در کلش رویال Card Evolutio نحوه بدست آوردن

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

Clash Royale یک ویژگی جدید و هیجان انگیز به نام Card Evolution دارد. این اجازه می دهد تا کارت های خاص در طول نبردها به نسخه های حتی بهتر تبدیل شوند. در حال حاضر، بازیکنان می توانند تحولات Barbarians، Skeletons، Firecracker و Royal Giant را باز کنند. اما برای باز کردن قفل این ارتقاهای عالی، بازیکنان باید آیتم های خاصی به نام Evolution Shards را جمع آوری کنند. در این راهنما، روش های برتر برای به دست آوردن Evolution Shards در کلش رویال را به اشتراک می گذاریم.

با معرفی به‌روزرسانی Card Evolution توسط کلش رویال، آیتم‌های جدید زیادی وارد بازی شدند. دو مورد از این موارد کلیدی Evolution Shards و Wild Shards هستند که نقش حیاتی در فرآیند تکامل کارت دارند. در حالی که ممکن است بازیکنان در مورد فرآیند تکامل سؤالاتی داشته باشند، سؤال اصلی در مورد نحوه جمع آوری کارت ها باقی می ماند. بنابراین در این مقاله، Evolution Shards و Wild Shards را در کلش رویال به همراه مراحل دریافت آنها توضیح خواهیم داد.

Wild Shards در کلش رویال
Wild Shards در کلش رویال

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

مقدمه ای بر Evolution Shards و Wild Shards

Evolution Shards مواردی هستند که برای جعل کارت های Evolution و آوردن توانایی های منحصر به فرد Evolution کارت ها به نبرد مورد نیاز هستند. برای شروع فرآیند تکامل کارت، هر تکه Evolution جمع‌آوری‌شده باید لزوماً در باز کردن قفل تکامل برای یک کارت خاص کمک کند. Wild Shards، حتی اگر همان هدف Evolution را انجام می دهد، می تواند برای هر کارتی که نیاز دارید استفاده شود. آنها را می توان با هم استفاده کرد.

برای باز کردن قفل Evolution یک کارت، بازیکنان می‌توانند تعداد خاصی از Evolution Shard را جمع‌آوری کنند که منحصر به آن کارت است. به طور معمول، شش Evo یا Wild Shard باید فرآیند تکامل را تکمیل کنند و فرم پیشرفته کارت را باز کنند. این قطعات کلیدی برای دسترسی به پتانسیل کامل کارت و دادن قدرت یا توانایی های اضافی به آن هستند.

معرفی Evolution Shards در کلش رویال
معرفی Evolution Shards در کلش رویال

سیستم تکامل کارت shards

اگر بازیکنان برای یک کارت کاملاً تکامل یافته که زیر سطح 14 است، تکه های Evolution به دست آورند، هر تکه اضافی که بیش از مقدار لازم جمع آوری شود، به کارت های معمولی برای آن نوع واحد خاص تبدیل می شود. تعداد کارت های معمولی دریافت شده از مازاد Shards به کمیاب بودن کارت بستگی دارد. شماره کارت به شرح زیر است.

  • متداول: 1000 کارت
  • کمیاب: 250 کارت
  • حماسه: 40 کارت
  • افسانه ای: 4 کارت
  • قهرمان: 4 کارت

به عبارت دیگر، هنگامی که بازیکنان تکامل کارت را برای یک کارت خاص تکمیل کردند و به جمع آوری تکه های Evolution اضافی ادامه دادند، به جای انباشته شدن Shard های اضافی که دیگر برای تکامل های بعدی مورد نیاز نیستند، این Shard های اضافی به کارت های معمولی تبدیل می شوند.

راهنمای کلش رویال Evolution Shards

تکه‌های Evolution آیتم‌های کمیاب در کلش رویال هستند که برای کارت‌های در حال تکامل مورد نیاز هستند. برای باز کردن قفل تکامل برای هر کارت، بازیکنان باید در مجموع شش Evolution Shard برای آن کارت خاص جمع آوری کنند. Card Evolution را می توان یک ویژگی آخر بازی برای کلش رویال در نظر گرفت و به همین دلیل است که Supercell دستیابی به آنها را بسیار سخت کرده است. در اینجا بهترین و ساده ترین روش ها برای دریافت Evolution Shards در کلش رویال آورده شده است:

1) قطعات رایگان را از فروشگاه جمع آوری کنید

همه بازیکنان می توانند دو تکه Wild Evolution Shard را به صورت رایگان از فروشگاه دریافت کنند. هنگامی که به King Level 7 رسیدید، فروشگاه به طور خودکار دو قطعه وحشی را به شما پیشنهاد می دهد. این کارت‌های وحشی می‌توانند برای تکامل هر کارت واجد شرایط تکامل کار کنند. بازیکنان همچنین می توانند Evolution Shards را با هزینه کردن از فروشگاه خریداری کنند، اما این ضروری نیست، زیرا چند راه رایگان نیز برای به دست آوردن آنها وجود دارد.

2) در چالش ها شرکت کنید

بازیکنان می توانند در چالش ها شرکت کنند تا جوایز ارزشمندی مانند Evolution Shards به دست آورند. در حال حاضر، کلش رویال دارای مجموعه ای از چالش های تکامل است. همه آنها یک Wild Evolution Shard را برای برنده شدن در یک بازی ارائه می دهند. فراموش نکنید که در چالش ها شرکت کنید، در غیر این صورت ممکن است یکی از کمیاب ترین آیتم های کلش رویال را از دست بدهید.

Card Evolution در کلش رویال
Card Evolution در کلش رویال

3) خرده پاره ها را از فروشگاه خریداری کنید

از آنجایی که Evolution Shards یک ویژگی جدید است، کلش رویال به بازیکنان این امکان را می دهد که آنها را مستقیماً از فروشگاه خریداری کنند. بازیکنان می‌توانند بسته «All Evolutions Launch Special» را با قیمت 100 دلار خریداری کنند تا قفل هر شش Evolution Shard برای Barbarians، Firecracker، Skeletons و Royal Giant را باز کنند. همچنین 250000 طلا، یک کتاب Legendary Book of Cards، 4 Common Book of Cards و 5000 Common Wild Cards را ارائه می دهد تا به شما کمک کند هر کارتی را که ممکن است از دست داده باشید باز کنید و سطح آن را ارتقا دهید.

فروشگاه همچنین دارای یک بسته 5 دلاری به نام Card Evolution Launch Special است که یک نسخه از Wild Shards for Barbarians، Firecracker، Skeletons و Royal Giant را ارائه می دهد. شما همچنین 500 نسخه از این کارت ها را نیز دریافت می کنید. همچنین معاملات فردی برای هر کارت وجود دارد. با این حال، ممکن است مجبور باشید عجله کنید زیرا محدودیت زمانی برای این پیشنهادها وجود دارد.

4) سینه های سطح بالا

هنگامی که به King Level 50 رسیدید، می توانید از جعبه های Level-Up شروع به دریافت Evolution Shards کنید. اگر هنوز در سطح 50 نیستید، روی ارتقاء و اهدای کارت برای کسب XP و ارتقاء سطح تمرکز کنید. مهم است که صبور باشید زیرا رسیدن به سطح 50 ممکن است مدت زیادی طول بکشد.

به طور کلی، به نظر می رسد که Evolution یک ویژگی پرداخت به برد در کلش رویال است. اما با صبر و حوصله، بازیکنانی که به صورت رایگان بازی می کنند نیز می توانند کارت های تکامل یافته را باز کنند و یک عرشه شگفت انگیز با آنها ایجاد کنند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت