آموزش دریافت ژتون در کلش رویال

چگونه در کلش رویال ژتون رایگان بگیریم؟

چگونه در کلش رویال ژتون رایگان بگیریم؟

تنها راه برای به دست آوردن توکن های تجاری، شرکت در بازی و انجام وظایف خاص است. شما نمی توانید توکن های تجاری را از فروشگاه یا هر جای دیگری خریداری کنید. باسایت گیمو گیفت همراه باشید تا بیشتر در مورد ژتون در کلش رویال اطلاعات کسب کنید، البته لازم است بدانید که به ژتون در clash royale توکن نیز گفته می شود. در این پست به اینکه چگونه در کلش رویال ژتون رایگان بگیریم؟ می پردازیم، با ما همراه باشید.

 1. نبردها را برای به دست آوردن سینه های مختلف انجام دهید، ممکن است توکن های تجارتی در سینه ها دریافت کنید.
 2. ماموریت ها را کامل کنید
 3. برای به دست آوردن سینه های اضافی، نبردهای پارتی بازی کنید، ممکن است توکن های مبادله ای در صندوق ها دریافت کنید.
 4. جنگ های قبیله ای را بازی کنید زیرا بیشترین احتمال برای گرفتن توکن های تجاری وجود دارد.
 5. در رویدادهایی شرکت کنید که کلش رویال به اضافه کردن موارد جدید ادامه می دهد.

توکن‌های ترید کلش رویال به شما امکان می‌دهند کارت‌هایی را با همتایان قبیله یا معامله‌گر معامله کنید. در اینجا این است که چگونه می توانید دست ما را بر روی آنها بیاورید.
توکن‌های معاملاتی کلش رویال به شما امکان می‌دهند کارت‌هایی را با همتایان قبیله و معامله‌گر درون بازی مبادله کنید – برای به دست آوردن بهترین عرشه بسیار مفید است. با این حال، همه نمی دانند چگونه توکن ها را دریافت کنند یا دقیقاً چگونه کار می کنند و اگر برای شما چنین است، این راهنمای توکن های معاملاتی کلش رویال به شما کمک می کند.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

کلش رویال یک بازی استراتژیک محبوب توسط سوپرسل است که در آن بازیکنان کارت‌هایی را جمع‌آوری و ارتقا می‌دهند که شامل نیروهای کلش آف کلنز، طلسم‌ها و دفاع‌ها می‌شود. توکن های تجاری به بازیکنان این امکان را می دهند که کارت های تکراری یا ناخواسته را با سایر بازیکنان بازی معامله کنند. در این راهنما، ما به شما خواهیم گفت که Trade Tokens چیست، چگونه آنها را دریافت کنید، و دریابیم که با استفاده از آنها در Clash Royale به چه چیزی می توانید دست پیدا کنید.

توکن های تجارت کلش رویال چیست؟

قبل از اینکه به نحوه دریافت Trade Token در کلش رویال بپردازیم، بهتر است دقیقاً نحوه عملکرد آنها را بدانید. در زیر به تفکیک معاملات با اعضای Clan و Trader NPC پرداخته شده است.

تجارت با میت های قبیله در کلش رویال

Trade Tokens به شما امکان داد و ستد کارت را با دیگر بازیکنان در قبیله خود یا با معامله گر درون بازی (یک NPC) می دهد. برای به دست آوردن ژتون های تجاری که در چهار بازی کمیاب هستند: Common, Rare, Epic و Legendary که با کارت های کمیاب موجود در بازی مطابقت دارد، باید از سطح King 8 بالاتر باشید.

شما می توانید تا 10 توکن معامله را در هر زمان نگه دارید و شما و شخصی که با او معامله می کنید به یک رمز معاملاتی مطابق با کمیاب کارت نیاز دارید. به عنوان مثال، یک توکن Epic Trade فقط می تواند برای تجارت کارت های Epic استفاده شود.

تعدادی از الزامات و مقررات در هنگام معامله کارت وجود دارد که باید سر خود را دور آن بپیچید. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که شما را در یک معامله راهنمایی کنید. به یاد داشته باشید، برای تجارت باید در یک قبیله باشید و فقط می توانید با سایر اعضای قبیله معامله کنید.

برای شروع یک معامله، از صفحه اصلی، دو بار روی نماد Clan که در سمت راست پایین صفحه وجود دارد فشار دهید. از اینجا یک برگه درخواست و برگه تجارت خواهید دید، درخواست این امکان را ارائه می دهد که کارتی را قرار دهید که اعضای قبیله شما می توانند به آن کمک کنند و به شما کمک می کند تا سطح آن را ارتقا دهید، در حالی که Trade به شما امکان می دهد آنچه را که مایل به رها کردن هستید تنظیم کنید. دستت را بگیر

همچنین، اگر می‌خواهید کارتی را که قبلاً بیشینه کرده‌اید معامله کنید، هزینه‌ای به طلا خواهد داشت. قیمت ها به شرح زیر است:

 • 5 برای هر کارت مشترک
 • 50 برای هر کارت Rare
 • 500 برای هر کارت Epic
 • 20000 برای هر کارت Legendary

بسته به سطح Arena شما، محدودیت‌هایی در مورد نادر بودن و تعداد کارت‌هایی که می‌توانید معامله کنید وجود دارد، با بالا رفتن از سطوح Arena، می‌توانید کارت‌های ارزشمندتری را معامله کنید.

هنگامی که تجارت خود را تنظیم کردید، آن معامله اکنون به مدت 36 ساعت در صفحه اصلی Clan قابل مشاهده خواهد بود. اگر نتوانید تراکنش را قبل از آن زمان تکمیل کنید، توکن های تجاری مصرف شده به شما بازپرداخت می شود. همچنین می‌توانید معامله را در هر زمانی لغو کنید و توکن‌های تجاری به شما بازپرداخت شود.

اگر می خواهید با فردی خارج از قبیله خود معامله کنید – این امکان وجود دارد – اما شامل پیوستن شما به قبیله شخصی است که می خواهید با او معامله کنید. با این حال، هشدار داده می شود، اگر یک قبیله را ترک کنید، قبل از معامله یا درخواست، یک دوره خنک کننده 2 ساعت و 30 دقیقه دارید، بنابراین مطمئن شوید که واقعاً آن کارت را می خواهید!

چگونه در کلش رویال ژتون رایگان بگیریم؟
آموزش دریافت ژتون در کلش رویال

معامله با تریدر در کلش رویال

معامله با معامله گر آسان تر است، با این حال، پتانسیل کمتری برای به دست آوردن دقیقاً آنچه می خواهید وجود دارد. معامله گر فقط در طول جنگ های قبیله ای در دسترس می شود و شما همچنان به Trade Token نیاز خواهید داشت.

با این حال، معامله گر فقط سه کارت از پیش انتخاب شده را به شما پیشنهاد می کند و در ازای آن فقط سه کارت از پیش انتخاب شده می خواهد. شما می توانید این را دوباره رول کنید اما 10 جم برای شما هزینه دارد.

معامله گر روزانه مجموعه جدیدی از کارت ها را خواهد داشت که بازنشانی آن در نیمه شب به وقت محلی انجام می شود.

چگونه ژتون را در کلش رویال مبادله کنیم؟

فقط در قبیله خود می توانید از توکن های تجاری برای ارتقای کارت های خود استفاده کنید و آنها را با سایر اعضای قبیله معامله کنید تا قدرت عرشه خود را بهبود بخشید. در کلش رویال، برای خرید کارت های معاملاتی، توکن های تجاری مورد نیاز است. از توکن های تجاری خاص می توان برای معامله هر نوع کارتی استفاده کرد. به عنوان مثال، فقط توکن های تجاری افسانه ای را می توان برای تجارت کارت های افسانه ای استفاده کرد.

انواع ژتون در کلش رویال چیست؟

چهار نوع ژتون تجاری در کلش رویال وجود دارد:

 1. ژتون افسانه ای که برای تجارت کارت های افسانه ای استفاده می شوند، فقط می توانید یک کارت افسانه ای را مبادله کنید.
 2. ژتون حماسی که برای تجارت کارت‌های حماسی استفاده می‌شوند، فقط می‌توانید 10 کارت حماسی را مبادله کنید.
 3. ژتون کمیاب که برای تجارت کارت های کمیاب استفاده می شوند، می توانید تا 50 کارت کمیاب را مبادله کنید.
 4. ژتون رایج که برای تجارت کارت های رایج استفاده می شوند، می توانید تا 250 کارت مشترک را مبادله کنید.
نحوه دریافت Trade Token در کلش رویال
آموزش نحوه دریافت Trade Token در کلش رویال

چگونه ژتون های معامله را در کلش رویال دریافت کنید؟

بسیار خوب، اکنون ما تجارت را از سر راه داریم، دقیقاً چگونه توکن های تجاری بسیار مهم را در کلش رویال دریافت می کنید؟ همانطور که قبلا ذکر شد، بازیکنان فقط می‌توانند 10 توکن از هر چیز کمیاب داشته باشند که می‌توانند از طریق رویدادهای ویژه، چالش‌ها، و مسابقات جهانی، به عنوان پاداش جاده Trophy یا با خرید آن‌ها از طریق فروشگاه درون‌بازی، به دست آورند. مورد دوم معمولاً یک توکن معامله گر را همراه با یک صندوق و طلا می بیند.

همچنین می‌توانید از طریق Pass Royale، Trade Tokens دریافت کنید. یک توکن از هر نادری به محض رسیدن به سطوح مربوطه اعطا می شود.

اگر در حال حاضر 10 توکن کمیاب دارید، توکن‌های دریافتی بیشتر به طلا تبدیل می‌شوند (250 برای Common، 500 برای Rare، 1000 برای Epic و 2000 برای Legendary). با این حال، توکن‌هایی که با لغو معامله بازپرداخت می‌شوند یا در فروشگاه خریداری شده‌اند، به شما این امکان را می‌دهند که از حد 10 توکن عبور کنید.

چگونه از Trade Token در کلش رویال استفاده کنیم؟

Clash Royale را راه اندازی کنید و دستورالعمل های زیر را برای استفاده از Trade Tokens دنبال کنید:

 1. روی دکمه Trade cards (در کادر زرد) در پایین سمت چپ درست بالای گزینه‌های برگه ضربه بزنید.
 2. روی کارتی که می خواهید معامله کنید ضربه بزنید و سپس روی دکمه درخواست ضربه بزنید.
 3. سپس در صفحه بعدی با ضربه زدن روی کارت‌ها و ضربه زدن روی دکمه افزودن، کارت‌هایی را برای هدیه انتخاب کنید.
 4. پس از انتخاب هر چهار کارت، می‌توانید روی دکمه Trade (در کادر سبز) در گوشه سمت راست بالای صفحه تجاری ضربه بزنید.
 5. یک کادر تأیید روی دکمه تأیید ظاهر می شود (به تصویر زیر مراجعه کنید).
 6. درخواست تجارت کارت خود را در چت باکس قبیله خواهید دید.

سوالات متداول

 • چگونه توکن های تجاری را در کلش رویال بدست آوریم؟

تنها راه برای به دست آوردن توکن های تجاری، شرکت در بازی و پایان دادن به وظایف تعیین شده است.

 • توکن های ترید در کلش رویال چیست؟

بازیکنان می توانند با استفاده از ژتون با اعضای قبیله خود یا معامله گر کارت معامله کنند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت