آموزش دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

آموزش دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل – Long Shot

لانگ شات یکی از مدال های موجود در COD Mobile است که به حالت بتل رویال محدود نمی شود. مدال لانگ شات، مانند تمام مدال های دیگر، با وظایف پاس نبرد مرتبط است. برای به دست آوردن EXP پاس یا جوایز دیگر، اغلب از بازیکنان درخواست می شود که هشت مدال یا بیشتر لانگ شات را در یک مسابقه دریافت کنند یا اهداف مشابه دیگر را تکمیل کنند. در این راهنمای COD Mobile سایت گیمو گیفت، نحوه به دست آوردن مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل را بررسی خواهیم کرد.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدسی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

مدال لانگ شات کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت Long Shot در کالاف دیوتی موبایل
نحوه دریافت Long Shot در کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty: Mobile یک بازی چندنفره و بتل رویال است که چندین بخش از فرنچایز Call of Duty را در یک بازی موبایل جمع آوری می کند. این بازی اخیرا یک سال تمام شد و برای جشن گرفتن این نقطه عطف، این بازی یک بروزرسانی بزرگ منتشر کرد و رویدادهای مختلفی را در بازی راه اندازی کرد. مجموعه مدال لانگ شات در COD: موبایل یک کار فصلی است که انجام آن نسبتاً سخت است، اما در اینجا یک راه حل آسان برای کسب مدال وجود دارد.

مدال لانگ شات زمانی به بازیکنی تعلق می گیرد که فردی را از فاصله دور تیراندازی کند یا بکشد. این تصور رایج است که فقط تک تیراندازان می توانند این مدال را دریافت کنند، اما اینطور نیست. کسب این مدال با انجام یک توییک ساده در لود آوت بسیار آسان است.

در COD Mobile برای کسب مدال لانگ شات باید بازیکنی را با شوت از راه دور بکشید. متأسفانه، بازی به صراحت فاصله بین شما و حریف خود را بیان نمی کند.  با یک تفنگ تهاجمی با زوم 1X یا یک دید آهنی پیش فرض، می توانید مدال لانگ شات را دریافت کنید. از طرف دیگر، گرفتن مدال لانگ شات با تفنگ تک تیرانداز بسیار آسان تر می شود.

با انتخاب یک زمین خوب، می توانید شانس خود را برای کسب مدال لانگ شات بیشتر کنید. از آنجا که آنها برخوردهای دوربرد را ارائه می دهند، Highrise، Standoff و Crossfire از بهترین نقشه ها برای کسب مدال لانگ شات هستند.

بر خلاف چند مدال دیگر، کسب مدال شوت از راه دور کار سختی نیست. در یک مسابقه، می توانید مدال لانگ شات را چندین بار دریافت کنید. فقط زیاد به دشمنان خود نزدیک نشوید. مکانی را با دید طولانی انتخاب کنید و شروع به شکار قتل های راه دور کنید.

نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل
نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

نحوه کسب مدال لانگ شات در Call Of Duty Mobile

مدال لانگ شات یک جایزه برای کشتن از راه دور در مسابقات حالت چند نفره است. شما می توانید این مدال را با استفاده از یک تک تیرانداز به دست آورید، اما برای ساده نگه داشتن آن، می توانید تفنگ تهاجمی خود را سفارشی کنید تا به شما مدال های آسانی بدهد. یک رویداد فصلی مستمر به بازیکنان نیاز دارد که در یک بازی 5 مدال شوت از راه دور کسب کنند و در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

مراحل کسب مدال لانگ شات در COD Mobile

مدال لانگ شات در Call Of Duty Mobile
مدال لانگ شات در Call Of Duty Mobile

به بخش loadout بروید و هر تفنگ تهاجمی را انتخاب کنید. ما به شما توصیه می کنیم برای بهترین نتیجه، یک تفنگ پایدارتر مانند M4 یا ICR انتخاب کنید.
به سفارشی کردن بروید و روی امتیازها ضربه بزنید. اکنون منو را بکشید و “Long Shot” را انتخاب کنید.

  1. ملحقات دیگری را به تفنگ خود اضافه کنید که پایداری و برد را افزایش می دهد.
  2. اکنون هر نقشه ای را انتخاب کنید، اما یک نقشه برد بلند مانند Crossfire ترجیح داده می شود.
  3. پس از ورود به مسابقه، موقعیتی را برای نگه داشتن آن انتخاب کنید که از طریق آن بتوانید دشمنان را در فاصله طولانی شناسایی کرده و بکشید. فراموش نکنید که تفنگی را انتخاب کنید که امتیاز لانگ شات به آن متصل است.
  4. بعد از اینکه یک کشتن از راه دور به زمین زدید، مدال لانگ شات به شما تعلق می گیرد. این روند را تا کسب پنج مدال ادامه دهید.
  5. پس از کسب مدال و اتمام مسابقه می توانید به قسمت رویدادها رفته و فصلی را انتخاب کنید. روی قسمت Elite Marksmanship ضربه بزنید و می بینید که ماموریت به پایان رسیده است.

این ساده ترین روش برای کسب مدال لانگ شات بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد است. جوایزی که در پایان این ماموریت ارائه می شود نیز بسیار جذاب است، بنابراین مطمئن شوید که این وظایف را تکمیل کرده و آن هدایای شیرین را به دست آورید.

همچنین بخوانید:

معرفی جامع تست سرور فصل 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 + لینک دانلود برای اندروید و iOS

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت