تاریخ انتشار و توانایی های کارت تکامل والبریکر در کلش رویال

تاریخ انتشار و توانایی های کارت تکامل والبریکر در کلش رویال

کارت تکامل والبریکر در کلش رویال – Clash Royale Wall Breakers evolution

اینجا به تکامل دیوار شکن های کلش رویال: تاریخ انتشار، توانایی و موارد دیگر میپردازیم. تکامل وال شکن کلش رویال که به عنوان دومین تکامل کارت پس از بمب افکن در نظر گرفته شده است، که در فوریه 2024 عرضه شد. این پیشرفت تکاملی وال بریکر استاندارد را به یک موجودیت فوق العاده در میدان جنگ تبدیل می کند. در کلش رویال، همانطور که انتظار برای انتشار دیوار شکن های تکامل یافته ادامه دارد، بازیکنان شروع به زیر سوال بردن آینده استراتژی ها و ترکیب بندی دک خود کرده اند. در بحث اخیر پخش کننده، WartyWarthog123 نگرانی هایی را در مورد امکان عرشه evo دوگانه، زمانی که دیوار شکن های evo وارد بزرگ خود شدند، مطرح کرد.

خرید جم کلش رویال از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم Clash Royale هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

کارت تکامل والبریکر در کلش رویال چیست؟

کارت تکامل والبریکر در کلش رویالکارت تکامل والبریکر در کلش رویال
کارت تکامل والبریکر در کلش رویال

The Wall Breakers’ Evolution یک کارت حماسی است که با 6 قطعه Evolution باز می شود. 2 وال شکن با آسیب 50 درصد بیشتر از نمونه اصلی تولید می کند. هنگامی که وال بریکرها در ابتدا شکست می‌خورند، منفجر می‌شوند و آسیب نسبتاً کمی وارد می‌کنند. پس از آن، آنها با سرعت حرکت سریع در عرصه می مانند و پس از اتصال به نزدیکترین ساختمان، آسیب زیادی وارد می کنند. Wall Breaker’s Evolution 2 Elixir هزینه دارد و برای استقرار به 2 چرخه نیاز دارد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

استراتژی

تاریخ انتشار کارت تکامل والبریکر در کلش رویال
تاریخ انتشار کارت تکامل والبریکر در کلش رویال
  • دیوار شکن های تکامل یافته هم افزایی باورنکردنی با ماینر دارند زیرا حملات برج تاج را تحمل می کند و به دیوار شکن های تکامل یافته اجازه می دهد تا به راحتی متصل شوند.
  • اگر دیوار شکن های Evolved Wall Breakers به ​​یک برج سلامتی بسیار بالاتر از دیگری حمله کنند، می توانند از نظر موقعیتی نادیده گرفته شوند.
  • برخلاف دیوار شکن های معمولی، Cannoneer تقریباً به اندازه دیوار شکن های Evolved توصیه نمی شود. اگر به حال خود رها شوند، هم دونده ها و هم یکی از آسیب های مرگ بشکه به برج تاج متصل می شوند.
  • جادوهای آسیب منفرد، مانند فایربال، و باربرین بشکه، عمدتاً در برخورد با دیوار شکن های تکامل یافته بی اثر هستند، زیرا بشکه آنها به عنوان یک سپر عمل می کند. آنها را به فرم Runner خود تغییر دهید.
  • با توجه به آسیب مرگ بشکه، دیوار شکن های تکامل یافته را می توان برای دفاع در برابر گروه های سبک، مانند گابلین گانگ و مینیون ها، برای معامله مثبت اکسیر زمانی که مستقیماً در بالا قرار می گیرد، استفاده کرد.
  • با توجه به آسیب بسیار بیشتر آنها، به شدت توصیه می شود که هیچ واحدی را در کنار ساختمانی که Evolved Wall Breakers به ​​سمت آن می رود مستقر نکنید.
  • انجام این کار باعث می شود که آنها فوراً از بین بروند، مانند Minions یا Magic Archer، یا آسیب های غیرضروری زیادی به آنها وارد شود.
  • ساختمان هایی مانند Cannon یا Goblin Cage که مستقیماً در بالای آن قرار گرفته اند بهترین کانتر برای دیوار شکن های تکامل یافته هستند. اگرچه، در یک معامله منفی اکسیر.
  • اگر Arrows به سرعت قرار داده شود، تا حدودی یک مقابله موثر برای دیوار شکن های تکامل یافته است، زیرا طلسم با کمک شاهزاده خانم برج می تواند به طور کامل با آنها مقابله کند. با این حال، فلش‌هایی که خیلی دیر استفاده می‌شوند منجر به اتصال Runner به Crown Tower می‌شوند.
  • بشکه اسکلت هم افزایی مناسبی با دیوار شکن های تکامل یافته دارد، زیرا بشکه اسکلت می تواند به عنوان طعمه طلسم و مخزنی برای دیوار شکن های تکامل یافته شما عمل کند. این کار را برای آنها آسان تر می کند تا آسیب کامل خود را به برج تاج وارد کنند.
Clash Royale Wall Breakers evolution
Clash Royale Wall Breakers evolution

همانطور که این بحث کلش رویال نشان داد، نظرات به اندازه پایه بازیکنان متفاوت است. عرشه ممکن است برای برخی کار کند و برای برخی دیگر نه. اما یک چیز قطعی است – دیوار شکن های آینده evo در حال افزودن طعم بسیار بیشتری به متا بازی کلش رویال هستند. یک فاجعه یا یک کارناوال، فقط زمان مشخص خواهد کرد.

همچنین بخوانید:

معرفی دومین اسلات Explosive Valentine فوریه 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت