سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile چیست؟

سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile چیست؟

سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile: همه آنچه که باید بدانید – Heartbeat Sensor

حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل یک تجهیزات تاکتیکی است که در بازی موجود می باشد، حسگرهای ضربان قلب اولین بار در فصل 4 به بازی اضافه شدند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile بدانید
سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile نمونه ای از تجهیزات تاکتیکی است. تجهیزات تاکتیکی را می توان پرتاب کرد یا کاشت و می تواند نارنجک، پهپاد و سیستم های دفاعی باشد که می توانید از آنها برای ایجاد مزیت موقت در مسابقه استفاده کنید. اینها می توانند به عنوان بخشی از بارگیری شما در Call of Duty: Mobile مجهز شوند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل

تجهیزات تاکتیکی در Call of Duty Mobile شامل نارنجک‌ها، EMP، حسگرها، پهپادها، Stormball، حسگر ضربان قلب و یک سیستم Trophy است که مستقیماً مانند تجهیزات کشنده آسیب وارد نمی‌کند. برخی از تجهیزات تاکتیکی بازیکنان دشمن را به نوعی ضعیف می کنند در حالی که برخی دیگر به شما برتری نسبت به آنها می دهند.

بمب های کریو، گاز، فریب، پژواک، فلاش بنگ و نارنجک های ضربه مغزی دشمنان را آهسته، منحرف، کور و اشتباه هدایت می کنند. چندین گزینه تجهیزات تاکتیکی در حال حاضر در بازی موجود است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد حسگرهای ضربان قلب در Call of Duty Mobile بدانید.

سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile
سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile

سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile

حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل به عنوان تجهیزات تاکتیکی به جای یک ضمیمه مانند سایر بازی ها به Call of Duty: Mobile اضافه شد. در می 2021 به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 4: Spurned & Burned به بازی اضافه شد. در توضیحات بازی آمده است: «تبلتی که اطلاعات تقریبی درباره دشمنان نزدیک را نشان می‌دهد.» شعاع آن 60 و مدت زمان آن 100 است. .

نحوه باز کردن قفل سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile

متأسفانه، هیچ راهی برای باز کردن قفل سنسورهای ضربان قلب در Call of Duty Mobile وجود ندارد. بازیکنان باید منتظر بمانند تا Sensor به فروشگاه اعتباری بیاید. اگر خوش شانس باشید، ممکن است از طریق یک رویداد یا از طریق بخش پاداش رایگان که دارای سلاح ها و شخصیت ها در هر فصل است یا با باز کردن جعبه ها، پوسته ای برای حسگر ضربان قلب دریافت کنید. امکان دیگر برای باز کردن قفل سنسور ضربان قلب این است که در پاس های نبرد آینده نشان داده شود.

اگر حسگر ضربان قلب در فصل‌های بعدی CODM قابل باز شدن است، مراقب به‌روزرسانی این بخش باشید.

نحوه باز کردن قفل سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile
نحوه باز کردن قفل سنسور ضربان قلب در Call of Duty Mobile

جایگزین هایی برای حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل

در حالی که حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل در تئوری عالی به نظر می رسند، کاربردهای عملی آن در COD Mobile محدود است. آنها می توانند به ویژه برای حالت های جستجو و نابود کردن بازی مفید باشند. با این حال، بازیکنان در سایر مسابقات چند نفره معمولاً برای ردیابی دشمنان به پهپادها متکی هستند.

جایگزین های حسگر شامل High Alert Blue Perk است که می توانید در بارگیری خود مجهز کنید. امتیاز هشدار بالا در Call of Duty: Mobile می تواند از کشته شدن بازیکنان توسط حملات مخفیانه جلوگیری کند. در صورت تجهیز، بازیکنان از طریق جلوه های بصری ضربان دار مطلع خواهند شد اگر دشمنانی خارج از دید آنها وجود داشته باشد که بتواند آنها را ببیند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند دشمنان را علامت گذاری کنند و با هدف قرار دادن مناظر خود به سمت هدف، امتیازات و تجهیزات آنها را ببینند.

حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل
حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل

چگونه حسگر ضربان قلب کالاف دیوتی موبایل را می خوانیم؟

موقعیت افرادی را که نسبتاً نزدیک و جلوی بازیکن هستند را نشان می دهد. همچنین هر زمان که ضربان قلب یک هدف متخاصم را دریافت کند، یک بوق تولید می کند که هر چه هدف به کاربر نزدیکتر باشد، صدای آن افزایش می یابد.

شکی نیست که بازیکنان زیادی وجود خواهند داشت که به دنبال باز کردن قفل این آیتم تاکتیکی جدید برای بارگذاری‌های خود هستند، زیرا به آن‌ها این امکان را می‌دهد که منطقه اطراف شما را برای یافتن دشمنان اسکن کنند و در موقعیت‌یابی و دانستن اینکه چه زمانی به شما کمک می‌کند، یک مزیت بزرگ به شما می‌دهد. دشمنان در یک مسابقه به شما نزدیک هستند.

همچنین بخوانید:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت