نحوه مقابله با مگا نایت در کلش رویال

نحوه مقابله با مگا نایت در کلش رویال

نحوه مقابله با مگا نایت در کلش رویال

مگا نایت ممکن است یک مهاجم قدرتمند باشد، اما آسیب پذیری های جدی نیز دارد. بنابراین، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید برای مقابله با حملات او از آنها استفاده کنید.
مگا نایت یکی از مرگبارترین نیروهای کلش رویال است که اگر ندانید چگونه با او مقابله کنید همیشه می تواند برای شما دردسر ایجاد کند. در اینجا، ما تعدادی ترکیب مختلف را پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانند به شما در مقابله موثر با مگا نایت کمک کنند.

مگا نایت به عنوان یک واحد تهاجمی با سلامت بسیار، سه راه اصلی برای آسیب رساندن به نیروهای شما دارد. اولین روش تخم ریزی واحد است. هنگامی که یک شوالیه مگا را در موقعیتی قرار می دهید، به میدان نبرد می پرد و به هر کسی که در نقطه تخم ریزی او باشد آسیب می رساند و آنها را کمی عقب می اندازد.

راه دوم حمله، پرش قدرتی مگا نایت است. اگر مگا نایت یک دشمن یا یک برج را در فاصله مناسب شناسایی کند، پرش خود را شارژ می کند و سپس یک پرش روی هدف انجام می دهد که آسیب بیشتری نسبت به حملات ساده او وارد می کند.

سومین و آخرین راه که می توانید توسط شوالیه مگا ضربه بزنید، حرکت تهاجمی ساده او است که می تواند واحدهای آسیب پذیر کم هزینه را یکبار شلیک کند.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

نقاط ضعف مگا نایت

ترکیب های مقابله با مگا نایت
ترکیب های مقابله با مگا نایت

اکنون که می دانیم یک شوالیه مگا چگونه حمله می کند، اجازه دهید به نقاط ضعف او بپردازیم. مشابه بیشتر واحدها، Mega Knight می‌تواند به راحتی با تخم‌ریزی واحدها در جهات دیگر، مهم نیست که آن واحد چقدر بزرگ یا کوچک باشد، منحرف شود. همچنین، او به شدت در برابر حملات هوایی آسیب پذیر است، که آن را به یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن مگا نایت بدون ضربه زدن تبدیل می کند.

یکی دیگر از نقاط ضعف در حمله مگا نایت این است که می توانید پرش او را زمانی که او برای اجرا شارژ می کند لغو کنید. در حالی که تخم ریزی یک واحد می تواند حواس او را از پرش منحرف کند، برخی از کارت های دیگر مانند The Log نیز اگر درست قبل از پرش به او برخورد کند، پرش او را لغو می کند.
آخرین اما نه کم اهمیت، مگا نایت نیز در برابر حملات از پشت آسیب پذیر است. این بدان معناست که اگر حواس او را از جلو پرت کنید، می‌توانید از پشت به او آسیب زیادی وارد کنید، حتی با واحدهای بسیار آسیب‌پذیر مانند اسکلت‌ها.

حال با آگاهی کامل از حرکات و نقاط ضعف مگا نایت، نگاهی به کمبوهایی بیندازیم که به راحتی می توانند او را از میدان نبرد خارج کنند. ما این ترکیب‌ها را به دو بخش مختلف تقسیم کرده‌ایم: زمانی که مگا نایت تنها است و زمانی که یک سرباز دیگر او را همراهی می‌کند.

درست قبل از اینکه وارد ترکیب‌ها شویم، به خاطر داشته باشید که مگا نایت به هفت اکسیر برای تولید نیاز دارد، بنابراین مقابله با او با هر ترکیبی که کمتر از هفت هزینه دارد، شما را در مزیت قرار می‌دهد، اگرچه همیشه موثرترین راه نیست.

کمبوهای کلش رویال برای مقابله با مگا نایت

Mega Knight در کلش رویال
Mega Knight در کلش رویال
 • مینی PEKKA/Valkyrie + خفاش (هزینه اکسیر: 6)

اجازه دهید Mega Knight کمی وارد عرصه شما شود و سپس خفاش ها را تخم ریزی کنید. قبل از اینکه مگا نایت بخواهد روی برج شما بپرد، مینی PEKKA/Valkyrie را در مقابل او بپاشید. مطمئن شوید که Mega Knight به Mini PEKKA/Valkyrie نپرد، زیرا آسیب زیادی از واحد شما خواهد گرفت.

 • Mini PEKKA/Valkyrie + Skeleton Army (هزینه اکسیر: 7)

این بار، ابتدا باید Valkyrie/Mini PEKKA را پس از ورود Mega Knight به عرصه خود، تخم ریزی کنید، اما مطمئن شوید که آن را کمی به سمت چپ یا راست تخم ریزی کنید. هنگامی که مگا نایت برای ضربه زدن به واحد شما برمی گردد، ارتش اسکلت را درست پشت سر او به وجود بیاورید. اگر بتوانید ارتش اسکلت را به موقع ایجاد کنید، Valkyrie/Mini PEKKA شما نیز می تواند از جنگ جان سالم به در ببرد.

 • Mini PEKKA/Valkyrie + Minions (هزینه اکسیر: 7)

 1. استراتژی انجام این کار مانند ترکیب اول است.
 2. PEKKA (هزینه اکسیر: 7)
 3. PEKKA تنها واحدی در کلش رویال است که می‌تواند بدون هیچ کمکی در نبرد تن به تن مقابل مگا نایت پیروز شود. با این حال، باید مطمئن شوید که مگا نایت به PEKKA شما نپرد.
 • گولم یخی + خفاش (هزینه اکسیر: 4)

در حالی که این مقرون به صرفه ترین راه برای خلاص شدن از شر مگا نایت است، به مهارت و زمان زیادی نیاز دارد. اگر این کار را به درستی انجام ندهید، برج شما توسط مگا نایت به شدت آسیب می بیند. در این ترکیب، باید اجازه دهید مگا نایت از پل رد شود و به محض اینکه وارد عرصه شما شد، باید آیس گولم را چند کاشی دورتر از وسط عرصه خود به سمت مقابل ورودی مگا نایت قرار دهید. دقیق ترین جایگذاری یک یا دو کاشی است. هنگامی که مگا نایت تلاش می کند تا روی یخ گولم بپرد، خفاش ها را در وسط تخم ریزی می کند.

مگا نایت در گرفتن یخ گولم شما شکست خواهد خورد و شروع به دنبال کردن گولم به عرصه حریف خواهد کرد. اما برج ها و خفاش های شما قبل از اینکه خیلی دور شود او را به پایان خواهند رساند. اگر یخ گولم را اشتباه قرار دهید، مگا نایت یا گولم را تشخیص نمی‌دهد یا روی آن می‌پرد، که سلامت گولم را کاهش می‌دهد.

 • Minion Horde + Ice Spirit (هزینه اکسیر: 6)

اجازه دهید Mega Knight وارد عرصه شما شود و سپس Minion Horde را تولید کند. قبل از اینکه بخواهد بپرد، Ice Spirit را کمی دورتر از او به سمت وسط تخم ریزی کنید. این کار مگا نایت را منجمد می‌کند، که به مینیون هورد شما زمان کافی می‌دهد تا وقتی دوباره زنده شد، او را بکشد.

 • Inferno Tower + Bomber (هزینه اکسیر: 7)

اگر بتوانید به هر طریقی از پریدن مگا نایت به برج اینفرنو جلوگیری کنید، به لطف لیزر سوزان کشته خواهد شد. با این حال، اگر او به برج دوزخ بپرد، آن را نابود می کند و سپس زمان کافی برای پریدن به برج تاج شما را نیز خواهد داشت. شما باید به مگا نایت اجازه دهید تا وارد AOE برج اینفرنو شود و سپس بمبر را در جایی در داخل AOE برج اینفرنو بفرستید، جایی که مگا نایت می تواند آن را شناسایی کند، اما پرش او به روی بمب افکن نتوانست به برج اینفرنو آسیب برساند. به این ترتیب، بمب‌افکن می‌تواند حداقل با یک بمب به او ضربه بزند در حالی که برج اینفرنو بقیه را انجام می‌دهد.

 • Miner + Skeleton Army (هزینه اکسیر: 6)

در حالی که ماینر نمی تواند آسیب زیادی وارد کند، او یک واحد سرسخت در برابر حملات مگا نایت است. می‌توانید از او به‌عنوان عامل حواس‌پرتی در مقابل مگا نایت استفاده کنید و سپس ارتش اسکلت را از پشت درآورید تا او را به پایان برسانید.

 • گاری توپ (هزینه اکسیر: 5)

اگر گاری توپ را به اندازه کافی در وسط میدان خود قرار دهید تا مگا نایت پس از حمله به گاری کانن مورد اصابت هر دو برج تاج و برج پادشاه قرار بگیرد، وی نابود خواهد شد و گاری کانن زنده می ماند.

 • قفس Goblin + Bomber (Elixir: 6)

اجازه دهید مگا نایت حمله خود را به قفس گابلین آغاز کند و سپس بمب افکن را برای ضربه زدن به او آغاز کند. این کمبو علاوه بر کمک برج تاج، مگا نایت را نابود خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که در برخی مواقع، خود Goblin Cage نیز برای کشتن مگا نایت کافی است، اما این یک حرکت خطرناک خواهد بود.

کمبوهای کلش رویال برای مقابله با شوالیه مگا در هنگام همراهی

مهاجم: مگا نایت + مینیون / مینیون هورد / خفاش

شمارنده ها:

 1. MiniPEKKA/Valkyrie + Baby Dragon + Skeleton Army (هزینه اکسیر: 11)
 2. MiniPEKKA/Valkyrie + Fireball + Skeleton Army (هزینه اکسیر: 11)
 3. MiniPEKKA/Valkyrie + Fireball + Bats (هزینه اکسیر: 10)

ابتدا باید مینیون ها یا خفاش ها را با فایربال یا بیبی اژدها بکشید و قبل از اینکه مگا نایت برای پرش تلاش کند، باید والکری را به عنوان عامل حواس پرتی از جلو تخم ریزی کنید و سپس می توانید او را توسط خفاش ها یا ارتش اسکلت بکشید.

مقابله با مگا نایت در کلش رویال
مقابله با مگا نایت در کلش رویال
 • مهاجم: مگا نایت + جادوگر

شمارنده ها:
مینی PEKKA/Valkyrie + بشکه بربری + خفاش (هزینه اکسیر: 8)
این یکی نیاز به زمان بندی کامل دارد. شما باید به هر دو واحد مهاجم اجازه دهید روی پل بروند. Wizard/Witch معمولاً پشت سر Mega Knight به عنوان یک واحد پشتیبانی محدوده قرار دارد. به محض اینکه WizardWitch روی پل قرار گرفت، Barbarian Barrel خود را به گونه ای تخم ریزی کنید که Barbarian درست پشت Wizard/Witch بایستد. از طرف دیگر، قبل از اینکه Barbarian از بشکه خارج شود،

Valkyrie را در مقابل مگا نایت تخم ریزی کنید. به خاطر داشته باشید که بربر شما باید هر ضربه ای توسط برج دشمن دریافت کند، به این معنی که باید او را درست روی پل تخم ریزی کنید. سپس می توانید خفاش های خود را در بالای مگا نایت تخم ریزی کنید. Barbarian Wizard/Witch را می کشد در حالی که دیگران Mega Knight را تمام می کنند.

 • Mini PEKKA/Valkyrie + Barbarian Barrell + Skeleton Army (هزینه اکسیر: 9)

تاکتیک مانند بالا است، اما در نهایت به جای خفاش ها، شما باید Skeleton Army را پشت سر Mega Knight تشکیل دهید. این در واقع بهتر از ترکیب قبلی است، زیرا چند اسکلت بر اساس قرارگیری شما در Skeleton Army به جادوگر حمله می‌کنند تا مطمئن شوند Barbarian موفق خواهد شد.

 • مهاجم: Mega Knight + Hog Rider + The Log

پیشخوان:

Mini PEKKA/Valkyrie + Tesla Tower + Ice Spirit + Bats (هزینه اکسیر: 11)

این یک راه دشوار برای حمله به برج تاج خود با تبدیل مگا نایت به طعمه است. مهاجم معمولا به مگا نایت اجازه می دهد تا وارد عرصه شما شود و توجه تمام نیروهای شما را به خود جلب کند. پس از اتمام، مهاجم Hog Rider را روی پل مستقر می کند، که توسط The Log دنبال می شود تا راه را برای سوارکار باز کند و برای Mega Knight نیز زمان بخرد. برای مقابله با این، نمی‌توانید Hog Rider یا Mega Knight را با Skeleton Army بکشید، زیرا The Log آن را کاملاً نابود می‌کند.

بنابراین، باید از ترکیب Mini PEKKA/Valkyrie به علاوه خفاش‌ها برای از بین بردن مگا نایت استفاده کنید، در حالی که برج تسلا حواس Hog Rider را پرت می‌کند و Ice Spirit کمی او را منجمد می‌کند. به خاطر داشته باشید که برج تاج نمی تواند به کشتن هاگ رایدر کمک کند زیرا قبلاً روی مگا نایت قفل شده است.

کلام پایانی

امیدواریم با پیشنهادات بالا در مقابله با مگا نایت با مشکلات کمتری روبرو شوید. با این حال، به خاطر داشته باشید که اینها تنها برخی از موثرترین راه‌ها برای مقابله با مگا نایت هستند. مطمئناً راه‌های دیگری وجود دارد که بهتر از پیشنهادات ما ممکن است در عرشه شما جا بیفتد. بنابراین، هرگز کشف بازی را به تنهایی متوقف نکنید!

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت