شکست دادن چالش شماره 3 سالگرد کلش آف کلنز

نحوه غلبه بر چالش Clashiversary 3 در کلش آف کلنز

نحوه غلبه بر چالش Clashiversary 3 در کلش آف کلنز

Clash of Clans یکی از معروف‌ترین بازی‌های موبایلی تاریخ است که با وجود مدتی حضور، همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گیمر است. برخی از افراد در تلاش برای تکمیل چالش ها در بازی با مشکلاتی روبرو هستند و امروز در این مقاله از سایت گیم و گیفت به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید چالش Clashiversary 3 در کلش آف کلنز را شکست دهید.

در حالی که جشن های آگوست 2023 در قلمرو کلش آف کلنز ادامه دارد، بازیکنان در یک فضای جشن به مناسبت یازدهمین سالگرد بازی غوطه ور می شوند. رویداد “Clash to the Future” سومین چالش خود را به نام Clashiversary Challenge شماره 3 رونمایی کرده است که از بازیکنان دعوت می کند تا یک طرح پایه جذاب را فتح کنند و پوست مورد علاقه ملکه آینده را بدست آورند. امروز روزی است که به شما نشان می دهیم چگونه Clashiversary Challenge 3 را شکست دهید.

این آخرین چالش Yuta14’s Clashiversary Challenge شماره 3 برای کلش آف کلنز دارای یک پایه جذاب است که شامل تاون هال 15 و یک سیستم دفاعی قدرتمند و سایر موارد است. این یک چالش واقعی برای بازیکنان است که پایه چالش را به پایان برسانند، که خود یک اثر هنری است.

بنابراین بازیکنان باید استراتژی خود را با گروه سربازانی که برای این کار به آنها داده می شود به دقت برنامه ریزی کنند و 3 ستاره ساده را برای بردن جایزه بزرگ جمع آوری کنند. مجموعه جوایز تکمیل این چالش سوم با سه ستاره شامل 400 EXP، 25 Gems و 1x Power Potion است. بیایید نگاهی عمیق تر به نحوه شکست دادن Clashiversay Challenge 3 در کلش اف کلنز بیندازیم.

چالش Clashiversary 3 در کلش آف کلنز

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش در ایران

نحوه شکست دادن چالش کلشیورسری 3

نحوه شکست دادن Clashiversary Challenge 3 به این صورت است که، بازیکنان باید ابتدا ملکه را در جهت تالار شهر شارژ کنند تا چالش را شروع کنند، بنابراین اگر به اتهامات کوئین عادت نداشته باشند، ممکن است چند بار تلاش کنند. برای شروع سفر، بیایید یک گوبلین حیله گر را در هر گوشه از پایگاه رها کنیم، اما در یک خط به گونه ای که مستقیماً به انبار زیر بیاید.

بعد، یک غول را انتخاب کنید و آن را در گوشه سمت راست پایین میدان نبرد قرار دهید تا مدافعان را جذب کنید. سپس، والکری را بردارید، او را بین دو انبار طلای پایین قرار دهید و سم خود را انتخاب کنید.

هنگامی که گراز سوار وارد می شود، سم در حال عبور از والکری است، که به سم کمک می کند تا گولم های یخی را بکشد. پس از انجام این حرکت، ملکه، 5 شفادهنده و سرپرست شاگرد بازیکن را در سمت راست تسلا در گوشه پایین سمت چپ قرار دهید.

این نشان می دهد که برج خشم باید تا زمان ورود بازیکنان ناپدید می شد. ملکه پیشروی می کند و هنگامی که این مته اکسیر تاریک در انبار قرار می گیرد، فوراً طلسم خشم را بالای سر او می اندازد.

ملکه همچنان قدرتمند است وقتی به سمت این دفاع‌های زیر می‌رود، طلسم نامرئی را انتخاب می‌کند و بعد از بالا آمدن برج طلسم نامرئی به چپ می‌پیچد، حتی اگر شفا دهنده‌ها در ابتدا خشمگین نباشند. وقتی او این نوبت را می‌گیرد، ملکه و شفادهنده‌ها که نامرئی هستند، با تمرین دیگری برای مبارزه با خشم، او را تا ساعت سه تسلا دنبال می‌کنند. بازیکنان باید Headhunter را انتخاب کنند اگر Target Inferno در سمت چپ روی ملکه بچسبد و آن را منجمد کند.

Clashiversary Challenge 3

پس از آن، سینگل دوم Target Inferno، Ice Golems خواهد بود، هر زمان که تمرین رزمی به سمت آن بالا می رود، خواه اجرا شود یا نه. اگر قبلاً شکسته شده است، Headhunter را از سمت راست بالا به کمک خود بفرستید، از طلسم خشم استفاده کنید و زمانی که ملکه وارد پایگاه شد، این را انتخاب کنید.

وقتی این اتفاق بیفتد، ما از طلسم خشم زیر استفاده می‌کنیم تا ملکه و شفادهنده‌ها را بار دیگر خشمگین کنیم و آنها را در برابر استفاده بازیکنان از طلسم نامرئی وقتی که به سالن شهر حمله می‌کند آسیب‌پذیر می‌کنیم. نحوه شکست دادن Clashiversary Challenge 3 ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما اگر به این جزئیات کوچک توجه کنید، موفق خواهید شد.

سپس طلسم اسکلت را بیاندازید تا پس از رها کردن هر پنج بادکنک از گوشه بالا سمت چپ در آن دوزخ، آن را نابود کنید. خواهید دید که آیا ملکه قوی است و تنها یک هدف دوزخی بر روی خود دارد یا خیر. اگر نه، بازیکنان می توانند این اجنه حیله گر را از سمت راست به داخل بفرستند.

اگر دیدید ملکه در خطر است از طلسم انجماد استفاده کنید. بازیکنان ممکن است در یک غول در قله و به دنبال آن هاگ سوار، اگر هنوز در خطر نباشد، ادامه دهند. ملکه را بررسی کنید، در صورت لزوم طلسم کنید، جاینت را انتخاب کنید، آن را در سمت چپ تسلا قرار دهید، سپس آن را منجمد کنید. پس از معطوف کردن توجه خود به ملکه، بازیکنان ممکن است واقعاً از طلسم انجماد و جادوهای دیگر برای محافظت از بالن ها استفاده کنند.

احتمالاً سرعت Bass Down را افزایش دهید، اما هر بازیکن باید مطمئن شود که ملکه‌اش زنده می‌ماند تا بتواند آن را دریافت کند. بعد از آن از قابلیت انجماد و طلسم نامرئی استفاده کنید. اگر بازیکنان ملزم به نابودی آخرین بخش از پایگاه هستند.

همچنین بخوانید:

تغییر نام در کلش اف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت