دریافت پوسته و آیتم رایگان در Warzone Mobile

دریافت پوسته و آیتم رایگان در Warzone Mobile

نحوه دریافت تمام پوسته ها، بسته های رایگان و آیتم رایگان در Warzone Mobile

پخش زنده جشن راه‌اندازی Warzone Mobile با ارائه توکن‌های XP، کارت‌های تلفن، جذابیت‌ها، طرح‌های اولیه و پوسته نمادین اپراتور بخار برای بازیکنان وجود دارد.
مشترکین PlayStation Plus می توانند پوسته Lockpick Groundbreaker Operator را به همراه نقشه های سلاح مانند WP9 Red Eye درخواست کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

اعضای آمازون پرایم به بسته رنگی بلوک با طرح اولیه Striker دسترسی پیدا می‌کنند.

بازی مورد انتظار Call of Duty Warzone Mobile اکنون پخش می‌شود و بازیکنان این فرصت را دارند که طیف وسیعی از پوسته‌ها و جوایز اپراتور رایگان را باز کنند. اکثر بازیکنان از قبل می‌دانند که رویداد Operation Day Zero در حال حاضر زنده است و به بازیکنان امکان می‌دهد با تکمیل اهداف در مناطق مختلف Warzone Mobile، از فرودگاه در Verdansk، امتیاز رویداد کسب کنند.

جدا از رویداد Operation Day Zero، Warzone Mobile در حال حاضر میزبان رویدادهای مختلف درون بازی است و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا دسته‌ای از بسته‌ها و پوسته‌های جدید را به موجودی در حال رشد خود اضافه کنند. با راه‌های متعدد برای کشف، بیایید جزئیات این رویدادها را بررسی کنیم و روش‌هایی را برای به دست آوردن این اقلام آرایشی و بهداشتی کشف کنیم.

پوسته ها و آیتم رایگان در Warzone Mobile و نحوه به دست آوردن آنها

دریافت آیتم رایگان در Warzone Mobile
دریافت آیتم رایگان در Warzone Mobile
 • Ghost Condemned Operator Skin و دسته های رایگان

یکی از اولین جوایز رایگان Epic Ghost Condemned Operator Skin است که همراه با M4 Archfiend Blueprint، X12 – Print of Hell Blueprint و دو آیتم دیگر در بازی ارائه می شود.

این جوایز برای بازیکنانی که قبل از راه اندازی جهانی Warzone Mobile پیش ثبت نام کرده اند در دسترس است. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند این جوایز را در Modern Warfare 3 پس از آپدیت فصل 3 در عرض دو هفته تجهیز کنند.

 • جوایز رایگان پلی استیشن پلاس

مشترکین PlayStation Plus می‌توانند از طریق بسته ماهیانه PlayStation برای Call of Duty Warzone، از پوسته‌های Lockpick Groundbreaker Operator Skin، WP9 Red Eye Blueprint، Renetti Klep Tomatic Skin و موارد دیگر استفاده کنند.

به خاطر داشته باشید که در حال حاضر امکان تجهیز Operator Skin در Warzone Mobile وجود ندارد، اما این مشکل در به‌روزرسانی آینده برطرف خواهد شد.

 • بسته بازی Amazon Prime

بازیکنانی که عضو آمازون پرایم هستند می‌توانند در ماه مارس، Color Block Bundle را از فروشگاه Amazon Prime Gaming درخواست کنند. این بسته شامل یک طرح زیبای Striker Blueprint، یک طرح جالب برای تپانچه Cor 45 و موارد دیگری مانند کارت تلفن Color Blast است.

جوایز پخش جریانی زنده جشن راه اندازی 36 ساعته Warzone Mobile

پوسته ها و آیتم رایگان در Warzone Mobile
پوسته ها و آیتم رایگان در Warzone Mobile

در طول پخش زنده 36 ساعته جشن راه‌اندازی موبایل Warzone، بینندگان می‌توانند با تماشای مدت‌زمان‌های خاص، جوایز مختلفی کسب کنند:

 • بعد از 15 دقیقه: توکن 1 ساعته رتبه XP
 • بعد از 30 دقیقه: توکن 1 ساعته Weapon XP
 • پس از 45 دقیقه: رمز عبور 1 ساعته Battle Pass
 • بعد از 1 ساعت: کارت تلفن روز صفر بازیکن
 • بعد از 2 ساعت: The Day Zero Event Charm
 • بعد از 3 ساعت: The Day Zero Longbow Blueprint
 • بعد از 4 ساعت: The Iconic Vapor Operator Skin

از طرف دیگر، بازیکنان می‌توانند کدهایی را که در جریان پخش زنده در مرکز بازخرید Call of Duty نشان داده شده است پس‌خرید کنند تا این جوایز را دریافت کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بسته های رایگان و آیتم رایگان در Warzone Mobile
بسته های رایگان و آیتم رایگان در Warzone Mobile
 • 5.11 Striker Fender Operator Skin

از طریق همکاری بین 5.11 و Warzone Mobile، بازیکنان در ایالات متحده می توانند 5.11 Striker Fender Operator Skin را به صورت رایگان دریافت کنند. برای ادعای این موضوع، بازیکنان باید یک حساب کاربری ایجاد کنند و برای دریافت کد بازخرید به Striker به شماره ارائه شده پیام دهند.
اینها همه جوایز رایگان فعلی موجود در Warzone Mobile هستند و به بازیکنان این فرصت را می‌دهند تا پوسته‌های مختلف اپراتور، نقشه‌ها، کارت‌های تماس و سایر موارد آرایشی را از طریق روش‌های مختلف باز کنند.

همچنین بخوانید:

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت