نحوه سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز

نحوه سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز

سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز – شکست دادن چالش Lunar New Year

فصل فوریه 2024 کلش آف کلنز اینجاست. با این فصل، چالش سال نو قمری فرا رسیده است و مقابله با آن در اولین تلاش بسیار دشوار به نظر می رسد. از آنجایی که تاون هال 16 پایگاه ایمن است، بازیکنان به یک استراتژی خوب برای 3 ستاره شدن آن نیاز دارند.
در اینجا راهنمای نحوه پایه گذاری کامل سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز با دستورالعمل های گام به گام آورده شده است. در نهایت، می توانید به راحتی پوسته های Year of the Azure Dragon را جمع آوری کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

چالش سال نو قمری در کلش اف کلنز

چالش سال نو قمری به صورت زنده در کلش آف کلنز اجرا می شود. مقاله را مطالعه کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید به راحتی چالش سال نو قمری را 3 ستاره کنید. پس از اینکه چالش را با موفقیت 3 ستاره کردید، 400 امتیاز تجربه، 25 جواهر و یک معجون تحقیق دریافت می کنید. علاوه بر این موارد، پس از 3 ستاره شدن، 500 هزار طلا، 500 هزار اکسیر و اکسیر تیره 5 هزار دریافت خواهید کرد.

پایه می تواند در ابتدا ترسناک به نظر برسد، اما اگر مراحل موجود در ویدیوی iTzu را دنبال کنید، می توانید به راحتی آن را 3 ستاره کنید. شما همچنین می توانید پوسته های جدید قهرمان قمری را در عمل ببینید.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

معرفی رویداد سال نو قمری Clash of Clans 2024 و انتشار Gold Pass

سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز
سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز

چگونه در کلش اف کلنز چالش سال نو قمری را شکست دهیم؟

سوپرسل هر سال چالش های جدیدی را به مناسبت سال نو قمری پیش رو به ارمغان می آورد. بازیکنان در سراسر جهان این رویداد را با مبارزه در حملات جدید هیجان انگیز و گرفتن مناظر منحصر به فرد و پوسته های قهرمان به عنوان پاداش جشن می گیرند. چالش امسال یکی از سخت ترین چالش هایی است که تا به حال با آن مواجه شده ایم. در این راهنما، ما به شما کمک خواهیم کرد تا آن را شکست دهید!

در مقایسه با چالش های قبلی، این چالش به دلیل در دسترس بودن TH16 که سطح سختی فوق العاده ای نسبت به تاون هال 15 محسوب می شود، نیاز به استراتژی خاصی دارد.

با دفاع‌های جدید، درک مکانیسم‌های کار آنها و انجام حرکات هوشمندانه‌ای که از دفاع‌ها پیشی می‌گیرند، ضروری است.

سه ستاره کردن چالش Lunar New Year
سه ستاره کردن چالش Lunar New Year

نحوه سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز

1. از سه طرف قیف درست کنید

حمله را با استفاده از طلسم خفاش مطابق شکل زیر اجرا کنید. از آنجایی که ماشین‌های یکپارچه می‌توانند یک واحد را در یک زمان نابود کنند، خفاش‌ها به راحتی بیشتر دفاع‌های زمینی را پاک می‌کنند.

از بربرها و مینیون ها استفاده کنید و درصدهای تخریب اضافی را جمع آوری کنید.

چالش سال نو قمری
چالش سال نو قمری

2. از Electro Dragon + Rage در سمت راست پایه استفاده کنید

پایگاه در جایی ساخته شده است که دفاع هوایی در گوشه سمت راست قرار دارد و این فرصتی است که با استفاده از ضربه الکتریکی اژدها آنها را پاک کنید. برای تمیز کردن بقیه ساختمان ها از واحدهای معمولی استفاده کنید.

آموزش سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز
آموزش سه ستاره کردن چالش سال نو قمری کلش آف کلنز

3. حمله بزرگ را با استقرار قهرمانان انجام دهید

از طرف دیگر، ابتدا نزدیکترین ساختمان را با استفاده از سه بالون بیرون بیاورید و سپس همه قهرمانان را اسپم کنید. پادشاه بربر باید آسیب ببیند و از ملکه کماندار محافظت کند در حالی که نگهبان بزرگ همه آنها را به یکباره شفا می دهد.

در صورت نیاز از طلسم‌های فریز و نامرئی برای حمایت از قهرمانان استفاده کنید و از قدرت Royale Champions برای موفقیت آمیز کردن این حمله استفاده کنید.

شکست دادن چالش Lunar New Year
شکست دادن چالش Lunar New Year

4. اژدهای هرزنامه از پشت

تا به حال، پایگاه از همه طرف تخریب شده است، اما تاون هال و تسلاهای مخفی با حداکثر دیوار محافظت می شوند. از اژدها به صورت عمده استفاده کنید و به راحتی پایه را سه ستاره کنید.

حتی اگر مراحل داده شده به اندازه کافی برای نابود کردن پایگاه باشد، بازیکنان باید ابتدا استفاده کامل از نیروها را بیاموزند. که در نهایت از تمرین این تکنیک حاصل می شود.

مقاله مشابه:

بروزرسانی کلش آف کلنز فوریه ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت