چگونه در پابجی موبایل پرو پلیر شویم؟

چگونه در پابجی موبایل پرو پلیر شویم؟ 2023

چگونه در پابجی موبایل پرو پلیر شویم؟ 2023

PUBG از زمانی که در اوایل سال 2017 عرضه شد، یک انقلاب بازی بوده است. این بازی یکی از سریع ترین پایگاه های بازیکن در حال رشد را در بین تمام بازی های جهان دارد و نام خود را در کتاب های تاریخ ثبت کرده است. اما هنوز هم بسیاری هستند که مهارت های بازی هیجان انگیزی برای سبک بتل رویال دارند و به دنبال ارتقای آن به سطح بعدی هستند، اما واقعا نمی دانند از کجا شروع کنند. آیا شما یکی از آنها هستید؟ اگر چنین است، با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا اطلاعات لازم را در مورد اینکه چگونه در پابجی موبایل پرو پلیر شویم؟ کسب کنید.

به طور خلاصه، فرآیند تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای PUBG شما را در بسیاری از مسابقات مقدماتی باز و حتی بیشتر مسابقات محلی اجرا می کند. بدون هیچ سیستم MMR مرتبط با بازی، تاکید زیادی بر آمار و تاریخچه بازی وجود دارد. بنابراین، شما باید هر بازی را حساب کنید. هنگامی که آمار کافی در معرض دید خود داشتید، می توانید به دنبال استخدام شدن توسط تیم های ستاره ای باشید و سعی کنید با اعضای تیم خود همکاری خوبی داشته باشید.

اما چیزهای دیگری وجود دارد که باید در طول سفر ارزیابی و انجام دهید تا به عنوان یک حرفه ای PUBG تبدیل شوید. این مقاله به شما کمک می کند تا در کل فرآیند، به ترتیب زمانی، بگذرید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید UC پابجی در ایران

چگونه در پایجی موبایل حرفه ای شویم؟

قبل از شروع، اول از همه، می‌خواهم به شما بگویم که هیچ‌کس ناگهان در پابجی موبایل تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ای نشد یا هیچ‌کس فقط در یک روز یا در یک هفته به این بازیکن بزرگ تبدیل نشد.

در جایی همه ما می دانیم که باید آن چوب سخت را انجام دهیم تا به بازیکن حرفه ای تبدیل شویم که شما همیشه می خواستید تبدیل شوید. بنابراین، ابتدا باید برخی از چیزها را بدانید و نکته اصلی این است که برای تبدیل شدن به آن چیزی که همیشه می‌خواستید، عزم و اراده محض و سخت کوشی لازم است.

زمان زیادی می برد، شما باید روزانه یا حداقل 2-3 ساعت تمرین کنید. همانطور که همه ما بازیکنان مشهور در موبایل پاب‌جی را می‌دانیم، خواه این بازیکن ورزش‌های الکترونیکی باشد یا گیمر محبوب پاب‌جی موبایل شما در یوتیوب. اما نکات و ترفندهایی وجود دارد که می توانید آنها را پیاده سازی کنید و پیشرفت خود را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک حرفه ای در پابجی موبایل افزایش دهید.

مهم است که به خاطر داشته باشید که PUBG Mobile یک بازی نبرد رویال چند نفره است، بنابراین بسیاری از موفقیت شما به عملکرد تیم شما نیز بستگی دارد. در ایجاد «ما»، ادغام همه گروه‌های متنوع بسیار مهم است.

یک تیم باید یک نقش تعریف شده برای خود تعیین کند – مهاجم، حامی، رهبر و یک تک تیرانداز. نگرش باید در درازمدت پرورش داده شود و تیم های خوب سریعاً نگرش خوب را تشویق می کنند و به آنها پاداش می دهند و در عین حال رفتارهای نادرست را در جوانی خنثی می کنند.

چگونه در پایجی موبایل حرفه ای شویم؟
چگونه در پایجی موبایل حرفه ای شویم؟

10 نکته برای حرفه ای شدن در پابجی موبایل

بسیاری از بازیکنان با تجربه و ماهر وقتی با بازیکنان حرفه ای ورزش های الکترونیکی روبرو می شوند، هنوز بازی را از دست می دهند. اگر می خواهید در PUBG Mobile به یک بازیکن حرفه ای ورزش های الکترونیکی تبدیل شوید، باید نکاتی را از آنها یاد بگیرید.

اول، شما باید غیرقابل پیش بینی باشید. بازیکنان حرفه ای Esports اغلب تاکتیک ها و استراتژی های خود را در مسابقات مختلف تغییر می دهند. سپس حریف آنها نتوانست حرکت بعدی آنها را به راحتی پیش بینی کند. اما لازم نیست اغلب آن را تغییر دهید وگرنه ممکن است خود را بکشید.

هنگام حمله به خانه‌ها، بازیکنان حرفه‌ای اغلب سعی می‌کنند حداقل یکی از اعضای تیم دشمن را به زمین بزنند. با این حال، آنها بلافاصله با نارنجک و کوکتل مولوتف بازیکن ناک داون را تایید نکردند. در عوض، زمانی که فکر می‌کردند دشمن دیگری مشغول احیای هم تیمی‌هایشان است، منتظر می‌ماندند و با عجله می‌روند.

همیشه پس از سرنگون کردن حریف با یک تیم کامل عجله کنید. شما می توانید از تعداد بیش از حد نیروها استفاده کنید. وقتی یک یا چند هم تیمی ناک اوت می شوند، به تنهایی عقب ننشینید و دریغ نکنید.

1. مکان دشمن خود را بدانید

پابجی موبایل یک بازی تیراندازی آنلاین است. مهم است که قبل از اینکه دشمن شما را شناسایی کند، مکان آن را بدانید. این مهم ترین نکته برای تبدیل شدن به یک پخش کننده حرفه ای موبایل پابجی است. اگر ابتدا دشمنان را تشخیص دهید، این شانس وجود دارد که حریف خود را تمام کنید یا بکشید.

2. از ژیروسکوپ روی گوشی خود برای کمک به هدف گیری استفاده کنید

اگر گوشی شما دارای ژیروسکوپ است، می توانید از حرکت برای حرکت دادن نمای خود در بازی استفاده کنید. بهترین گزینه این است که وقتی در محدوده اسلحه خود هستید یا از مناظر اسلحه خود استفاده می کنید، به آن کمک کنید تا به هدف گیری کمک کند – سپس می توانید به جای استفاده از جوی استیک، تلفن را حرکت دهید. وقتی باید سریعتر واکنش نشان دهید، می تواند بسیار سریعتر و طبیعی تر باشد.

3. هدفون خود را وصل کنید

PUBG Mobile صدای فوق‌العاده‌ای دارد و اغلب بلندگوهای تلفن شما این کار را انجام نمی‌دهند. هدفون خود را برای تجربه ای فراگیرتر وصل کنید – همچنین به شما کمک می کند تا دشمنان را که در حال نزدیک شدن هستند مشخص کنید. در هنگام بازی با موبایل Pubg نقش حیاتی ایفا می کند.

4. گوشی خود را آماده کنید

PUBG Mobile یک بازی سخت است و گوشی شما باید در بهترین حالت خود باشد. هر چیزی را که به آن نیاز ندارید بردارید، از همه برنامه‌های دیگری که ممکن است در پس‌زمینه در حال اجرا هستید خارج شوید. صرفه جویی در باتری را خاموش کنید، بهینه سازهای داده را خاموش کنید، حالت شب را برای بهترین تجربه خاموش کنید. شما می خواهید روشنایی خودکار را خاموش کنید – ممکن است در طول بازی صفحه نمایش را کم رنگ کند به طوری که نتوانید به خوبی ببینید. روشن تر = بهتر اگر حالت بازی دارید، از آن استفاده کنید، زیرا باعث می شود گوشی شما بهتر کار کند.

5. سطح گرافیک را تنظیم کنید

هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم می شوید از شما خواسته می شود، اما می توانید سطح گرافیک PUBG Mobile را نیز برای مدیریت جزئیات تنظیم کنید. همانطور که بیشتر می بینید، بالاتر بهتر است، اما این می تواند بر عملکرد تأثیر منفی بگذارد. با این و نرخ فریم بازی کنید، اگر بازی بدون مشکل اجرا نشد، آن را تنظیم کنید – اما مراقب پینگ نیز باشید تا مطمئن شوید که تاخیر سرور نیست. همچنین یک گزینه “متعادل” وجود دارد – این بازی را روان نگه می دارد و تنظیمات را برای شما تنظیم می کند.

6. تغییر دامنه سریع را فعال کنید

شما می توانید گزینه ای برای تغییر سریع دامنه بین سلاح ها در بازی داشته باشید. در حالی که شما همیشه قادر به انجام این کار در موجودی بوده اید، اگر وارد محدوده تنظیمات شوید، گزینه “تغییر دامنه سریع” را خواهید دید. این به شما یک ضربه زدن یک دکمه برای تغییر دامنه می دهد. این بدان معناست که برای مثال می‌توانید آن محدوده 6 برابری را از تفنگ تک تیرانداز خود به تفنگ تهاجمی خود به سرعت و به راحتی منتقل کنید.

چگونه در پابجی موبایل پرو پلیر شویم؟
آموزش پرو پلیر شدن در پابجی موبایل در سایت گیمو گیفت

7. اندازه یا مکان کنترل ها را تغییر دهید

بله، شما همچنین می توانید رابط کاربری درون بازی را سفارشی کنید. در قسمت کنترل‌های بالا، گزینه «سفارشی کردن» وجود دارد. در اینجا می‌توانید طرح‌های مختلفی را با قابلیت تغییر شفافیت نمادها، اندازه و مکان مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید. فقط قبل از اینکه شروع به حرکت آنها کنید، کمی بازی را انجام دهید.

8. تنظیمات حساسیت خود را انجام دهید

تنظیمات حساسیت در Pubg به شما کمک می کند تا تجربه کلی بازی خود را افزایش دهید. همیشه خوب است که به تنظیمات سفارشی بروید زیرا به شما کمک می کند کنترل بهتری بر پویایی بازی داشته باشید و شانس شما را برای برنده شدن بیشتر در یک مسابقه افزایش می دهد.

9. بر نقشه مسلط شوید

نقشه بهترین دوست شماست زیرا منطقه بازی را به شما نشان می دهد که در طول بازی کاهش می یابد. شما باید در این منطقه بمانید، وگرنه به آرامی خواهید مرد. یک نشانگر را روی نقشه بیندازید و آن را در قطب نما خواهید دید تا به شما کمک کند به یک منطقه امن بروید. ممکن است لازم باشد با پیشرفت بازی، به خصوص در مراحل پایانی، زوم کنید. هرچه نقشه را بیشتر بشناسید می توانید منطقه امن را پیش بینی کنید و به شما کمک می کند تا در بازی برنده شوید.

10. از نارنجک های خود استفاده کنید

هنگامی که در خاک هستید، اغلب نمی توانید حریف خود را برای یک ضربه واضح ببینید. سعی کنید یک نارنجک را بیرون بیندازید و آنها فرار می کنند تا هدفی برای شلیک به شما ندهد، یا ممکن است آنها را زخمی یا بکشید. کوکتل های مولوتف به خصوص اگر دقیقاً ندانید کجا هستند مؤثر هستند. در جایی که رج دارید، یک نارنجک را به بالای آن پرتاب کنید.

به زبان ساده، ابتدا باید بر روی مهارت های خود در خارج از موبایل PUBG تمرکز کنید تا شانس خود را در داخل PUBG افزایش دهید. این فرآیند در نهایت و به ناچار شانس شما را برای تبدیل شدن به یک حرفه ای PUBG افزایش می دهد. این همان چیزی است که ما آن را “آموزش ویژه Esport” می نامیم. این چیزی است که هر ورزشکار سایبری برای موفقیت در یک بازار همیشه در حال رشد باید از آن عبور کند.

نکات مخفی برای بازیکنان مبتدی و قدیمی پابجی موبایل

نکات محرمانه ای وجود دارد که بسیاری از کهنه کارها یا بازیکنان قدیمی درباره PUBG Mobile نمی دانند. وقتی برخی از این نکات مخفی را بدانید، مهارت ها و گیم پلی خود را بسیار بهبود خواهید داد. فقط اینجا رو نگاه کن

برای بارگیری سریعتر، همیشه گلوله ها را در مجله خود بگذارید. این نکته زمانی که از DP-28، M249 و سلاح هایی با مدت زمان بارگذاری مجدد طولانی استفاده می کنید بسیار مفید است.
در PUBG Mobile، اگر هنگام پریدن مشت بزنید، صدایی در نمی آید. این به شما کمک می کند موقعیت و حرکات خود را زمانی که حریف نزدیک شماست پنهان کنید. اگر به طور معمولی می پرید، باید صدا ایجاد کند.
مقداری کوکتل مولوتف در ورودی اتاق بیندازید تا از ورود دشمنان و هجوم شما در مواقعی که نیاز به استفاده از دارو دارید جلوگیری کنید.
همچنین، هنگام تیراندازی به وسایل نقلیه در حال حرکت، باید روی پایین آوردن راننده تمرکز کنید. هنگامی که راننده کشته می شود، ماشین متوقف می شود و تیم دشمن وحشت می کند.

همچنین بخوانید:

پشتیبانی از کنترلر PUBG Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت