024 (والهالا)

معرفی فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024 (والهالا)

به‌روزرسانی و تغییرات موجودی فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024 (Valhalla والهالا)

فصل جدیدی از کلش رویال طبق سنت ماهیانه ای که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند، فرا رسیده است زیرا فصل 55 جوایز و محتوای هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. به عنوان بخشی از Card Evolutions، ما کارت Valkyrie Evolution را به همراه یک Tower Troop جدید در قالب The Cannoneer داریم. بنابراین، در این مقاله، اجازه دهید ببینیم به‌روزرسانی فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024 از نظر پوسته‌های جدید، احساسات، جوایز و موارد دیگر چه ارائه می‌دهد.

از فهرست 14 ایده تغییر تعادل، سوپرسل آن را به 10 تغییر نهایی محدود کرده است که در Clash Royale برای فصل آینده 55 در ژانویه 2024 اجرا خواهد شد. هدف این تغییرات بهبود تعادل بازی و تضمین تجربه لذت بخش برای همه است. . منتظر به روز رسانی های هیجان انگیز باشید!

موجودی ها از طریق تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده، در روز سه شنبه، 2 ژانویه 2024 اعمال خواهند شد.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

معرفی فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024

فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024
فصل 55 کلش رویال ژانویه 2024
 • New Tower Troop: The Cannoneer

فصل 55 Cannoneer را معرفی می کند، اولین سرباز برج که جایگزین Tower Princess می شود. Cannoneer به عنوان یک سرباز برج نادر حماسی، دارای یک توپ فلزی عظیم است که قادر است هم نیروهای هوایی و هم نیروهای زمینی را هدف قرار دهد. در حالی که سرعت ضربه آهسته‌تری دارد، میزان آسیب قابل توجه آن، تقریباً چهار برابر تیرهای شاهزاده برج، آن را به عنوان یک مدافع قدرتمند در برابر نیروهای بزرگ قرار می‌دهد.

با مقایسه مستقیم Cannoneer با Tower Princess، شاهد کاهش 14 درصدی در نقاط ضربه (HP) هستیم. با این حال، افزایش کل آسیب در ثانیه (DPS) به میزان 29 درصد نشان می‌دهد که قابلیت‌های دفاعی بیشتری دارد. با این حال، سرعت ضربه آهسته‌تر هنگام رویارویی با سربازان ازدحام چالش‌برانگیز است، بنابراین او ممکن است در برابر کارت‌هایی مانند خفاش‌ها، ارتش اسکلت و چند مورد مشابه آسیب‌پذیر باشد.

همچنین بخوانید:

مقایسه Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال!

 • تکامل کارت جدید: Valkyrie

در کلش رویال، یازدهمین کارت تکامل به شکل Valkyrie می رسد. Valkyrie برای فعال کردن تکامل نیاز به دو چرخه دارد، به این معنی که هر سوم استقرار به یک Valkyrie تکامل یافته منجر می شود. همچنین، این اولین کارت کلش رویال به عنوان اولین کارت با قابلیت تکامل است که کمیاب نیست. Valkyrie خرده‌های تکاملی نادری را معرفی می‌کند که کمی با ارزش‌تر از همتایان رایج خود هستند، اما از نظر ارزش مبادله تفاوت قابل‌توجهی ندارند.

نسخه تکامل یافته Valkyrie یک توانایی منحصر به فرد به نام Spin Wind را معرفی می کند و یک پیچ و تاب چرخشی فریبنده به حملات خود اضافه می کند. هنگامی که والکری تکامل یافته تبر خود را به سمت هدف زمینی می‌چرخاند، گردباد کوچکی ایجاد می‌کند که نیروهای حریف را به سمت خود می‌کشد و در عین حال آسیب بیشتری وارد می‌کند. این اثر گردباد بر نیروهای زمینی و هوایی تأثیر می گذارد و شکل تکامل یافته والکری را همه کاره می کند.

 • پوسته های برج جدید

در این به روز رسانی، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تایید شده است که می توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. پوسته برج Longboat در Tier 48 of Gold Tier در Pass Royale باز شده است.

 • شکلک ها و بنرها

یک بار دیگر، شش احساس جدید از راه خواهند رسید. تمام احساسات جدید بر اساس تم Cannoneer و همچنین کارت جدید Evolution خواهد بود. ما فقط 2 بنر برای دارندگان Diamond Pass Royale، 8 بنر در جعبه بنر، 2 بنر بدون چالش های انجمن خواهیم داشت و هیچ یک در Season Shop نداریم.

 • فروشگاه فصل و افزایش کارت

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. در کنار کارت‌های ارائه شده، بنرها و شکلک‌ها نیز سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، زیرا کارت‌هایی در Valkyrie، Zappies، Three Musketeers و Battle Healer در Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن در اختیار داریم. Wild Shards نیز با 6000 توکن در فروشگاه ظاهر خواهد شد.

علاقه مندان به Card Evolution می توانند Knight Shards را در Season Shop بیابند، که می توانند سه بار با شروع از 5000 توکن خریداری کنند که ارزش یکسانی را به هر خرید اضافه می کند. چهار کارت برای تقویت این بار در اطراف Valkyrie، Zappies، Three Musketeers و Battle Healer انتخاب شده اند.

 • تغییرات تعادل

همانطور که فکر می‌کردیم هیچ تغییری در تعادل برای این فصل وجود نخواهد داشت، کارت قهرمان شازده کوچولو به همراه برخی تحولات شاهد تغییراتی بود.

به‌روزرسانی موجودی فصل 55 کلش رویال
به‌روزرسانی موجودی فصل 55 کلش رویال

علاقمندان

اسکلت غول پیکر

 • امتیازات: 6%

Giant Skeleton از بین رفته است، و این Hitpoints buff طوری طراحی شده است که آن را انعطاف پذیرتر می کند و به آن اجازه می دهد مکرراً به برج برسد.

نگهبانان

 • نقاط ضربه سپر: +7٪

در حال حاضر از نگهبانان کم استفاده می شود. با این تنظیم، سپرهای آنها اکنون در برابر 2 رگبار تیر مقاومت می کنند و آنها را برای استفاده استراتژیک بادوام تر و جذاب تر می کند.

بمب افکن

 • خسارت: +3٪

یک تقویت جزئی در آسیب بمب افکن، اکنون می تواند بربرها را به جای 4 ضربه فقط در 3 ضربه از بین ببرد.

شوالیه طلایی

 • آسیب Dashing Dash: +8٪

پسر طلایی دوران درخشان تری را دیده است. بالا بردن آسیب Dashing Dash باید بخشی از شکوه سابق او را به او بازگرداند و باعث شود او بیشتر احساس یک قهرمان واقعی کند.

مقاله مشابه:

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال + ۵ عرشه طلایی

فصل 55 کلش رویال
فصل 55 کلش رویال

توپ انداز

 • محدوده: افزایش یافته است

با یک به‌روزرسانی اخیر، پسر ما علاقه‌مند شد، به این معنی که محدوده او اکنون با Tower Princess مطابقت دارد.

ملکه کماندار

 • مدت زمان شنل پنهانی: 3 ثانیه → 3.5 ثانیه (+17%)

ملکه کماندار خود را در موقعیتی مشابه شوالیه طلایی با نرخ استفاده پایین می بیند. هدف این خوش پوش کیپ پوشیده این است که او را دوباره در کانون توجه قرار دهد.

Nerfs

شاهزاده کوچولو

 • امتیازات گاردین: -11.00٪
 • خسارت: -9.00٪

برادرزاده شیطون هنوز هم هرج و مرج زیادی را در آرنا به راه می اندازد. این تنظیمات به منظور کاهش تأثیر آنها، به ویژه در کنار گاردین، انجام می شود.

تکامل کماندار

 • محدوده: 6.5 → 6 (-8%)
 • برد پاور شات: 5 → 4.5 (-10%)

این تنظیم دامنه کل Archer Evolution را کمی کاهش می دهد، اما پنجره Powershot بدون تغییر باقی می ماند.

گابلین ها

 • زمان استقرار: 1 ثانیه → 1.2 ثانیه (+20%)

معرفي تأخير زماني 0.2 ثانيه اي براي گابلين ها تا به حريفان فرصتي مختصر براي مقابله با آنها بدهد. علاوه بر این، اگر فوراً مورد هدف قرار گیرند، آسیب کمتری وارد خواهند کرد.

خشم

 • مدت زمان: 6 ثانیه → 5.5 ثانیه (-8%)

طلسم Rage در حال حاضر به طور یکپارچه با بسیاری از متا کارت های محبوب ترکیب می شود. این کاهش مدت با هدف کاهش تاثیر آن در ترکیب های مختلف انجام می شود.

Royal Recruits Evolution

 • خسارت شارژ: -8٪

مقابله با تکامل سربازان رویال پیاده‌روی در پارک نیست، و آنها اغلب ارزش قابل توجهی از هزینه‌شان به دست می‌آورند. کاهش جزئی در آسیب شارژ برای متعادل کردن همه چیز است.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت