معرفی جامع جوایز و تاریخ انتشار Booyah Pass فری فایر فصل 14

معرفی جامع جوایز و تاریخ انتشار Booyah Pass فری فایر فصل 14

Booyah Pass فری فایر فصل 14: تاریخ انتشار، قیمت، جوایز حق بیمه، بیشتر

Booyah Pass فری فایر فصل 14 در فوریه 2024 آغاز می شود و مجموعه فعلی جوایز حق بیمه با زمان محدود را حذف می کند.
Free Fire و Free Fire MAX Booyah Pass Season 13: Electri City در ژانویه 2024 به پایان می رسد و طرفداران شاهد عرضه نسخه جدید خواهند بود. طبق برنامه، Free Fire Booyah Pass 14 در ماه فوریه با موضوعی جدید و مجموعه‌ای از جوایز جدید و رایگان ارائه می‌شود. فصل 13 بسته‌های انحصاری مانند Electro Whisper و Electro Spark را برای نسخه‌های ناشناخته ارائه می‌کند، و بازیکنان در نسخه‌های آتی، موارد مشابهی را دریافت خواهند کرد.

تاریخ انتشار Free Fire Booyah Pass فصل 14، قیمت، جوایز و موارد دیگر را در بخش زیر بررسی کنید.

Free Fire راه های زیادی برای ارائه محتوای جدید خود دارد تا محتوای جدید مورد توجه بازماندگان باشد. یکی از آنها از طریق Free Fire Booyah Pass است که اکنون در ژانویه 2024 وارد فصل جدید می شود.

حتی در حال حاضر، اطلاعاتی در مورد آنچه Garena در فصل جدید Booyah Pass ارائه خواهد کرد، در میان افشاگران ظاهر شده است. با این حال، چون هنوز نشت دارد و منبع آن از لیکرهای فری فایر است. البته، ما هنوز نمی‌توانیم 100% این افشاگری‌ها را باور کنیم، حتی از سوی افشاگران قابل اعتماد، درست است؟

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

تاریخ و زمان انتشار فصل 14 Free Fire Booyah Pass

Booyah Pass فری فایر فصل 14
Booyah Pass فری فایر فصل 14

Booyah Pass فصل 14، مانند نسخه قبلی، در اولین روز ماه آینده، یعنی 1 فوریه 2024 آغاز خواهد شد. علاوه بر این، Garena معمولا رویدادهای Free Fire و Free Fire MAX درون بازی را در حدود ساعت 04:00 صبح IST به روز می کند. (GMT + 05:00)، و خوانندگان می توانند انتظار داشته باشند که فصل 14 BP تقریباً در همان زمان کاهش یابد.

Free Fire Booyah Pass فصل 14 – قیمت

بازیکنان می توانند ارتقاء Premium فصل 14 Booyah Pass را با 499 الماس Free Fire خریداری کنند. این امکان دسترسی به جوایز ممتاز و BP XP اضافی را از ماموریت‌ها (تا سطح 150) فراهم می‌کند. در همان زمان، طرح رایگان Fire Booyah Pass Season 14 Premium Plus 999 الماس هزینه دارد و مزایای اضافی مانند باز کردن قفل فوری (50 سطح)، BP XP اضافی (200 سطح) و پاداش‌های بیشتر را ارائه می‌کند.

با این حال، اگر بازیکنان نمی‌خواهند برای برنامه‌های پریمیوم چیزی خرج کنند، همچنان می‌توانند با انجام ماموریت‌های روزانه و هفتگی، پاداش‌های فصل 14 Booyah Pass رایگان دریافت کنند.

جوایز ممتاز فصل 14 Free Fire Booyah Pass

Booyah Pass فصل 14 هنوز شروع نشده است. از این رو، پاداش هنوز مشخص نیست. خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند و بعداً برای بررسی لیست پاداش به روز شده برای فصل 14 BP بازگردند.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

معرفی کامل به‌روزرسانی OB43 فری فایر + نحوه دانلود و تاریخ انتشار Free Fire OB43

جوایز لو رفته برای Free Fire Booyah Pass فوریه 2024

Free Fire Booyah Pass
Free Fire Booyah Pass

از طریق آخرین ویدیوی آپلود شده توسط جنرال موتورز ریدو اودیری. او برخی از چیزهای جالبی را که در فصل 14 Booyah Pass وجود خواهد داشت به بیرون درز کرد. به گفته او، جوایز جالب زیادی در این فصل در انتظار شما بازیکنان وفادار بازی Free Fire هستند.

طبق معمول، Booyah Pass یکی از رویدادهایی است که Garena ارائه می دهد. جایی که جوایز را به دو دسته تقسیم می کنند. یعنی دسته‌های Free و Premium، که همگی از طریق EXP BP که شما با انجام مکرر هر حالتی در بازی Free Fire به دنبال آن هستید، به دست می‌آیند. هرچه فعال تر بازی کنید، سطح بیشتری را بالا می برید و جوایز بیشتری می توانید دریافت کنید.

برای Booyah Pass Season 14 Free Fire بعدا. جنرال موتورز ریدو اودیری اعلام کرد که عنوان Rage Reverie را خواهد داشت. جایی که در این فصل، Garena دوباره نقوش قبیله ای با لهجه آتش را به عنوان پوست برای تعدادی از جوایز اصلی آورده است. یک تضاد کامل با نسخه فعلی، یعنی شهر الکتریکی، که بر عناصر الکتریکی به عنوان موضوع اصلی خود تأکید دارد، وجود دارد.

برای نگاهی به خود جایزه متأسفانه جنرال موتورز ریدو اودیری در جدیدترین ویدیوی خود لیست جوایز دسته رایگان را توضیح نداد. با این حال، در دسته Premium، جوایز جالب زیادی وجود دارد که واقعا دوست دارید از دست بدهید. مانند باندل رویای خشمگین، طوفان خشمگین تروگون. پانچ خشمگین Syboard، طوفان خشمگین نارنجک، و طوفان خشمگین پارنگ.

Garena برای انتشار خود، Booyah Pass Season 14 Rage Reverie را در اول فوریه منتشر خواهد کرد. بنابراین مطمئن شوید که Booyah Pass خود را ارتقا داده اید زیرا جوایز زیادی از دسته Premium وجود دارد که Garena فقط در دسته رایگان به شما نمی دهد.

همچنین بخوانید:

بررسی فصل 37 فری فایر 2024؛ Free Fire Battle Royale

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت