آموزش نحوه دریافت Emote Stomping Foot فری فایر

آموزش نحوه دریافت Emote Stomping Foot فری فایر

نحوه دریافت Emote Stomping Foot فری فایر – رویداد Faded Wheel در Free Fire

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آخرین رویداد Faded Wheel در Free Fire و نحوه دریافت Emote Stomping Foot بدانید.
Free Fire MAX یک رویداد جدید Faded Wheel را معرفی کرده است که روشی قابل اعتماد برای تضمین جوایز آرایشی منحصر به فرد در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این چرخ، دارای شکلک تازه معرفی شده Stomping Foot به عنوان جایزه برجسته خود، همراه با سایر موارد ارزنده است. با سایت گیمو گیفت تا انتهای مطلب همراه باشید تا با جزئیات این رویداد آشنا شوید.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

جزئیات کلیدی در مورد رویداد Feded Wheel

چرخ محو، رویدادی که به طور مکرر محبوب است، بازیکنان را قادر می‌سازد تا با حذف دو جایزه نامطلوب از چرخ پس از تعداد چرخش‌های مشخص، از به دست آوردن آیتم‌های خاص اطمینان حاصل کنند. در این مثال، چرخ شامل 10 جایزه بالقوه است که به طور برجسته دارای شکلک کمیاب Stomping Foot است که یک انیمیشن کوبیدن پا چشمگیر را برای تمسخر حریفان به نمایش می گذارد.

یکی دیگر از جایزه های بزرگ قابل توجهی که به نمایش گذاشته شد، کوله پشتی Eeriness است که طراحی چشم های شبح وار را به نمایش می گذارد. جوایز اضافی روی چرخ شامل جعبه های مختلف غارت سلاح، تکه های مکعب، غذای حیوانات خانگی و موارد دیگر است. نکته مهم این است که هیچ جایزه ای در طول چرخش شما تکرار نمی شود.

نحوه دریافت Emote Stomping Foot فری فایر
نحوه دریافت Emote Stomping Foot فری فایر

مراحل بدست آوردن Emote Stomping Foot:

  • به بخش Luck Royale در Free Fire MAX دسترسی پیدا کنید.
  • چرخ محو جدید را انتخاب کنید و اقلام Armor Crate و Supply Crate را حذف کنید.
  • چرخش را با 19 الماس شروع کنید، با افزایش هزینه برای هر چرخش بعدی.
  • پس از به دست آوردن 6 جایزه دیگر برای اطمینان از ایموت، روی پای Stomping فرود بیایید.
  • به عنوان یکی از احساسات افتتاحیه در سال 2024، انتظار می رود که Stomping Foot برای ابراز ناامیدی یا تمسخر مخالفان شکست خورده محبوبیت پیدا کند. به
  • لطف سیستم Faded Wheel، بازیکنان متعهد می توانند از دریافت آن، همراه با جوایز دیگری مانند کوله پشتی Eeriness، قبل از 31 ژانویه اطمینان حاصل کنند.

Free Fire MAX یکی دیگر از رویدادهای Faded Wheel را راه‌اندازی کرده است و به بازیکنان راهی قابل اعتماد برای دریافت جوایز آرایشی منحصر به فرد ارائه می‌کند. این چرخه، دارای شکلک کاملاً جدید Stomping Foot به عنوان جایزه برجسته خود همراه با سایر موارد مطلوب است.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

معرفی جامع جوایز و تاریخ انتشار Booyah Pass فری فایر فصل 14

همه چیزهایی که باید در مورد رویداد Feded Wheel بدانید

رویداد Faded Wheel در Free Fire
رویداد Faded Wheel در Free Fire

به عنوان یک رویداد تکراری محبوب، چرخ محو شده به شما امکان می دهد پس از انجام تعداد ثابتی چرخش، خرید آیتم های خاص را با حذف دو جایزه ناخواسته از چرخ تضمین کنید. این بار، چرخ شامل 10 جایزه بالقوه است، از جمله شکلک کمیاب Stomping Foot که یک انیمیشن دراماتیک ضربات پا را برای طعنه دشمنان به نمایش می‌گذارد.

جایزه بزرگ دیگر برجسته، کوله پشتی وهم آلود با طراحی چشم وحشتناک است. جوایز چرخ اضافی شامل جعبه های مختلف غارت سلاح، قطعات مکعب، غذای حیوانات خانگی و موارد دیگر است. طبق معمول، هیچ جایزه ای در طول چرخش شما تکرار نمی شود.

هزینه چرخش برای دریافت ایموت Stomping Foot

مراحل دریافت Emote Stomping Foot فری فایر
مراحل دریافت Emote Stomping Foot فری فایر

برای به دست آوردن شکلک Stomping Foot، بازیکنان به سادگی باید پس از برداشتن دو آیتم نامطلوب از چرخ، روی آن فرود بیایند. حداکثر هزینه الماس به 1167 الماس می رسد اگر همه چرخش ها انجام شوند. ترتیب قیمت چرخش عبارت است از: الماس 19، 39، 69، 99، 149، 199 و 499.

به عنوان یکی از اولین احساسات سال 2024، پای کوبیدن مطمئناً برای ابراز ناامیدی یا تمسخر دشمنان شکست خورده محبوب خواهد شد. به لطف سیستم Feded Wheel، بازیکنان اختصاصی می توانند آن را در کنار جوایز دیگری مانند کوله پشتی Eeriness را دریافت کنند.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

همچنین بخوانید:

دریافت پوسته های رایگان Phantom Assassin Gun فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت