آموزش ساخت بیس پیشرفته کلش آف کلنز برای همه سطوح

آموزش ساخت بیس پیشرفته کلش آف کلنز برای همه سطوح

ساخت بیس پیشرفته کلش آف کلنز برای همه سطوح – Base

چه یک مبتدی یا یک کهنه سرباز با تجربه باشید که در رده Legend به خوبی می نشینید، درک خوبی از اصول Clash of Clans (COC) ابزار شماره یک شما برای ایجاد یک پایگاه تسخیر ناپذیر است. هنگامی که این اصول با استراتژی های آزمایش شده همراه می شوند، برای موفقیت بسیار مهم هستند زیرا به شما در دفاع در برابر هر ترکیب ارتشی کمک می کنند. با این گفته، بیایید به اصول اولیه ساخت بیس پیشرفته کلش آف کلنز برای همه سطوح بپردازیم تا به شما کمک کند تا بازی COC خود را شروع کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

اصول پایه سازی ساخت بیس کلش آف کلنز

ساخت بیس کلش آف کلنز برای همه سطوح
ساخت بیس کلش آف کلنز برای همه سطوح
 • اولویت های خود را مشخص کنید

اهداف خود را درست تنظیم کنید! اهداف گیم پلی خود را تعیین کنید و روی یکی از این سه اولویت تمرکز کنید: غنائم، جنگ یا کشاورزی:

برای جام، تمرکز اصلی صعود سریعتر در سطوح لیگ قهرمانان است. استراتژی چیدمان پایه حول محور کاهش شانس مهاجم برای دستیابی به حملات 3 ستاره است و در نهایت از تعداد تروفی های شما محافظت می کند.
در جنگ، بازیکنان منابع و تلاش بیشتری را سرمایه گذاری می کنند. در جنگ ها از مهاجمان ماهر دفاع کنید و از ساختارهای کلیدی محافظت کنید. طرح پایه خود را برای به حداکثر رساندن دفاع طراحی کنید.

از سوی دیگر، پایگاه‌های کشاورزی حفاظت از منابع را در اولویت قرار می‌دهند، مانند غارت‌های ذخیره‌سازی منابع و ساختمان‌های جمع‌آور. هدف استراتژی های چیدمان پایه کشاورزی محافظت از این دارایی های ارزشمند در برابر مهاجمان بالقوه است.
ایجاد تعادل بین این اولویت ها ضروری است، اما درک این نکته نیز مهم است که دستیابی به همه اهداف به طور همزمان تقریباً غیرممکن است.

درک نحوه عملکرد ساختمان ها در ساخت بیس کلش آف کلنز

برای ساخت موثر پایه خود، باید کاربردها و مزایای ساختمان های مختلف در COC را درک کنید. در اینجا برخی از جنبه های کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • تاون هال: تاون هال اهداف مختلفی دارد. افشای آن می تواند به عنوان طعمه ای برای پرت کردن حواس مهاجمان استفاده شود و به شما امکان می دهد دفاع خود را بهتر آماده کنید. از سوی دیگر، استحکام بخشیدن به موقعیت آن در داخل پایگاه می تواند حفاظت بیشتری از غارت و منابع ارزشمند فراهم کند.
 • ساختمان‌های منابع: با HP بالا، Resource Storage می‌تواند به عنوان سپر برای دفاع‌های خروجی با آسیب بالا عمل کند. آنها را به صورت استراتژیک قرار دهید تا مهاجمان را از غارت آسان منابع شما باز دارد.
 • ساختمان‌های دفاعی: درک انواع آسیب‌های ساختمان‌های دفاعی و خروجی آن به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید که می‌خواهید روی چه مناطقی تمرکز کنید. شما می توانید با اولویت دادن به دفاع از سازه های خاص، قابلیت های دفاعی کلی پایگاه خود را تقویت کنید.
 • ساختمان‌های ارتش: در حالی که ساختمان‌های ارتش ممکن است مستقیماً به دفاع کمک نکنند، می‌توانند حملات را به مناطق مورد نظر هدایت کنند یا مهاجمان را گسترش دهند، که زمان بیشتری را صرف می‌کنند و به طور بالقوه منجر به شکست زمان می‌شوند. یک استراتژی رایج شامل قرار دادن Builder’s Huts در چهار گوشه نقشه است.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

معرفی رویداد سال نو قمری Clash of Clans 2024 و انتشار Gold Pass

استراتژی ها و نکات پیشرفته برای ساخت بیس کلش آف کلنز

آموزش ساخت بیس کلش آف کلنز
آموزش ساخت بیس کلش آف کلنز

محدوده ارتش و ساختمان دفاعی را بشناسید: طیف وسیعی از واحدهای ارتشی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند را در سطح لیگ خود بدانید و یک استراتژی قرار دادن ساختمان موثر برنامه ریزی کنید.

 1. Master Wall Placement: یک محیط قوی با دیوار ایجاد کنید تا سرعت نیروهای دشمن را کاهش دهید و آنها را به محدوده ساختارهای دفاعی هدایت کنید و کارایی آنها را به حداکثر برسانید.
 2. بهینه سازی موقعیت قلعه قبیله: قلعه قبیله را در مرکز پایگاه قرار دهید تا پتانسیل دفاعی آن را به حداکثر برسانید و امکان پشتیبانی از نیروهای اهدایی را فراهم کنید.
 3. قرار دادن تله: قرار دادن تله هایی مانند بمب ها، تله های فنری و بمب های غول پیکر می تواند نیروهای دشمن را غافلگیر کند و از بین ببرد و به شما دست برتر را در دفاع بدهد.
 4. حفاظت از تاون هال: با محافظت از تاون هال و قرار دادن آن در یک مکان مستحکم تر در پایگاه برای جلوگیری از مهاجمان و به حداقل رساندن تلفات لوت، غارت را ایمن کنید.
 5. Master Funneling: با استفاده از دیوارها و ساختمان ها یک قیف ایجاد کنید تا نیروهای خود را در اعماق پایگاه هدایت کنید. نکته حرفه ای: جادوگر یک نیروی زمینی عالی برای قیف کردن است!
 6. اطمینان از پوشش دفاع هوایی: از پوشش کافی دفاع هوایی برای محافظت در برابر حملات هوایی و به حداقل رساندن آسیب نیروهای هوابرد اطمینان حاصل کنید.
 7. حملات 3 ستاره را تجزیه و تحلیل کنید: حملات موفق و شکست خورده به پایگاه های خود را مطالعه کنید تا بینش ارزشمندی به دست آورید و دفاع خود را تقویت کنید.
 8. محدودیت زمانی حمله را در استراتژی خود در نظر بگیرید: سعی کنید تجسم کنید که یک مهاجم چگونه به دفاع شما نزدیک می شود و مطمئن شوید که تا حد ممکن با تاخیر مواجه می شود. هیچ چیز بیشتر از شکست در زمان صدمه نمی زند.

با ویژگی Copy Layout از ساخت‌های دیگر الهام بگیرید

ساخت بیس کلش آف کلنز
ساخت بیس کلش آف کلنز

بدون درک گسترده از نحوه عملکرد برخی از نیروها و ساختمان ها، ممکن است مبتدیان برنامه ریزی برای اولین بار در طرح بندی پایگاه خود را گیج کننده بدانند. ویژگی Copy Layout به این موضوع می پردازد، زیرا راهی راحت و موثر برای ساخت اولین پایگاه های خود به بازیکنان ارائه می دهد.

این ویژگی به بازیکنان اجازه می دهد تا طرح بندی های پایه ایجاد شده توسط بازیکنان دیگر را تکرار کنند. بازیکنان می توانند صرفاً با کپی کردن یک طرح پایه نسبت به ساختن یک پایه از ابتدا در زمان و تلاش بیشتری صرفه جویی کنند. به این ترتیب، آنها همچنین می توانند دانش اساسی خود را از کلش آف کلنز برای بهبود بیلدهای موجود به کار ببرند تا بازیکنان بتوانند به نتایج بهینه در چیدمان های پایه خود دست یابند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که کپی کردن یک پایه فقط اولین قدم است. برای برتری واقعی، بازیکنان باید با تجزیه و تحلیل حملات موفق و شکست خورده به دهکده خود، به بهبود طرح‌بندی پایه خود ادامه دهند. شناسایی نقاط ضعف و انجام تنظیمات می تواند به شما کمک کند تا دفاع خود را تقویت کرده و تجربه کلی بازی خود را افزایش دهید.

تسلط بر اصول اساسی برای موفقیت در هر بازی بسیار مهم است، اما لذت واقعی زمانی شروع می شود که با بازیکنان دیگر درگیر شوید و جامعه CoC خود را پیدا کنید. با تعامل با سایر بازیکنان، می توانید حملات آنها را مطالعه کرده و با هم استراتژی داشته باشید. حتماً به یک قبیله ملحق شوید و اطراف خود را با کلشرزهای همفکر خود محاصره کنید که در سفر به سوی پیروزی به شما خواهند پیوست.

همچنین بخوانید:

نحوه کپی کردن بیس در کلش اف کلنز [مرحله به مرحله]

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت