حالت مرد عنکبوتی پابجی موبایل

نحوه پیدا کردن و استفاده از توپ های تار عنکبوتی در PUBG

نحوه پیدا کردن و استفاده از توپ های تار عنکبوتی در PUBG

به نظر می رسد مرد عنکبوتی در حال حاضر در همه بازی های ویدیویی حضور داشته باشد و PUBG نیز تفاوتی ندارد. با آپدیت 1.8 که در 12 ژانویه ارائه شد، ویژگی های جدیدی مانند Spider-Man Web Shooters و Spiderweb Ball به PUBG اضافه شده است. در این مقاله همه چیزهایی که باید در مورد نحوه دریافت آنها و نحوه استفاده از آنها بدانید آورده شده است.

بازی PUBG مدتی است که به عنوان یکی از قدیمی ترین بازی های Battle Royal شناخته می شود. با موفقیت خود به عنوان یک بازی موبایل، PUBG شاهد به روز رسانی های جدید بسیاری بوده است تا پایگاه بازیکنان خود را راضی نگه دارد. برای به‌روز ماندن در مورد همه چیزهای PUBG، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

حالت مرد عنکبوتی حاصل همکاری رسمی بازی با فرنچایز مرد عنکبوتی مارول است. این حالت موفقیت Spider-Man: No Way Home را در سینماهای سراسر جهان جشن می گیرد. میلیون ها بازیکن از بازی حالت های موجود به طور انحصاری در نقشه های Livik و Erangel لذت برده اند.
این حالت چندین آیتم مانند شوتر وب و توپ عنکبوتی را در PUBG ترکیب کرده است که به بازیکنان این فرصت را می دهد تا قدرت مرد عنکبوتی را در بازی تجربه کنند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی در ایران

نحوه دریافت Web Shooters و Spiderweb Ball در PUBG

نحوه پیدا کردن و استفاده از توپ های تار عنکبوتی در PUBG
نحوه پیدا کردن و استفاده از توپ های تار عنکبوتی در PUBG

Web Shooters و Spiderweb Ball جدید در PUBG قطعاً همه چیز را متزلزل می کند. هر دوی این موارد را می‌توان در مکان‌های مختلف در سراسر نقشه یافت، اما بهترین مکان برای دریافت آن‌ها Milta Power است. سه جعبه قرمز درخشان وجود دارد که هم Web Shooters و هم توپ Spiderweb را در اختیار شما قرار می دهد.

مکان های دیگری نیز برای این اقلام وجود دارد. یکی از آن مکان ها ساختمان های ناحیه مدرسه است. جعبه ها را در گوشه های تار و پود پیدا خواهید کرد. آنها را شلیک کنید و برای ابزارهای جدید مرد عنکبوتی غارت کنید. سایر جعبه‌های حاوی Web Shooters و Spiderweb Ball در اطراف نقشه پراکنده بودند، مانند پایگاه نظامی، پوچینکی، میلتا، زندان، عمارت و غیره.

از زمانی که به‌روزرسانی BGMI Spiderman راه‌اندازی شد، بسیاری از طرفداران از ویژگی تیراندازی وب Spiderman برای چرخش در سراسر نقشه لذت می‌برند. متأسفانه، بسیاری از بازیکنان BGMI در به دست آوردن و استفاده از ویژگی محبوب شوتر وب اسپایدرمن با مشکل مواجه هستند و اگر این شما هم این مشکل را دارید، دیگر به دنبال آن نباشید زیرا ما مشکل شما را در این مقاله حل میکنیم.

این پست به شما یاد می دهد که چگونه از ویژگی وب شوتر مرد عنکبوتی استفاده کنید، اما همچنین تعدادی مکان را نشان می دهد که می توانید به راحتی آن را پیدا کنید.

نحوه استفاده از شوترهای وب و توپ عنکبوتی

حالت جدید مرد عنکبوتی در مسابقات بتل رویال کلاسیک موجود است. در حالی که بسیاری از بازیکنان خود را در تجربه بازی در کنار مرد عنکبوتی برای شکست دادن دشمنان با استفاده از قدرت های فوق العاده او غرق کرده اند، بسیاری از بازیکنان دیگر هم هستند که حالت جدید را در PUBG امتحان نکرده اند.

برای یافتن شوترهای وب مرد عنکبوتی و توپ‌های تار عنکبوتی در PUBG، باید به مکان‌های محبوب در نقشه‌های حالت Erangel و Livik بروید. در حالی که برخی از شهرها بیش از یک جعبه حاوی لباس ورزشی مرد عنکبوتی، شوتر وب و توپ‌های تار عنکبوتی را در PUBG ارائه می‌کنند، شهرهای دیگر فقط یک جعبه دارند.

هنگام غارت در شهرهای اصلی، هنگامی که در مقابل ساختمان های خاصی ظاهر می شوید، علائم عنکبوت قرمز را روی صفحه نمایش خواهید دید.

نحوه عملکرد Web Shooter در PUBG
نحوه استفاده از شوترهای وب و توپ عنکبوتی

نحوه عملکرد Web Shooter در PUBG

شبیه به Fortnite Web Shooters است. شما قادر خواهید بود با اشاره به یک نقطه و با استفاده از Web Shooters، تمام نقشه را بچرخانید. با این حال مراقب باشید، زیرا برخلاف Fortnite، PUBG آسیب سقوط دارد و اگر مراقب تاب خوردن نباشید، می توانید به طور تصادفی خود را بکشید. اطمینان حاصل کنید که چیزهای زیادی وجود دارد که باید قبل از شروع وب‌سایت به آن‌ها متصل شوید.

توپ عنکبوتی ابزاری است که می توانید از آن برای کاهش سرعت دشمنان خود استفاده کنید. همانطور که از نامش پیداست مانند تار عنکبوت کار می کند. شما می توانید دشمنان خود را به دام بیاندازید تا آنها را به راحتی انتخاب کنید. برخی افراد استدلال کرده اند که توپ عنکبوتی خیلی موثر نیست و آن را با نارنجک فلاش مقایسه کرده اند. اگرچه ممکن است جالب به نظر برسد، اما دشمنان شما همچنان می توانند به راحتی در حالی که در یک وب گیر کرده اند، ابتدا به شما شلیک کرده و بکشند.

PUBG هم اکنون برای IOS و Android در دسترس است.

همچنین بخوانید:

اشتباهاتی که در PUBG Mobile هنگام مبارزات نزدیک نباید انجام دهید

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت