Elite Wild کارت در کلش رویال چیست؟

Elite Wild کارت در کلش رویال چیست؟

Elite Wild کارت در کلش رویال: همه آنچه باید بدانید

کلش رویال یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در جهان است که توسط سوپرسل ساخته و منتشر شده است. در این راهنما، نگاهی دقیق تر و عمیق تر به Elite Wild Cards در کلش رویال خواهیم داشت.
کلش رویال یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در جهان است که توسط شرکت فنلاندی Supercell ساخته و منتشر شده است. این بازی چند نفره آنلاین بسیار سرگرم کننده است که نیاز به کمی استراتژی دارد و بسیاری از بازیکنان معمولی و جدی از آن لذت می برند.

Elite Levels در کلش رویال اساساً فقط یک اصطلاح جدید برای حداکثر سطح ارتقاء کارت است. از ژوئن 2023، حداکثر سطح یک کارت، کارت سطح 15 است. بازیکنان کلش رویال می‌توانند با استفاده از Elite Wild Cards، کارت‌ها را به سطح 15 ارتقا دهند.

در این راهنما، نگاهی دقیق تر و عمیق تر به Elite Wild Cards در کلش رویال خواهیم داشت.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

ارتقاء کارت ها در کلش رویال

Elite Wild کارت در کلش رویال
Elite Wild کارت در کلش رویال

بازیکنان باید بدانند که برای ارتقای کارت‌ها در کلش رویال نیازی به طلا نیست و کارت‌های وایلد الیت می‌توانند برای هر کارتی که بازیکنی بخواهد ارتقا دهد، استفاده شود. Elite Wild Cards جمع آوری و ارتقای کارت های کمیاب تر (کارت های افسانه ای و قهرمان) را آسان تر و امکان پذیر می کند. با این حال، 50000 کارت وایلد برای ارتقاء هر کارت از سطح 14 به 15 بدون توجه به نادر بودن نیاز است.

بازیکنان همچنین می توانند 1000 Elite Wild Card به ازای هر Evolution Shard اضافی که از یک کارت کاملاً تکامل یافته بالاتر از سطح 14 به دست می آورند، کسب کنند.

سوپرسل گفت: “این خیلی زیاد است! Elite Level چیزی نیست که ما انتظار داشته باشیم همه فورا قفل آن را باز کنند و همچنین دلیل این است که ما هیچ محتوای اضافی را پشت سطح 15 قفل نکرده ایم.”

ناشر گفت که رسیدن به سطح نخبگان به گونه ای طراحی شده است که یک تجربه غیرفعال برای بازیکنان باشد و چیزی است که به جای منابع، زمان می برد.

سوپرسل گفت: «هرچه تعداد کارت‌های شما در سطح 14 بیشتر باشد، کارت‌های وایلد الیت بیشتری کسب خواهید کرد، بنابراین 50000 کارت آنقدر دلهره‌آور به نظر نمی‌رسند که به سطح کل مجموعه خود ادامه دهید.»

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

چگونه در کلش رویال کارت های Elite Wild دریافت کنیم؟

معرفی Elite Wild کارت در کلش رویال
معرفی Elite Wild کارت در کلش رویال

بازیکنان می‌توانند کارت‌های Wild Elite را از Path of Legends، فروشگاه درون‌بازی، آیتم‌های جادویی و تکه‌های تکامل اضافی از کارت‌هایی که بالاتر از سطح کارت ۱۴ هستند، دریافت کنند.

پنرخ تبدیل آیتم های جادویی به Elite Wild Card:

  • وایلد کارت مشترک = 1 کارت وایلد نخبگان
  • وایلد کارت نادر = 5 کارت وحشی نخبه
  • Epic Wild Card = 20 Elite Wild Card
  • وایلد کارت افسانه ای = 1500 کارت وایلد نخبگان
  • وایلد کارت قهرمان = 4000 کارت وایلد نخبگان
  • کتاب کارت (هر نادر) = 5000 کارت وایلد نخبگان

تبدیل کارت های سطح 14:

  • کارت مشترک = 1 کارت وایلد نخبگان
  • کارت کمیاب = 5 کارت وحشی نخبه

Epic Card = 20 Elite Wild Card

  • کارت افسانه ای = 1500 کارت وایلد نخبگان
  • کارت قهرمان = 4000 کارت وایلد نخبگان

همچنین باید در نظر داشت که حداکثر مقدار Elite Wild Cards که یک بازیکن می تواند ذخیره کند 400000 است.

Elite Wild Cards در کلش رویال
Elite Wild Cards در کلش رویال

یک قهرمان چند کارت Elite Wild می دهد؟

هر کارت مشترک به 1 کارت وایلد الیت، هر کارت نادر به 5 کارت وایلد الیت، هر کارت اپیک به 20 کارت وایلد الیت، هر کارت افسانه ای به 1500 کارت الیت وایلد و هر کارت قهرمان به 4000 کارت وایلد الیت تبدیل می شود.

وایلد کارت های نخبه در کلش رویال چیست؟

کلش رویال دارای کارت‌های وایلد الیت است. بازیکنان کلش رویال با استفاده از Elite Wild Cards می توانند کارت ها را به سطح 15 ارتقا دهند. نیازی به طلا نیست و کارت‌های وایلد الیت را می‌توان برای هر کارتی که بازیکنی بخواهد ارتقاء دهد استفاده کرد.

آیا می توانید با کارت وایلد برنده شوید؟

طبق قوانین سازمان ملل متحد! هیچ منعی برای بیرون رفتن با وایلد کارت وجود ندارد، حتی اگر آن کارت جدیدترین کارت تعویض دست باشد. پس از بازی، بازی برنده می شود و نیازی به انجام هیچ اقدام دیگری نیست.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار فصل ۵۶ کلش رویال، ویژگی‌ها و موارد دیگر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت