نحوه دریافت پوسته رایگان M1887 فری فایر

نحوه دریافت پوسته رایگان M1887 فری فایر

نحوه دریافت پوسته رایگان M1887 فری فایر

Free Fire همیشه ما را کنجکاو می کند، به خصوص زمانی که به روز رسانی وجود دارد. اکنون می‌خواهیم در مورد چگونگی دریافت پوسته رایگان M1887 در رویداد ناگهانی فری فایر (FF) بحث کنیم. حتماً کنجکاو شده اید، پس با وبلاگ سایت گیمو گیفت همراه باشید، تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

برای کسانی که بازی Free Fire را دوست دارند، مطمئناً می‌دانید که هر بار که یک به‌روزرسانی وجود دارد، چقدر هیجان‌انگیز است. هر به‌روزرسانی همیشه ویژگی‌های جالبی را به همراه دارد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید و هیجان را به بازی اضافه کنید. بسیاری از شگفتی های هیجان انگیز برای لذت بردن!

در این مقاله نحوه دریافت پوسته رایگان M1887 در رویداد ناگهانی در فری فایر را توضیح خواهیم داد. با این اطلاعات بهتر متوجه خواهید شد و البته می توانید بلافاصله توضیحات کامل زیر را بررسی کنید تا آخرین به روز رسانی ها را دریافت کنید.

خرید جم فری فایر از گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

نحوه دریافت رایگان رویداد ناگهانی پوسته M1887 فری فایر (FF)

دریافت پوسته رایگان M1887
دریافت پوسته رایگان M1887

مطمئناً می دانید، درست است، در Free Fire همیشه رویدادهای هیجان انگیزی وجود دارد که شما را کنجکاو می کند. به عنوان مثال، در حال حاضر یک رویداد Sudden FF وجود دارد که در آن بازیکنان می توانند با رای دادن به تیم Baim Wong، یک پوسته رایگان M1887 دریافت کنند.
بنابراین، رویدادی که از 12 تا 19 دسامبر 2023 برگزار می شود برای شما که بازی های FF را انجام می دهید بسیار جالب است. می دانید می توانید در رای گیری شرکت کنید و شانس بردن جوایز جالب را داشته باشید.

البته پس از توضیح این موضوع، بازیکنان Free Fire از قبل متوجه شده اند که چگونه می توانند در رویداد ناگهانی که در حال حاضر در بازی برگزار می شود، Skin رایگان M1887 را دریافت کنند. بنابراین، شما می توانید بلافاصله بعد از بازی، البته سعی کنید در رویداد شرکت کنید.

چگونه می توان پوسته اسلحه افسانه ای M1887 را در Garena Free Fire دریافت کرد؟

در Free Fire، پوسته‌های تفنگ از این نظر منحصر به فرد هستند که فقط به خاطر جذابیت‌های زیبایی نیستند، بلکه به دلیل ویژگی‌هایشان برای افزایش اثربخشی کلی اسلحه‌ها به دست می‌آیند. این ویژگی ها می تواند شامل بهبود یا کاهش سرعت آتش، برد، آسیب یا اندازه مجله باشد.

بنابراین، داشتن پوسته تفنگ برتر می تواند یک مزیت رقابتی در میدان نبرد ایجاد کند. در نتیجه، بازیکنان به طور مداوم به دنبال روش هایی برای به دست آوردن پوسته های بهتر اسلحه هستند. توسعه دهندگان به طور منظم موارد جدید را منتشر می کنند و تنوع زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

مراحل دریافت پوسته اسلحه جدید M1887 در Free Fire

معرفی پوسته رایگان M1887 فری فایر
معرفی پوسته رایگان M1887 فری فایر

چهار پوسته اسلحه جدید در رویداد M1887 Spin وجود دارد که گیمرها فقط برای انجام یک چرخش در رویداد باید 20 الماس خرج کنند. پنج عدد از این ها به قیمت 90 الماس ارائه می شود.

موارد موجود در این رویداد به شرح زیر است:

 1. M1887 – انفجار آتش سوزی
 2. M1887 – انفجار آبی
 3. M1887 – انفجار سولاریس
 4. M1887 – ترانو انفجار
 5. کوپن الماس رویال
 6. جعبه غارت سلاح سال نو قمری (SCAR + XM8)
 7. تکه مکعب جادویی
 8. کوپن سلاح رویال
 9. نقشه تامین مجدد
 10. بخش حافظه 10x (Otho)

پوسته های M1887 تنها در صورتی قابل دسترسی خواهند بود که چرخش روی پوسته تفنگ تضمین شده M1887 بیفتد، در این مرحله پوست خاص از دایره داخلی کشیده می شود.

این رویداد ممکن است چند هزار الماس هزینه داشته باشد، زیرا پس از چند بار تلاش، پوسته M1887 تضمین نمی شود. با این حال، هنگامی که آیتم از دایره داخلی به دست آمد، از استخر خارج می شود. بنابراین حداقل پوسته M1887 تکرار نخواهد شد.

دریافت پوسته اسلحه جدید M1887 در Free Fire
دریافت پوسته اسلحه جدید M1887 در Free Fire

در اینجا مراحل دسترسی به رویداد و انجام چرخش آمده است:

 • مرحله 1: کاربران ابتدا باید رابط رویداد M1887 Spin را در Free Fire باز کنند. آنها می توانند دکمه go-to را در زیر عنصر M1887 در قسمت جدید فشار دهند.
 • مرحله 2: سپس می توانند چرخش را تا زمانی که پوست تفنگ مورد نظر را بکشند ادامه دهند.

کسانی که به اندازه کافی الماس دارند، می توانند به دلیل ویژگی های افزایش آسیب و سرعت آتش سوزی M1887 Incedium Burst را بدست آورند.

همچنین بخوانید:

آموزش دریافت الماس رایگان در فری فایر

همین حالا ما در مورد چگونگی دریافت پوسته رایگان M1887 در رویداد ناگهانی فری فایرصحبت کردیم، می توانید این پوسته رایگان را در بازی اعمال کنید و از بازی خود لذت ببرید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت