چگونه بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل بدست بیاوریم؟

چگونه بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل بدست بیاوریم؟ + 5 مرحله

چگونه بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل بدست بیاوریم؟

راه های زیادی در Call of Duty Mobile وجود دارد تا به دشمنان شما آسیب وارد کند، اما بدون شک موثرترین آنها سلاح هسته ای است. این راهنما مراحل به دست آوردن سلاح هسته ای در CoD Mobile را توضیح می دهد. با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل اطلاعات مفیدی کسب کنید.

CoD Mobile دارای مجموعه ای از سلاح های عالی مانند R9-0 و M13 را برای امتحان کردن شما در اختیار دارد. شما می توانید از آنها برای وارد کردن آسیب جدی به حریفان و تضمین پیروزی خود استفاده کنید.

با این حال، یک اسلحه بالاتر از بقیه اسلحه ها قرار دارد، و آن اسلحه کشتار هسته ای است. منفجر کردن یک بمب اتمی همه دشمنان شما را در نقشه از بین می برد. این راهنما همه چیزهایی را که برای دستیابی به یک سلاح هسته ای در کالاف دیوتی موبایل باید انجام دهید را پوشش می‌دهد.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

باز کردن قفل بمب هسته ای

بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل
بمب هسته ای در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان باید با رسیدن به سطح 20، توانایی استفاده از سلاح هسته ای را باز کنند تا قفل مزیت killstreak را باز کنند. پس از انجام این کار، بازیکنان باید وظیفه سخت دستیابی به الزامات درون مسابقه را برای استفاده از آن بر عهده بگیرند. برای استفاده از Nuke، بازیکنان باید یک کشش 20 نفره داشته باشند. وقتی بازیکنان می‌میرند، Killstreaks بازنشانی می‌شود، بنابراین اساساً آنها باید بدون مردن، 20 دشمن را بکشند.

هنگامی که بازیکن شرایط درون بازی را برای بمب هسته ای برآورده می کند، دکمه «پرتاب بمب هسته ای» روی هاب ظاهر می شود. آن را بزنید، و هسته ای تمام دشمنان روی نقشه را از بین می برد. این تیم را با 5 امتیاز پاداش می دهد اما این به طور کامل بازی را تمام نمی کند. با این وجود، این امتیازات زیادی برای تیم شما است.

انفجار اسلحه نیز دو مدال را برای بازیکن به ارمغان می آورد. بازیکن مدال قاتل هسته ای را برای استفاده از بمب هسته ای برای کشتن دشمنان و مدال نهایی ترمیناتور را دریافت می کند که با فعال کردن بمب هسته ای دریافت می شود.

با این حال، یک نکته مهم که باید به آن توجه داشت این است که نقاط killstreak فقط برای کشتن سلاح های معمولی محاسبه می شوند. اگر از یک پهپاد یا ابزار تهاجمی دیگر امتیازدهی استفاده می‌کنید، کشتن‌های حاصل از آن به‌عنوان گل 20 killstreak به حساب نمی‌آیند.

نحوه باز کردن قفل هسته ای در کالاف دیوتی موبایل

نحوه باز کردن قفل هسته ای در کالاف دیوتی موبایل
نحوه باز کردن قفل هسته ای در کالاف دیوتی موبایل

هنگامی که تا سطح 20 رتبه بندی شدید، می توانید با رسیدن به 20 مورد در CoD Mobile، قفل یک سلاح هسته ای را باز کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید سلاح هسته‌ای را برای از بین بردن دشمنان باقی‌مانده در یک مسابقه بکارید.

در اینجا چگونه می توانید یک اتم هسته ای در CoD Mobile دریافت کنید:

  1. حالت چند نفره را در CoD Mobile راه اندازی کنید.
  2. هدیه‌هایی را انتخاب کنید که به بقای شما کمک می‌کنند، مانند Persistence یا Hardline.
  3. یک سلاح سنگین را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا کشتن سریع را به دست آورید.
  4. یک نقشه چند نفره انتخاب کنید و به نبرد بپرید.
  5. با استفاده از سلاح سنگین، 20 قتل متوالی را به سرعت تضمین کنید.

هنگامی که 20 کشنده را ایمن کردید، دکمه “پرتاب بمب هسته ای” روی hud شما ظاهر می شود. سپس می‌توانید بمب هسته‌ای را منفجر کنید و تمام رقابت‌های باقی‌مانده را از بین ببرید. انفجار سلاح به شما مدال های قاتل هسته ای و نهایی ترمیناتور را می دهد.

این شامل همه چیزهایی می شود که برای باز کردن قفل هسته ای در CoD Mobile باید انجام دهید. فقط کافی است به چند مسابقه بپیوندید و بعد از کمی تمرین می‌توانید آن کیش را به ثمر برسانید.

همچنین بخوانید:

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

معرفی ۹ مورد از بهترین تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت