نحوه بدست آوردن جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt

نحوه بدست آوردن جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt

مراحل بدست آوردن جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt

رویداد Horde Hunt در Modern Warfare 3 یک حالت بازی باورنکردنی و سرگرم کننده را به بازی چند نفره اضافه کرده است و همه چیز در مورد کشتن زامبی های کلاسیک سری است.
Hordepoint مکانی برای پرورش زامبی‌های Call of Duty برای کشتارهایی است که برای پایان دادن به چالش‌های رویداد و کسب جوایز آن، مانند پوسته اپراتور Killshot، به آن نیاز دارید. اما برای انجام این کار، باید همه چیز را در مورد انواع زامبی در بازی بدانید، مانند دشمن ترسناک و قدرتمند Mimic.
در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره Mimics در رویداد Horde Hunt در MW3 بدانید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt چیست؟

بدست آوردن جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt
بدست آوردن جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt

Mimics هیولاهای غول پیکری با بازوهای شاخک و دهان بزرگ و دندانه دار هستند که در Hordepoint می چرخند: حالت Mimic Mania در چند نفره MW3، حالت Zombies MW3 و Warzone.
آنها سلامت زیادی دارند و قبل از پایین آمدن باید بارها به آنها شلیک کرد و اگر مراقب نباشید شما را با بازوهای بلند و شاخکی خود می گیرند و سپس شما را دور می اندازند تا آسیب بزرگی به شما وارد شود.

سریع ترین راه برای بدست آوردن جمجمه های Mimic در MW3 Horde Hunt

برای دریافت جمجمه های Mimic در رویداد Horde Hunt در MW3، Mimics را بکشید و آنها جمجمه ها را رها می کنند. قبل از اینکه یک بازیکن دشمن یا بازیکن دوست بتواند آنها را قبل از شما بگیرد، از روی آنها بدوید تا آنها را بردارید.
تقلیدها در Hordepoint و همچنین حالت MWZ به همراه Warzone در نقشه‌های Resurgence که از طریق قرارداد Zombie Extraction یافت می‌شوند، ظاهر می‌شوند. قرارداد را انتخاب کنید تا ساختمانی را پیدا کنید که باید پاکسازی شود و Mimics می تواند در آنجا تخم ریزی کند.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که حالت Hordepoint سریع‌ترین راه برای دریافت Mimic Skulls در رویداد Horde Hunt MW3 است، حتی سریع‌تر از MWZ یا Warzone.

در Hordepoint تا جایی که می توانید بازیکنان دشمن را نادیده بگیرید و روی کشتن زامبی هایی که تخم ریزی می کنند تمرکز کنید. پس از هر موج زامبی ها، پیامی با مضمون «Elite Zombies Incoming» ظاهر می شود. این به این معنی است که یک Mimic در اطراف یک پورتال زامبی و نزدیک جایی که زامبی ها کشته می شوند، ایجاد می شود.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

تاریخ انتشار و پایان رویداد MW3 Horde Hunt

جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt
جمجمه های Mimic در رویداد MW3 Horde Hunt

در روز Hordepoint: Mimic Mania که در 21 فوریه شروع شد، نرخ افت جمجمه های Mimic بسیار پایین بود. برای شروع روز، چندین بازی Hordepoint را انجام دادم و بسیاری از Mimic ها را کشتم، اما از 300 جمجمه فقط دو تا گیر کردم.
ما به‌تازگی یک به‌روزرسانی برای افزایش چشمگیر نرخ افت Mimic Skulls برای کمک به چالش‌های Horde Hunt به کار گرفته‌ایم.

خوشبختانه برای بازیکنان، Sledgehammer Games گفت که به‌روزرسانی‌ای را برای افزایش قابل‌توجه نرخ افت Mimic Skulls برای کمک به چالش‌های Horde Hunt ارائه کرده است. نرخ افت اکنون باید کمی بهتر باشد، به خصوص با توجه به اینکه Mimics چقدر می تواند برای کشتن سخت باشد.

با این حال، مجموعه جمجمه Mimic ممکن است کمی طول بکشد. به نظر می رسد نرخ تخم ریزی آن ها در Hordepoint در مقایسه با زامبی های زره ​​پوش یا Hellhounds، دو زامبی برجسته دیگر که باید برای تکمیل مجموعه رویداد کشته شوند، بسیار پایین است. من در هر بازی در Hordepoint: Mimic Mania بین 5 تا 10 جمجمه تقلید می‌آورم.

Horde Hunt تا 5 مارس در MW3 زنده است، بنابراین مطمئن شوید که تا آنجایی که رویداد هنوز فعال است، تا جایی که می توانید تعداد Mimics را بکشید.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نحوه دریافت مهمات نفرین شده در MW3

جایزه نهایی برای تکمیل تمام مجموعه‌های زامبی‌های ویژه در Horde Hunt، مهمات نفرین شده است، یک آیتم در MW3 Zombies. برای این کار باید 10000 استخوان Base Zombies، 300 جمجمه Hellhound و 200 جمجمه Mimic جمع آوری کنید.

همچنین بخوانید:

دریافت پوسته اپراتور رایگان Monster Energy در MW3 و Warzone

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت