معرفی تاون هال 16 کلش اف کلنز

معرفی تاون هال 16 کلش اف کلنز + اولویت‌های ارتقاء و استراتژی‌های حمله CoC TH16

معرفی تاون هال 16 کلش اف کلنز + اولویت‌های ارتقاء و استراتژی‌های حمله CoC TH16

کلش آف کلنز آپدیت عظیمی در دسامبر 2023 دریافت کرده است که بسیاری از اضافات و افسون های جدید را برای بازی به ارمغان آورده است و یکی از مهم ترین موارد ذکر شده تاون هال جدید سطح 16 است. TH16 جدید در CoC برابر است با فرصت های جدیدی برای ارتقای ما این راهنمای جامع تاون هال 16 کلش اف کلنز را خواهیم داشت که در مورد اولویت‌های ارتقا، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌های حمله و موارد دیگر بحث می‌کند تا پیشرفت TH جدید Clash of Clans شما را آسان کنیم.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

ارتقا تاون هال به سطح 16

آخرین باری که ما یک اعلامیه جدید تاون هال داشتیم در اکتبر 2022 بود که تاون هال 15 سطح TH را به ما معرفی کرد و اکنون یک سطح جدید دیگر برای انجام برخی ارتقاء و باز کردن ویژگی های جدید خواهیم داشت. از این رو، این بار باید از TH15 به TH16 ارتقاء دهیم، و برای همین، توصیه می کنیم که دفاع، سربازان و جادوها را به  حداکثر برسانید و قبل از کلیک بر روی گزینه ارتقا، قفل تمام واحدهای لازم را باز کنید.

پیشروی به تاون هال 16 در کلش اف کلنز نیازمند 20 میلیون سرمایه گذاری طلا و مدت زمان ارتقاء 14 روزه است که استفاده از منبع Book of Buildings بهترین گزینه است. به لطف این، ظرفیت ذخیره سازی طلا و اکسیر شما به 2 میلیون افزایش می یابد، در حالی که ذخیره سازی اکسیر تاریک به 20000 عدد افزایش می یابد.

با آمدن به دفاع تاون هال، ما یک بار دیگر سلاح Giga Inferno را داریم، اما این بار این سلاح منحصر به فرد عمل می کند و دارای یک سطح واحد است که نیازی به ارتقاء چندگانه ندارد. علاوه بر این، حتی پس از تخریب تالار شهر، اثر سمی همچنان رها شده است.

ارتقا تاون هال به سطح 16 کلش آف کلنز
ارتقا تاون هال به سطح 16 کلش آف کلنز

ساختمان ها، سطوح قفل نشده جدید تاون هال 16 کلش اف کلنز

هیچ نیروی جدیدی با تاون هال 16 باز نمی شود، زیرا قفل سرباز جدید، Root Rider، در خود سطح 15 باز می شود.

سیستم دفاعی جدید: ساختمان های ادغام شده

 • برج مولتی آرچر

شما می توانید قفل Multi-Archer Tower را در CoC TH 16 باز کنید که با ادغام دو Archer Tower می توانید به دست آورید. مانند Archer Tower معمولی شما، این دفاع در برابر واحدهای زمینی و هوایی موثر است. با این حال، اگر کمتر از سه هدف وجود داشته باشد، برج Multi-Archer بیشتر بر روی اهداف باقی مانده تمرکز خواهد کرد. به عنوان مثال، اگر فقط یک هدف وجود داشته باشد، با سه تیر مورد اصابت قرار می گیرد و اگر دو هدف وجود داشته باشد، یکی دوبار شلیک می شود.

 1. محدوده: 10 کاشی
 2. نوع آسیب: چندین هدف
 3. تعداد اهداف: 3
 4. اهداف ترجیحی: زمینی و هوایی
مرحله هزینه ارتقا زمان ارتقا HP DPS
1 20M Gold 14روز 5000 110
2 22M Gold 15روز 12ساعت 5200 120
 • توپ کمانه دار

دفاع جدید دیگری که در اختیار داریم، توپ ریکوشت است که بیش از دو برابر یک توپ معمولی امتیاز اصابت دارد. Ricochet Cannon در مقایسه با کانن سطح 21 که حداکثر سطح در TH15 است، دو برابر آسیب وارد می کند. چیزی که آن را متمایز می کند، توانایی منحصر به فرد مهمات آن در پرتاب از هدف اولیه، رسیدن به هدف دوم و آسیب رساندن به آن است.

 1. محدوده: 9 کاشی
 2. نوع آسیب: تک هدف
 3. اهداف ترجیحی: زمینی
مرحله هزینه ارتقا زمان ارتقا HP DPS
1 20M Gold 14روز 5400 360
2 22M Gold 15روز 12ساعت 5700 390
 • حیوان خانگی جدید: روباه روح

با Spirit Fox، افزودنی جدید به مجموعه کلش آف کلنز شما که پس از ارتقای پت هاوس به سطح 9 در تاون هال 16 در دسترس است. هنگامی که به نبرد احضار می شود، این روباه با روحیه به قهرمان خود حس جادوی جنگل را القا می کند. چیزی که آن را متمایز می کند توانایی ویژه اش، Spirit Walk است که به طور موقت هم Spirit Fox و هم Hero همراهش را نامرئی می کند.

 1. هدف مورد علاقه: در 4.5 کاشی از Hero
 2. نوع آسیب: تک هدف
 3. اهداف: زمینی
 4. فضای مسکن: 20
 5. سرعت حرکت: 24
مرحله مدت زمان HP DPS هزینه ارتقا (DARK ELIXIR) زمان ارتقا
1 3s 1900 108 NA NA
2 3s 2000 116 225K 3روز
3 3s 2100 124 235K 4روز
4 3s 2200 132 245K 5روز
5 3.5s 2300 140 255K 5روز 12ساعت
6 3.5s 2400 148 265K 6روز
7 3.5s 2500 156 275K 6روز 12ساعت
8 3.5s 2600 164 285K 7روز
9 3.5s 2700 172 295K 7روز 12ساعت
10 4s 2800 180 315K 8روز

اولویت ها را در تاون هال 16 کلش اف کلنز ارتقا دهید

استراتژی های تاون هال 16 کلش اف کلنز
استراتژی های تاون هال 16 کلش اف کلنز

پس از ارتقاء TH16، بازیکنان CoC باید منابع کافی برای صرف ارتقاء را جمع آوری کرده باشند، که برای آن اجازه دهید به راهنمای اولویت ارتقاء خود نگاه کنیم.

1. دفاع

انتخاب های آسان در اینجا، دفاع ها مطمئناً باید اولین انتخابی باشند که باید دکمه ارتقای خود را روی آن قرار دهید، به خصوص برای دریافت دو دفاع ادغام شده جدید. آنها ارتقای بزرگی نسبت به دفاع های معمولی کانن و آرچر تاور شما دارند، و ما به شما توصیه می کنیم که هر دو توپ چند برج و کانن کمانه را آماده کنید، حداقل یکی از آنها اگر نه حداکثر دو تا.

پس از اتمام کار با این دو، می توانید آنها را تا سطح 2 افزایش دهید یا به دو دفاع مهم دیگر، X-Bow و Air Defense بروید، که هر دو افزایش قابل توجهی در آمار کلی خود دارند. این نیز به این دلیل است که سربازان سطوح جدیدی را دریافت می کنند و اینها عمدتاً یک تهدید بزرگ برای آن سربازان ارتقا یافته هستند.

2. آزمایشگاه

سطوح جدید نیروها نیاز به باز شدن قفل آزمایشگاه دارند و به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم قفل آن را باز کنید. بسته به استراتژی‌ها، می‌توانید سربازان یا طلسم‌های دلخواه خود را ارتقا دهید، اما من معتقدم به یک استراتژی، مثلاً کشاورزی یا جنگ برای ارتقای اولین انتخاب‌هایتان، پایبند باشید.

3. انبارها

این باید اولویت بعدی شما باشد زیرا فضای ذخیره سازی بیشتری دارید، منابع بیشتری می توانید جمع آوری کنید. Dark Elixir Storage را می توان تا حداکثر سطح 11 ارتقا داد و به بازیکنان این امکان را می دهد تا مقادیر فزاینده ای را تا 360K ذخیره کنند. به طور مشابه، هر دو ذخیره‌سازی طلا و ذخیره‌سازی اکسیر را می‌توان تا سطح 17 ارتقا داد و به بازیکنان قابلیت‌های ذخیره‌سازی گسترده‌تر تا 5.25 میلیون هر کدام را ارائه می‌دهد.

4. قهرمانان

بله، این یکی دیگر از جنبه های مهم ارتقاء است، زیرا Heroes به طور عمده در حمله و دفاع از دهکده شما نقش دارند. بنابراین، ابتدا کدام قهرمان را ارتقا دهیم؟ همه اینها در برنامه ریزی استراتژیک شماست. به عنوان مثال، اگر سطح Electro Dragon را در آزمایشگاه دارید، یک قهرمان Dark Elixir را برای ارتقاء خود انتخاب کنید زیرا اولی به Elixir نیاز دارد. همچنین می‌توانید با رتبه‌بندی آنها با قابلیت‌های Hero Equipment، آنها را ارتقا دهید.

 1. پادشاه بربر: سطح 95
 2. آرچر ملکه: سطح 95
 3. Grand Warden: سطح 70
 4. قهرمان سلطنتی: سطح 45

5. خانه حیوانات خانگی

بله، شما آن را حدس زدید. Spirit Fox برای باز کردن قفل در بازی بسیار جالب است، زیرا نامرئی بودن آن یک توانایی عالی برای قهرمانان شما است که به آن مجهز می شوند. خانه حیوان خانگی خود را برای 21M Elixir به سطح 9 ارتقا دهید و قفل این حیوان خانگی جدید را برای پایگاه خود باز کنید.

بهترین استراتژی های حمله تاون هال 16 کلش اف کلنز

با اولین نمایش تاون هال 16، ارائه استراتژی های هوشمندی که هم برای کشاورزی روزمره و هم برای سناریوهای جنگ شدید کار می کنند بسیار مهم شده است. بازی بسیار تغییر کرده است، به خصوص با آن دفاع های سخت در سطوح بالاتر تاون هال. این امر مستلزم برخی تاکتیک های انعطاف پذیر است.

ما می‌خواهیم به بازیکنان کمک کنیم تا با دفاع سختی که در مراحل نهایی تاون هال‌ها پیش می‌روند، مقابله کنند. بنابراین، بیایید به چند ترکیب قوی و ترفندهایی که می‌توانند به آرامی بین منابع کشاورزی و مبارزه با آنها در جنگ‌ها در CoC TH16 جابه‌جا شوند، با راهنمای خود نگاه کنیم.

1. Root Rider + Electro Titan

در اینجا شما با استفاده از ترکیبی از Electro Titans و Root Riders از یک استراتژی حمله قوی تاون هال 16 استفاده می کنید. این راه‌اندازی برای نفوذ موثر دیوار و قدرت زیاد در برابر دفاع‌های سطح بالا طراحی شده است که موفقیت در هر دو حالت کشاورزی و جنگ را تضمین می‌کند.

2. Electro Dragon Charge

این استراتژی حمله تاون هال 16 دارای Electro Dragons با تمرکز بر ضربات ملکه با تیرهای غول پیکر و توانایی های قهرمان عروسکی شفا دهنده است. یک توالی طلسم به موقع، از جمله زلزله و خشم، برای حمایت از اژدهای الکتریکی در حالی که پایگاه را ویران می کنند، اجرا کنید.

3. GoWiPe

در مورد این ذکر کنجکاو هستید؟ خوب، آن را امتحان کنید. استراتژی GoWiPe (Golem، Wizard، P.E.K.K.A) در تاون هال 16 با ارتقاء به همه نیروهای درگیر تجدید حیاتی را تجربه کرده است. ایده اصلی شامل استقرار Golems، P.E.K.K.As و Wizards به صورت استراتژیک برای ایجاد یک قیف، و به دنبال آن فشار اصلی با قهرمانان و نیروهای پشتیبانی است. تی

بهترین بیس ها برای تاون هال 16 کلش اف کلنز

بنابراین، اکنون زمان آن است که در مورد برخی از پایه ها با راهنمای CoC TH16 خود صحبت کنیم. برای همین، ما فهرستی از طرح‌بندی‌های پایه را گردآوری کرده‌ایم که می‌تواند به شما کمک کند. اینها شامل تمام بازی‌های Trophy Pushing و War می‌شوند و می‌توانید آنها را در پایگاه خود کپی کنید.

کشاورزی/پایه های هیبریدی

همه این‌ها پایه‌هایی هستند که در این راهنما ارائه شده‌اند و باید به همه بازیکنان CoC TH16 کمک کنند تا بهترین نتایج را داشته باشند.

برای راهنمایی های بیشتر کلش اف کلنز، می توانید وبلاگ ما را در سایت گیمو گیفت بررسی کنید. همچنین می‌توانید جم‌های کلش اف کلنز خود را از طریق گیم و گیفت شارژ کنید تا از تراکنش‌های ایمن و آسان لذت ببرید.

همچنین بخوانید:

اولویت های ارتقاء کلش آف کلنز چیست؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت