راه حل انجام یک حرکت پایانی در Modern Warfare 3

راه حل انجام یک حرکت پایانی در Modern Warfare 3

چگونه یک حرکت پایانی در Modern Warfare 3 انجام دهیم؟

یک حرکت پایانی در Modern Warfare 3 یک انیمیشن حذف استادانه است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بدون هدر دادن گلوله ادعای کشتن کنند.
نکات برجسته:
* یک حرکت تمام‌کننده در Modern Warfare 3 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا حریفان خود را به شیوه‌ای شیک و رضایت‌بخش از پای درآورند.
* حرکات پایانی انیمیشن های کشتن استادانه ای هستند که می توانند روی دشمنان ناآگاه اجرا شوند.
* انیمیشن حرکات پایانی می تواند بر اساس موقعیت بازیکنان متفاوت باشد.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (به سبک Modern Warfare III) و Warzone راه های زیادی برای از بین بردن دشمنان با استفاده از روش های مختلف ارائه می دهند. می‌توان با تفنگ‌های تک تیرانداز مدال‌های شلیک بلند را دریافت کرد یا با تفنگ ساچمه‌ای ادعای کشتار سریع با شلیک گلوله کرد. با وجود گزینه‌های مختلف، هیچ چیز نمی‌تواند با رضایت ادعای MW3 Operator Kills با استفاده از یک حرکت پایانی برابری کند.

بازیکنان می توانند از یک حرکت تمام کننده در Modern Warfare 3 یا Warzone برای اعدام حریفان خود بدون هدر دادن گلوله استفاده کنند. با این حال، بسیاری از مبتدیان هنوز از حرکات تکمیلی MW3 بی اطلاع هستند. در بخش زیر، آنها می توانند همه چیز را در مورد روش ویژه اجرای دشمنان در Call of Duty: Warzone و Modern Warfare 3 بیاموزند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

یک حرکت تمام‌کننده در Modern Warfare 3 و Warzone: چیست و چگونه باید انجام داد؟

حرکت پایانی در Modern Warfare 3
حرکت پایانی در Modern Warfare 3

یک حرکت پایانی یک انیمیشن کشتن استادانه است که به بازیکنان اجازه می‌دهد دشمنان خود را با استفاده از یک موضع خاص، غوغا، حیوان خانگی، همراه یا هر چیز دیگری اعدام کنند. بنابراین، بازیکنان هیچ گلوله‌ای را در حین سرنگونی دشمن با یک حرکت تمام‌کننده در Modern Warfare 3 هدر نمی‌دهند. می‌توان به سادگی از پشت به روی حریفان خود خزید و یک حذف را انجام داد.

انجام یک حرکت پایانی در Modern Warfare 3 و Warzone

بازیکنان می توانند مراحل زیر را برای اجرای یک حرکت تمام کننده با کمال در Modern Warfare 3 یا Warzone دنبال کنند:

  • اپراتور خود را پشت سر دشمن قرار دهید و با حفظ مخفی کاری به جلو حرکت کنید.
  • پس از رسیدن به یک نزدیکی خاص توقف کنید، جایی که می توانید یک حمله غوغا را اجرا کنید.
  • به جای حمله مستقیم به دشمن، دکمه Melee را نگه دارید تا حرکت پایانی فعال شود.

پس از فعال شدن، اپراتورها بسته به حالت ایستاده، خمیده یا خمیده، حرکت پایانی را با یک انیمیشن حذف ویژه اجرا می کنند. بازیکنان همچنین باید حرکت پایان خود را به طور موثر زمان بندی کنند، زیرا هر تاخیری می تواند به حریف هشدار دهد که ممکن است حذف را لغو کند.

چگونه می توان حرکت های پایانی جدید را باز کرد؟

اپراتورهای مختلف حرکات پایانی متفاوتی دارند که بازیکنان می‌توانند با صرف امتیاز COD در فروشگاه یا Battle Pass به دست آورند. گاهی اوقات، حرکات پایانی نیز می‌توانند از طریق رویدادهای مبتنی بر XP به بازی برسند، که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انجام وظایف، آنها را به دست آورند.

این همه چیزهایی را که باید در مورد حرکات پایانی بدانید به پایان می‌رسد، اما می‌توانید در مورد یک کشتار پاک در Modern Warfare 3 نیز بیاموزید.

حرکت تمام‌کننده در Modern Warfare 3 و Warzone
حرکت تمام‌کننده در Modern Warfare 3 و Warzone

آیا Ghost در MW3 وجود دارد؟

امتیاز محبوب Ghost Call of Duty: Modern Warfare 3 با تمدید مدت زمانی که بازیکنان می توانند قبل از از دست دادن مزایای این امتیاز ثابت بمانند، تغییری اساسی در جدیدترین به روز رسانی بازی دریافت کرد.

آیا MW3 زامبی خواهد داشت؟

Operation Deadbolt، نام حالت زامبی های Modern Warfare 3، در نسخه ای از نقشه آینده منطقه Warzone از Urzikstan رخ می دهد. نبردهای معمولی مبتنی بر موج از طریق نقشه های کوچکتر و اختصاصی که در حین حرکت کاوش می کنید و قفل آن را باز می کنید، از بین رفته است.

آیا MW3 بازی خوبی است؟

اما در حالی که امتیازات به اواسط دهه 70 کاهش یافته است، Modern Warfare 3 در متاکریتیک امتیاز 55 دارد. این باعث می شود که تا کنون بدترین COD بررسی شده باشد. این یکی از بدترین بازی‌هایی است که در کل سال بررسی شده است، و چیزی که حتی بدتر از بازی‌های معروفی مانند Redfall و Forspoken بررسی شده است.

همچنین بخوانید:

لیست کامل نقشه ها در Modern Warfare 3

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت