چگونه بیشترین آسیب در پابجی موبایل را ایجاد کنیم؟

ترفندهای افزایش آسیب در پابجی موبایل 2024

چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش دهیم؟

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی افزایش آسیب در پابجی موبایل وجود دارد. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش می دهید؟ اگر در حال بازی Battlegrounds Mobile India بوده اید و می خواهید به عنوان “Conqueror” نزدیک شوید، باید از سیستم توزیع آسیب و مخرب ترین سلاح های موجود در بازی آگاه باشید. اطلاعات مربوط به این مکانیک ها به طور طبیعی نسبت حذف شما را در بازی تیراندازی محبوب افزایش می دهد.

چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش می دهید؟ نکاتی برای افزایش آسیب در میدان های جنگ موبایل هند اینجا برای شما آورده شده است.
در درجه اول، بازیکنان BGMI از توزیع نابرابر آسیب در طول یک تیراندازی متقابل شکایت دارند. بهترین بازیکنان می دانند که کدام قسمت به جز سر را هدف قرار دهند در حالی که دیگران به مناطق کم آسیب مانند اندام ضربه می زنند. نسبت آسیب های مختلف اسلحه ها و سطح زره نیز نقش کلیدی ایفا می کند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی افزایش آسیب در پابجی موبایل وجود دارد.

  • هدف برای سر

چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش دهیم؟
چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش دهیم؟

سیستم توزیع آسیب در Battlegrounds Mobile India پیچیده است. آسیب بین سر، گردن، بدن، ترقوه، بالای سینه، سینه تحتانی، لگن، اندام فوقانی، اندام تحتانی، پاها و دست ها تقسیم می شود. بر اساس این توزیع، آسیب به ترتیب نزولی است، به این معنی که بیشترین آسیب از طریق ضربه های سر و شلیک به گردن یا بدن وارد می شود، در حالی که کمترین آسیب به اندام ها وارد می شود.

بازیکنان BGMI می توانند از محدوده تمرین برای تقویت مهارت های خود استفاده کنند. در صورت نیاز به چالش، می توانند حالت سریع TDM یا Arcade را بازی کنند و با حریفان واقعی همسان شوند.

  • بارگیری – از تفنگ خودکار 7.62 میلی متری با تفنگ تک تیرانداز استفاده کنید

ترفندهای افزایش آسیب در پابجی موبایل
ترفندهای افزایش آسیب در پابجی موبایل

اسلحه‌های خودکاری که از مهمات ۷.۶۲ میلی‌متری مانند Groza و AKM استفاده می‌کنند، صدمات سورئالیستی را در شلیک‌های سر وارد می‌کنند، اگرچه کنترل آن‌ها کمی دشوار است. دوستداران شاتگان می توانند از DBS یا S12K برای حداکثر آسیب انفجاری از فاصله نزدیک استفاده کنند. در کنار یک تفنگ AR یا شاتگان 7.62، توصیه می کنیم از یک تفنگ تک تیرانداز پرقدرت مانند AWM یا Kar98 استفاده کنید زیرا با یک ضربه آسیب زیادی وارد می کنند.

  • از پیوست هایی مانند Extended Magazine، Chokes و Compensators استفاده کنید

چگونه با پیوست ها آسیب را در BGMI افزایش می دهید؟ از نظر فنی، خشاب های طولانی ظرفیت مهمات را افزایش می دهند و در نتیجه فرصت بیشتری برای آسیب زدن به شما می دهند. چوک در تفنگ های ساچمه ای پخش گلوله را تا 25 درصد کاهش می دهد، یک ناحیه ضربه کوچکتر اما برد موثر بیشتر و آسیب پخش کلی ایجاد می کند. با پیوست جبران کننده، بازیکنان می توانند پس زدن عمودی تفنگ تهاجمی یا مسلسل فرعی خود را کاهش دهند و شانس خود را برای اصابت به اهداف خود و تضمین قتل افزایش دهند.

این همه چیز برای «چگونه آسیب در پابجی موبایل را افزایش می‌دهید؟» است، مطمئن شوید که هدفتان را با آسیب‌رسان‌ترین سلاح‌ها به سمت سر رقیب نگه دارید. اگر علاقه مند هستید، راهنمای ما را در مورد بهترین سلاح ها و بارگیری ها برای Team DeathMatch در Battlegrounds Mobile India بررسی کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

کدام اسلحه بیشترین آسیب را در BGMI دارد؟

بیشترین آسیب رسان های AR در BGMI AKM و Groza هستند. آسیب آنها در هر شلیک یکسان است، با این حال، وقتی به دنبال سلاح “The One” خود هستید، چند چیز دیگر نیز باید در نظر گرفته شود، مانند سرعت شلیک. وقتی نوبت به سرعت شلیک و خسارت وارده می شود، هیچ اسلحه ای هرگز گروزا را شکست نمی دهد.

چگونه قدرت تفنگ را در BGMI بهبود دهیم؟

بهبود بازی اسلحه کلید موفقیت است و برای انجام آن باید حالت های دیگری مانند مسابقه مرگ تیمی، سلطه، جنگ و غیره را اغلب انجام دهید. این گیم پلی های شدید و سریع به بهبود قدرت تفنگ شما کمک می کند.

همچنین بخوانید:

آموزش تغییر سرور در پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت