معرفی نقشه مهیج Nusa در پابجی موبایل

معرفی نقشه مهیج Nusa در پابجی موبایل

معرفی نقشه مهیج Nusa در پابجی موبایل

Battlegrounds Mobile India (BGMI) با معرفی نقشه مهیج Nusa، که تجربه بازی پر اکشن را در یک نقشه فشرده 1×1 ارائه می دهد، بازگشتی هیجان انگیز داشته است. این افزوده جدید، مسابقات با اکتان بالا را تضمین می‌کند که در عرض هشت دقیقه به پایان می‌رسند، و تضمین می‌کند که بازیکنان دائماً درگیر هستند. انتخاب نقطه فرود اولیه در Nusa برای بقا و پیروزی شما بسیار مهم است، زیرا هر مکان دارای مزایا و موانع است. این مقاله از سایت گیمو گیفت به پنج مکان توصیه شده برای فرود در Nusa می پردازد. پس با ما همراه باشید

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

پنج مکان برای فرود در نقشه Nusa در پابجی موبایل

نقشه NUSA که اخیراً در PUBG Mobile 2.2 معرفی شده است دارای عناصر نوآورانه بسیاری است. در نتیجه، برای برتری در PUBG Mobile NUSA و ایمن کردن آن شام مرغ آرزو، به استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جدیدی نیاز دارید.

معرفی nusa در نقشه PUBG Mobile
معرفی nusa در نقشه PUBG Mobile
  • مرکز علمی (شمال غربی)

مرکز علمی، واقع در منطقه شمال غربی نوسا، شبیه ساختمان‌های آموزشی است که در Erangel یافت شده است. این مکان مملو از غنایم ارزشمند است که در پشت بام ها و طبقات آن پخش شده است. شما SMGها، تفنگ ها، جلیقه های سطح 3 و گزینه های مختلف زره را در میان غارت ها کشف خواهید کرد.

منابع فراوان آن را به یک آهنربا برای بازیکنان تبدیل می کند و آن را به یک نقطه سقوط محبوب در BGMI تبدیل می کند. این نقطه به بهبود نسبت کشتن به مرگ شما کمک می کند و با برنده شدن در مسابقات به سرعت رتبه ها را بالا می برد. با این حال، تازه واردان ممکن است خود را در برابر رویارویی فوری در هنگام فرود آسیب پذیر ببینند.

مرکز علمی به گیم پلی تهاجمی، نیاز به هوشیاری دائمی بازیکنان و ارتباط موثر با تیم خود را ارائه می دهد. متأسفانه، نقاط پنهان زیادی را ارائه نمی دهد، و گلوله ها می توانند از همه جهات وارد شوند. بازیکنان می توانند وسایل خود را جمع آوری کنند، قتل ها را جمع آوری کنند و سپس به قلب Nusa، روستای شعله ور بروند.

  • شهر تلپاک (جنوب شرقی)

PUBG Mobile NUSA
PUBG Mobile NUSA

شهر تلپاک در گوشه جنوب شرقی نوسا واقع شده است. این شهر که در قسمت جنوب شرقی نقشه Nusa واقع شده است، دارای اقامتگاه های متعدد و سازه های بلند با بازده غنی است. این منطقه سخاوتمندانه مملو از سلاح گرم، نارنجک، تجهیزات پزشکی، زره، مهمات و غیره است.

قابل ذکر است، یک ساختمان هفت طبقه با یک آسانسور فعال در مجاورت آن قرار دارد. با ورود به طبقه بالا، بازیکنان با سربازان Mecha روبرو می شوند، ربات های تخصصی که آماده شلیک به هر هدف قابل مشاهده هستند.

این سربازان مکانیکی نسبتا ضعیف هستند و می توانند به سرعت اعزام شوند. پس از حذف آنها، بازیکنان می توانند به جعبه های پر از تجهیزات سطح 3 دسترسی داشته باشند. با این حال، شایان ذکر است که این حذف ها به کشتن آمار کمک نمی کند. Telepak Town یک مکان ایده آل برای بازیکنانی است که به سبک بازی تهاجمی علاقه دارند.

  • غار (شمال شرقی)

در منطقه شمال شرقی، Cavern مسکن محدود و بدون سازه های ایستاده ارائه می دهد. با این حال، یک غار زیرزمینی پنهان با جعبه‌های متعدد حاوی منابع سطح 3 BGMI فراوان است. سه نقطه ورودی به این غار وجود دارد.

ورودی اول از طریق یک سوراخ سطح زمین، دومی از آب و در نهایت از طریق یک تونل مخفی و مسیر خروجی درون غار است.

زمانی که بازیکنان وارد آن می‌شوند، غارت‌های زیادی از جمله زره، مهمات، کلاه ایمنی Spetsnaz سطح 3 و غیره را کشف می‌کنند. تعداد کمی از علاقه مندان به BGMI تصمیم می گیرند به این مکان چتربازی کنند، که آن را به یک انتخاب مطمئن برای تازه واردان برای بدست آوردن غارت سطح بالا تبدیل می کند. با این حال، بازیکنان باید احتیاط کنند زیرا منطقه فاقد پوشش است و آنها را در برابر دشمنان ورودی آسیب پذیر می کند.

  • کارخانه کشتی سازی (جنوب غربی)

درست به نام خود، کشتی سازی دارای کانتینرها و انبارهای متعددی است. مقدار زیادی از سلاح ها و اقلام در سراسر مکان پراکنده است، چه در بالای کانتینرها و چه در داخل انبارها. با توجه به پوشش کم در منطقه، مراقب باشید در مورد محیط اطراف خود بسیار مهم است. رویارویی با دشمنان محتمل است و فرصت هایی را برای حذف فراهم می کند.

پس از ایمن کردن غارت و اعزام برخی از حریفان، توجه به منطقه آبی متجاوز ضروری است. این مکان BGMI معمولا وسیله نقلیه ای را فراهم می کند و وسیله ای برای فرار ارائه می دهد. کشتی سازی غارت متوسطی ارائه می دهد و زمینه را برای گیم پلی تهاجمی در BGMI فراهم می کند.

  • خلیج کریستال (غرب)

نقشه مهیج Nusa در پابجی
نقشه مهیج Nusa در پابجی

خلیج کریستال یک جزیره است و به عنوان امن ترین نقطه در نقشه NUSA BGMI خودنمایی می کند. دو کلبه در خلیج کریستال چندین جعبه حاوی جلیقه های سطح 2، گزینه های مختلف زره، جعبه کمک های اولیه و سایر اقلام ضروری را در خود جای داده اند.

این کلبه‌ها همچنین با تفنگ، مهمات و ژتون‌های فروشگاه BGMI پراکنده هستند. در میان غارت‌ها، بازیکنان با کلید درب سنگی روبرو می‌شوند. با دنبال کردن نماد روی صفحه، آنها می توانند در را پیدا کرده و به یک غار دسترسی پیدا کنند.

در داخل غار، جعبه‌ها مملو از سلاح‌هایی از جمله کمان ضربدری تاکتیکی، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، کیت‌های کمک‌های اولیه و غیره است. این یک نقطه شروع ایده آل برای بازیکنانی است که سبک بازی منفعل را ترجیح می دهند و منابع کافی را در کوله پشتی خود ارائه می دهند.

اگر می خواهید BGMI را شارژ کنید، بهترین گزینه شما در حال حاضر UniPin است. UniPin راه ایمن‌تر و سریع‌تر را برای این کار ارائه می‌دهد. پیشنهادات ویژه و نرخ های کاهش یافته را از دست ندهید – سریع عمل کنید و از آنها نهایت استفاده را ببرید!

همچنین بخوانید:

چگونه در پابجی موبایل حرفه ای شویم؟ (معرفی ۱۷ نکات)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت