آموزش چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز

چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز + آموزش 3 ستاره کردن Glove From Above

چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز + آموزش 3 ستاره کردن Glove From Above

Cookie Rumble آخرین رویداد برای کلش آف کلنز است. این رویداد که از دوشنبه، 18 دسامبر 2023 تا دوشنبه، 1 ژانویه 2024 برگزار می شود، همراه با انبوهی از جوایز برای برنده شدن است. البته، ابتدا باید آن را با موفقیت تکمیل کنید. و برای انجام این کار، به چالش 3 ستاره دستکش آسمانی یا The Glove From Above نیاز دارید. در این راهنما، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید رویداد چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز را شکست دهید.

چالش دستکش آسمانی بعد از  Clashmas ارائه شده است و علاقه مندان بازی کلش آف کلنز برای این چالش اشتیاق زیادی دارند، از همین روی با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا بعد از آشنایی با این چالش در راستای دریافت سه ستاره اقدام کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

چالش دستکش آسمانی در کلش آف کلنز چیست؟
چالش دستکش آسمانی در کلش آف کلنز چیست؟

معرفی چالش دستکش آسمانی

همانطور که گفتیم آخرین رویداد کلش آف کلنز، کوکی رامبل می باشد که این رویداد، تجهیزات قهرمانی Giant Gauntlet را به ارمغان می آورد. این تجهیزات حماسی برای به عنوان ویترین برای پادشاه بربر طراحی شده است.

این چالش نیز با دیگر چالش های بازی سازگار است، بازیکنان در این رویداد با استفاده از منابع اضافی و تیمی که در سمت تنبل تر قرار دارد، قادر به دریافت 25 جم، 400 XP و 1x Hero Potion هستید.

چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز
چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز

چالش دستکش آسمانی در کلش آف کلنز را چگونه شکست دهیم؟

برای شروع لازم است که سه وال شکن در غرب و جنوب پایگاه را قرار دهید. البته مهم است که جهت پادشاه را بررسی کنید سپس اقدام به سرنگونی تک هدف دوزخ بپردازید. حال وقت آن رسیده که ارتش خود را به سمت جنوب و یا غرب هدایت کنید. در ادامه می توانید برای مدافع با پادشاه از ترکیب سه وال شکن، دو بربر خشمگین و یک شکارچی سر استفاده کنید. از همین تنظیمات برای سمت راست نیز می توانید بهره مند شوید.

در ادامه گولم یخی و کینگ را مستقر کنید و توانایی های پادشاه را تا هنگامی که Ice Golem برای از بین بردن نیروهای CC نمایان می شود، فعال نگه دارید. اکنون در یک مدت کوتاهی Inferno تک هدف را قفل کنید و بعد آنرا منجمد کنید. اگر سازه ها باقی ماندن با استفاده از دیوارشکن های اضافی آن را تقویت کنید. طبق جایی که پادشاه در دسترس آسیب دیدن است، سه رویال رایدر و دو گولم یخی را تنظیم کنید.

در همان منطقه از طلسم Freeze استفاده کنید و برای حمایت از نیروهای خود از یک Head Hunter بهره بری کنید. برای حمله تاون هال از Goblins و Raged Barbarians استفاده کنید. هنگامی که گولم های یخی به دوزخ چند هدفه در حال نزدیک شدن هستند، بربرهای خشمگین باقیمانده را در بالای پایگاه برقرار کنید تا آنها را وادار به حرکت کنید. از طلسم پرش برای دسترسی به انبار طلا در پشت دوزخ تک هدف بهره مند شوید.

برای پرت کرن حواس چند آرچر یک طلسم اسکلت را در پشت دوزخ تک هدفه پایدار کنید. پس از پایین آمدن ذخیره‌سازی طلا، شکارچی سر را به سمت پادشاه مدافع ارسال کنید. اگر در دسترس است، از طلسم Freeze نهایی در برج چند آرچر بهره مند شوید. و این برای به دست آوردن سه ستاره شما در چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز مناسب است.

نحوه ضرب و شتم دستکش آسمانی کلش آف کلنز

3 ستاره کردن Glove From Above
3 ستاره کردن Glove From Above

در توضیح این چالش آمده است: «مثل یک پادشاه قدیم، با مشت آهنین بر میدان جنگ حکومت کن. آیا می‌توانید از قدرت دستکش غول پیکر پادشاه استفاده کنید و از تجهیزات جدید قهرمان حماسی استفاده کنید؟» Giant Gauntlet اولین تجهیزات قهرمان حماسی است، و به شدت به پادشاه بربر قدرت می‌دهد – باعث می‌شود اندازه او بزرگ شود، آسیب بیشتری در 2.5 کاشی وارد کند، و آسیب کاهش یابد و HP regen به دست آورد. شما می توانید آن را برای مدت زمان کلشماس کوکی رامبل از معامله گر دریافت کنید. برای خرید آن از آنجا، باید 3100 مدال کوکی داشته باشید.

همچنین بخوانید:

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت