چگونه Royale Pass پابجی موبایل بخریم؟

چگونه Royale Pass پابجی موبایل بخریم؟ + 6 مرحله خرید رویال پس BGMI

چگونه Royale Pass پابجی موبایل بخریم؟

راهنمای گام به گام خرید Elite یا Elite Plus Royal Pass در BGMI به همراه نکات در سایت گیمو گیفت

Battlegrounds Mobile India (BGMI) یکی از بهترین چیزها در مورد BGMI سیستم Royale Pass است که جوایز و آیتم های جالبی را برای بازیکنان فراهم می کند. دو نوع رویال پاس وجود دارد – Elite Royale Pass و Elite Plus Royale Pass. این مقاله نحوه خرید BGMI Royale Pass را در چند مرحله آسان توضیح می دهد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

چگونه رویال پس پابجی موبایل بخریم؟

رویال پاس یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت پاداش در PUBG Mobile است. این یک رویداد فصلی است که در آن بازیکنان می توانند در ماموریت های مختلف برای رتبه بندی و گرفتن جوایز شگفت انگیز شرکت کنند. جوایز موجود بر اساس ردیف مربوطه شما خواهد بود، از 1 تا 100 حداکثر. امتیاز پاس رویال را می توان به روش های زیر برای افزایش رتبه جمع آوری کرد:

 • تکمیل ماموریت های روزانه RP و همچنین ماموریت های چالشی. دارندگان Elite Pass برای رتبه بندی سریعتر به Elite Missions دسترسی خواهند داشت.
 • اتمام چالش‌های هفتگی و پیوستن به رویدادها برای کسب کارت‌های امتیاز RP که امتیازات RP را اعطا می‌کنند.
 • باز کردن جعبه ها (اگر خوش شانس باشید)، به شما امتیاز پاس رویال رایگان می دهد.
 • شرکت در رویدادهای مختلف درون بازی برای کسب امتیاز بیشتر.

ماموریت‌های روزانه آسان‌تر هستند، در حالی که ماموریت‌های چالشی می‌توانند کمی دشوار باشند، برخی از ماموریت‌ها فقط برای اعضای Elite Pass در دسترس هستند. تا پایان هر فصل، بازیکنان همچنین بر اساس رتبه بندی فصلی خود، مستحق دریافت پاداش های اضافی خواهند بود.

Royale Pass پابجی موبایل چیست؟

رویال پس یک سیستم پاداش پیشرفت در BGMI است که در آن بازیکنان ماموریت های روزانه و هفتگی را برای کسب امتیاز RP و ارتقاء سطح پاس خود انجام می دهند. 2 نسخه از رویال پاس وجود دارد:

Elite Royale Pass به برخی از جوایز اساسی دسترسی می دهد.

هزینه Royale Pass پابجی موبایل
هزینه Royale Pass پابجی موبایل

Elite Plus Royale Pass، دسترسی به جوایز پیشرفته و ممتاز را فراهم می کند. اگر کسی بهترین چیزها را می خواهد، این نسخه بهتر است برای خرید.
با هر فصل جدید، پاس رویال با لباس‌های جدید، پوسته‌های اسلحه، شکلک‌ها و موارد دیگر تازه می‌شود. بنابراین گرفتن Royale Pass ایده خوبی برای دریافت آخرین جوایز در BGMI است.

هزینه Royale Pass پابجی موبایل چقدر است؟

در اینجا قیمت های رویال پس در پابج آمده پابجی موبایل ست:

 1. Elite Royale Pass – 360 UC
 2. Elite Plus Royale Pass – 960 UC

UC یا Unknown Cash ارز درون بازی BGMI است. شما می توانید اقلام مختلفی مانند رویال پاس را با UC خریداری کنید. هر چه تعداد UC بیشتری را در یک زمان خریداری کنید، به ازای هر UC ارزان تر است.

Royale Pass در PUBG Mobile
Royale Pass در PUBG Mobile

مراحل نحوه خرید Royale Pass پابجی موبایل

برای خرید Royale Pass در PUBG Mobile این مراحل ساده را دنبال کنید:

1. BGMI را باز کنید و به قسمت Royale Pass بروید

هنگامی که BGMI راه اندازی شد، روی نماد RP (Royale Pass) در سمت راست بالای صفحه اصلی ضربه بزنید. این شما را به بخش Royale Pass می برد.

2. نسخه Royale Pass را انتخاب کنید

در اینجا 2 نسخه پاس – Elite و Elite Plus را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه ارتقا در زیر دکمه ای که می خواهید بخرید ضربه بزنید. برای دریافت بهترین جوایز توصیه می شود نسخه Elite Plus را دریافت کنید.

3. یک بسته UC را انتخاب کنید

اکنون بسته های مختلف UC را مشاهده خواهید کرد که می توان آنها را برای ارتقاء پاس خریداری کرد. موردی را انتخاب کنید که با مقدار UC مورد نیاز و متناسب با بودجه شما باشد. اطمینان حاصل کنید که UC کافی برای خرید ردیف پاس مورد نظر دریافت می کنید.

4. پرداخت کامل

پس از انتخاب پکیج UC بسته به دستگاهی که استفاده می کنید به صفحه پرداخت هدایت می شوید. برای به دست آوردن UC، پرداخت را تمام کنید.

5. به Elite یا Elite Plus ارتقا دهید

پس از پرداخت موفقیت آمیز، UC را در حساب PUBG Mobile خود دریافت خواهید کرد. به بخش Royale Pass برگردید و از این UC برای ارتقاء به Elite یا Elite Plus استفاده کنید.

خودشه! BGMI Royale Pass متعلق به شماست!

نکاتی برای خرید Royale Pass پابجی موبایل

 1. زود خرید کنید، زمانی که فصل جدید شروع می‌شود، مجوز دریافت کنید تا پاداش‌هایی را که می‌توانید از آن دریافت کنید به حداکثر برسانید.
  از روش‌های رسمی شارژ استفاده کنید
 2. برای جلوگیری از ممنوع شدن از سایت‌های شخص ثالث مخفی برای UC اجتناب کنید.
 3. مراقب معاملات UC باشید، Krafton تخفیف های UC را در طول جشنواره ها و رویدادها ارائه می دهد. برای صرفه جویی در پول مراقب باشید.
  حتماً پس را بخرید و قبل از پایان مأموریت‌ها را کامل کنید
 4. زمان کافی برای خرید پاس و تکمیل مأموریت‌ها فراهم کنید. از انتظار تا آخرین لحظه خودداری کنید.
Elite Pass پابجی موبایل
Elite Pass پابجی موبایل

انواع رویال پس پابجی

Elite Pass: برای خرید به 600 UC نیاز دارد. با رتبه بندی تا 100 جایزه را باز کنید. بازیکنان 25 رتبه کسب می کنند. سایر امتیازات انحصاری جوایز فوری به ارزش 4000 UC دریافت کنید.

Elite Pass Plus: 1800 UC هزینه دارد. با رتبه بندی تا 100 جایزه را باز کنید. شما همه هدیه‌های ارائه شده توسط Elite Pass را دریافت می‌کنید. بازیکنان 25 رتبه کسب می کنند. به علاوه بسیاری از امتیازات انحصاری برای باز کردن قفل. جوایز فوری به ارزش 10000 UC دریافت کنید.

همچنین یک پاس رایگان برای همه بازیکنان در دسترس است.

پاس رایگان: برای همه بازیکنان باز است. برای تکمیل ماموریت ها، آیتم ها و جعبه ها برای رتبه بندی و جمع آوری جوایز، امتیاز رویال دریافت می کنید.

آیا آخرین گذرنامه رویال را دریافت کرده اید؟ جایزه مورد علاقه شما تا کنون چیست؟ فراموش نکنید که UC خود را برای PUBG Mobile فقط در گیمو گیفت شارژ کنید. همچنین می توانید آن را مستقیماً از اینجا خریداری کنید. ما شارژ آسان‌تر و سریع‌تر را بدون نیاز به لاگین یا رمز عبور ارائه می‌دهیم.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت