لینک دانلود OB45 Advance Server فری فایر

لینک دانلود OB45 Advance Server فری فایر

چگونه کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر و لینک APK را دریافت کنیم؟

نمی دانید چگونه کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر و لینک APK را دریافت کنید؟ برای وضوح بهتر راهنمای ما را بررسی کنید.
نکات برجسته:
* سرور OB45 Advance از طریق برنامه Free Fire تغییر یافته قابل دسترسی خواهد بود.
* بازیکنان برای باز کردن قفل برنامه به کد فعال سازی سرور پیشرفته OB45 Advance Server فری فایر نیاز دارند.

Garena آماده‌سازی برای به‌روزرسانی پچ بعدی را آغاز کرده است، زیرا Free Fire OB45 Advance Server قرار است در 6 ژوئن 2024 باز شود. مرحله آزمایش بعدی محتوای منتشرنشده OB45 را نشان می‌دهد که فقط تعداد محدودی از کاربران می‌توانند آن را تجربه کنند. بنابراین، برای دسترسی به سرور OB45 Advance، بازیکنان نیاز به دسترسی به کد فعال سازی و لینک دانلود APK دارند.
در بخش زیر، خوانندگان می توانند در مورد دسترسی به کد فعال سازی پیشرفته سرور Fire Fire OB45 Advance و پیوند APK اطلاعات بیشتری کسب کنند.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر چیست؟

کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر
کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر

انتظار می‌رود که به‌روزرسانی Free Fire OB45 در 24 ژوئن 2024 منتشر شود. قبل از آن بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا محدودیت سرور پیشرفته Fire را در تاریخ 7 ژوئن تجربه کنند و می‌توانند در عرض 1 تا 2 هفته قبل از به‌روزرسانی به سرور رسمی آزمایش کنند.

مانند به‌روزرسانی‌های قبلی، ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید زیادی در بازی وجود خواهد داشت که تجربه کلی بازی را برای بازیکنان بهبود می‌بخشد. به خصوص قابلیت پشتیبانی اول شخص که بازیکنان مدت هاست از توسعه دهنده Free Fire خواسته اند تا آن را به بازی اضافه کند.

Free Fire OB45 Advance Server Activation Code یک کد منحصر به فرد خواهد بود که تنها تعداد محدودی از کاربران پس از ثبت نام دریافت خواهند کرد. ثبت نام یک الزام کلیدی است، اما دسترسی به کد فعال سازی برای سرور پیشرفته OB45 را تضمین نمی کند. هنگامی که بازیکنان کد فعال سازی را دریافت کردند، می توانند از آن برای باز کردن قفل برنامه Free Fire OB45 Advance Server استفاده کنند.

چگونه به کد فعال سازی OB45 Advance Server فری فایر و لینک دانلود APK دسترسی پیدا کنیم؟

همانطور که در بالا ذکر شد، ثبت نام برای تولید یک کد فعال سازی منحصر به فرد برای برنامه OB45 Advance Server ضروری است. در عین حال، بازیکنانی که برای مرحله تست نسخه OB45 ثبت نام کرده اند، به لینک های رسمی دانلود APK نیز دسترسی خواهند داشت. از این رو، برای ثبت نام در برنامه OB45 Advance Server می توان مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کرد:

OB45 Advance Server فری فایر
OB45 Advance Server فری فایر
  • برای ثبت نام در نسخه OB45 به صفحه وب رسمی Advance Server بروید.
  • برای دسترسی به وب سایت رسمی می توانید از لینک اینجا استفاده کنید – https://ff-advance.ff.garena.com/
  • از حساب Google یا Facebook خود برای ورود به سیستم ثبت نام سرور پیشرفته OB45 استفاده کنید.
  • پلتفرم باید به حساب Free Fire بازیکنان مرتبط باشد. در غیر این صورت آنها می توانند حساب خود را در تنظیمات درون بازی با Google یا Facebook متصل کنند.
  • حساب ایمیل فعال خود را پر کنید و دکمه Join Now را بزنید تا ثبت نام OB45 Advance Server تایید شود.
  • وب سایت به طور خودکار شما را به صفحه دانلود حاوی کد فعال سازی پیشرفته سرور Fire OB45 Advance و پیوند APK هدایت می کند.

در بیشتر موارد، کد فعال سازی تقریباً فوراً ظاهر می شود، مشروط بر اینکه بازیکنان سریعاً برای ثبت نام سرور پیشرفته OB45 درخواست دهند. در غیر این صورت، باید منتظر ماند تا Garena برنامه را تأیید و مجوز دهد. در چنین مواردی، بازیکنان می توانند بعداً وارد وب سایت شوند تا پیشرفت را بررسی کنند. هنگامی که بازیکنان کد فعال سازی را دریافت کردند،

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

می توانند از پیوند OB45 Advance Server زیر برای نصب APK استفاده کنند:

بازیکنان می توانند برنامه Free Fire OB45 Advance Server را نصب کنند و از کد فعال سازی برای باز کردن آن استفاده کنند. در این برنامه، آنها می توانند محتوای جدید OB45 را بررسی کنند و اشکالات را گزارش کنند تا فرصتی برای ادعای الماس رایگان آتش رایگان داشته باشند.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار و نحوه دانلود سرور OB44 در فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت