نحوه 3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز و شکست یاس - Yas! Sleigh

نحوه 3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز و شکست یاس – Yas! Sleigh

چگونه یاس را شکست دهیم! سورتمه، چالش ملکه کلش آف کلنز – Yas! Sleigh, Queen Challenge

فصل فوریه 2024 در کلش اف کلنز، که موضوع آن پس از فرا رسیدن رویداد سال نو قمری 2024 است، و بنابراین به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه، چالش جدیدی نیز داریم. از آنجایی که بازیکنان کلش آف کلنز مشتاق هستند تا این چالش جدید را انجام دهند، ما چند استراتژی موثر برای 3 ستاره شدن این سورتمه یاس، چالش ملکه ارائه کرده ایم، پس با ما همراه باشید تا در مورد نحوه 3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز و شکست یاس اطلاعات مفیدی کسب کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

معرفی یاس! سورتمه، چالش ملکه کلش اف کلنز

3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز
3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز

یاس! Sleigh, Queen Challenge نمایشی از فصل جدید فوریه با پوسته های جدید قهرمانان است. تاون هال 16 که به تازگی اضافه شده است، با به‌روزرسانی دسامبر 2023، ظاهری شبیه به آنچه که ما آن را به عنوان یک پایگاه ساده برای شکست دادن می‌بینیم، نشان می‌دهد، زیرا شما فقط Monoliths را به عنوان یک تهدید بالقوه دارید.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Power Potion به دست آورند.

چگونه یاس را شکست دهیم! سورتمه، چالش ملکه کلش اف کلنز

چالش بسیار ساده است و برای از بین بردن آن، فقط باید چند مرحله مهم را دنبال کنید. مرحله مهم جایی است که شما تاون هال را خراب می کنید و سپس از طلسم فراخوانی برای فراخوانی ملکه استفاده می کنید.

بنابراین شما با قرار دادن یک دیوار شکن بین دو مانع بالایی در سمت چپ پایه شروع می کنید. سپس، ملکه خود را کمی پشت این نقطه قرار دهید، و مطمئن شوید که او خارج از برد برج اینفرنو تک هدف پایینی در کنار دفاع هوایی است. چهار شفا دهنده را روی ملکه خود مستقر کنید تا یک استراتژی Queen Walk ایجاد کنید. چهار شفا دهنده چون یک پنج، طلسم یادآوری کار نخواهد کرد.

هنگامی که او به داخل پایگاه نزدیک شد و به تالار شهر نزدیک شد، از طلسم خشم برای افزایش خروجی آسیب او استفاده کنید. در مرحله بعد، یک گابلین یواشکی را در نزدیکی دیوار، در منطقه طلسم خشم مستقر کنید. این گابلین به تالار شهر هجوم می‌آورد و هرگونه تله یا دفاع پنهان را فعال می‌کند. هنگامی که تالار شهر در معرض دید قرار گرفت، بقیه گابلین های ابلهانه خود را بفرستید تا آن را پایین بیاورند. ملکه شما نیز ممکن است کمک کند.

چالش ملکه کلش آف کلنز
چالش ملکه کلش آف کلنز

3 ستاره کردن چالش ملکه کلش آف کلنز

پس از سقوط تالار شهر، از طلسم یادآوری بین ملکه خود و شفا دهنده ها برای بازگرداندن آنها استفاده کنید. حالا به طرف مقابل پایه بروید. دیوار شکن دیگری را بین موانع قرار دهید و ملکه خود را پشت سر قرار دهید. یک دفاع تک هدف را منجمد کنید در حالی که ملکه شما با دیگری برخورد می کند. اجازه دهید ملکه کار خود را انجام دهد همانطور که ما روی قسمت پایین پایه تمرکز می کنیم.

جادوگران، روت رایدرها و وال شکن های خود را بفرستید تا محفظه ای در سمت راست پایین پایه باز کنند. در صورت نیاز، از طلسم های فریز برای محافظت از نیروهای خود استفاده کنید، که من استفاده از آن را پیدا نکردم، اما ممکن است سناریوها متفاوت باشد. اگر توانایی ملکه شما هنوز در دسترس است، یک طلسم فریز را برای مواقع اضطراری ذخیره کنید. در غیر این صورت، می‌توانید از آن برای منجمد کردن هرگونه دفاع مشکل‌ساز استفاده کنید.

این است، با پاک کردن بقیه پایه، شما باید بتوانید یک پیروزی سه ستاره را تضمین کنید! آیا راهنمای ما در مورد چالش کوئین یاس سورتمه کلش اف کلنز برای شما مفید بود؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

همچنین بخوانید:

معرفی رویداد سال نو قمری Clash of Clans 2024 و انتشار Gold Pass

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت