چگونه در پابجی موبایل تعداد بیشتری قتل بدست آوریم؟

چگونه در پابجی موبایل تعداد بیشتری قتل به دست آوریم؟ + 5 نکته

چگونه در پابجی موبایل تعداد بیشتری قتل به دست آوریم؟

نکات و ترفندهایی برای به دست آوردن قتل بیشتر در پابجی موبایل

نسبت تمام شده/شکست کل کشته هایی است که بازیکن در یک مسابقه می گیرد. تعداد کل کشته ها تقسیم بر کل مسابقات انجام شده شما نسبت F/D است. مهمترین عاملی که بازی شما را مشخص می کند و مجموعه مهارت شما را مشخص می کند. هر چه تعداد کشته‌هایی که در یک مسابقه دریافت می‌کنید بیشتر باشد، نسبت F/D شما بیشتر خواهد بود.
تعدادی نکته و ترفند برای بدست آوردن تعداد کشته های بیشتر در پابجی موبایل وجود دارد تا رتبه و نسبت F/D خود را افزایش دهید تا به بازیکن ارزشمندتری در بازی تبدیل شوید. در BGMI، رضایت از نسبت F/D خوب برای برخی مهمتر از گرفتن یک شام مرغ در یک مسابقه است.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

به دست آوردن تعداد کشته های بیشتر در PUBG Mobile

چگونه در هر مسابقه تعداد کشته های زیادی را در موبایل pubg بدست آوریم؟

نسبت KD نشان دهنده توانایی بازیکن است. KD بالاتر به این معنی است که بازیکن حرفه ای و ماهر است. همچنین به این معنی است که بازیکن همیشه در هر مسابقه موبایل پابگ تعداد زیادی از دشمنان را می کشد. با این حال، بازیکنی که نسبت KD کمتری دارد، با وجود ماهر بودن، نوب محسوب می شود. بنابراین، برای افزایش نسبت KD لازم است در هر مسابقه تعداد کشته های بیشتری دریافت کنید.

در گذشته، نسبت KD را می توان با کشتار بیشتر و شام مرغ افزایش داد. با این حال، امروزه، شام مرغ اهمیتی ندارد. فقط گرفتن آمار بالا می تواند نسبت KD را حفظ کند. بنابراین بیایید بدانیم چگونه در هر مسابقه PUBGM دشمنان بیشتری را بکشیم.

چگونه در PUBG Mobile تعداد Kill های بیشتری بدست آوریم؟

گرفتن کشتن های بیشتر همیشه چیزی است که یک بازیکن به دنبال آن است. هر چه تعداد کشته های شما بیشتر باشد، نسبت K/D یا F/D شما بهتر است و پروفایل شما بهتر می شود. هرچه نمایه شما بهتر باشد، بهتر در بین سایر بازیکنان بازی متمایز می شوید و فرصتی برای نشان دادن مهارت های خود خواهید داشت. و اگر قصد دارید یک استریمر یا بازیکن برتر در PUBG Mobile شوید، ابتدا باید تمام مهارت‌هایی را در بازی داشته باشید که می‌توانید آن‌ها را به مخاطبان خود نشان دهید.

همچنین، اگر در حال بازی یا استفاده از وبسایت هایی مانند گیمو گیفت برای کسب درآمد با بازی PUBG Mobile هستید، کشتن‌های بیشتر بسیار سودمند است زیرا چنین برنامه‌هایی به شما پاداش‌هایی را در هر موردی که می‌کشد به شما امتیاز می‌دهند. پس بیایید بررسی کنیم که چگونه می‌توانیم در PUBG Mobile به کشتن‌های بیشتر و بیشتری دست یابیم یا به ثمر برسانیم؟

چگونه در PUBG Mobile تعداد Kill های بیشتری بدست آوریم؟
چگونه در PUBG Mobile تعداد Kill های بیشتری بدست آوریم؟
  • روی یک قطره داغ فرود بیایید

مکان هات دراپ بهترین مکان برای دریافت سریع کشتارهای بیشتر است زیرا تعداد زیادی از بازیکنان در آنجا فرود می آیند و شانس گرفتن قتل های بیشتر همراه با لوت موجود در آن مکان در مقایسه با مکان های دیگر در نقشه بیشتر می شود. زمان جستجوی دشمن و بدست آوردن غارت کاهش می یابد و در نتیجه تعداد کشتارهای بیشتر و نسبت F/D افزایش می یابد.

  • تهاجمی بر دشمن بشتابید

هنگامی که به اندازه کافی غارت کردید و آماده مبارزه شدید، وقت خود را برای پر کردن کیف خود تلف نکنید، فقط به سمت دشمن بشتابید و کشتار بیشتری دریافت کنید. از یک وسیله نقلیه برای جستجوی دشمن استفاده کنید و به سمت آنها بشتابید زیرا زمانی برای آماده شدن برای جنگیدن ندارند. نکته مهم این است که اگر دشمنان در ساختمان هستند از پرتاب شونده ها استفاده کنید تا اولین ضربه شما را بزنند یا به بازیکن آسیب بزنند تا از آنها برتری پیدا کند.

  • همیشه Airdrops را غارت کنید

اسلحه های Airdrops دارای قدرت عظیمی هستند و با دریافت کلاه ایمنی و جلیقه سطح سه به شما مزیت نهایی را می دهند. همراه با آن یک پوشش در نزدیکی airdrop در صورت آمدن دشمن، در حین رانندگی وسایل نقلیه، کشته های آسانی دریافت کنید.

  • بهبود حس بازی

انجام مکرر یک مسابقه شما را در آن مسابقه خاص متخصص می کند و همین کار را در موارد مهم تر انجام می دهد زیرا تجربه نقشه و دانش خوبی از نقاط پنهان داشتید. نقشه ارنگال در بین بازیکنان و استریمرها بیشترین محبوبیت را دارد زیرا مکان های مختلفی را در آنجا به دست می آورید و لذت بازی بیشتر می شود. تشخیص دشمن و گوش دادن به صدای پا به شما کمک می کند تا موقعیت دشمن را قضاوت کنید و از این رو کشتار را دریافت کنید. اینها به تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای در Battlegrounds Mobile India (BGMI) کمک می کند.

راهکارهای افزایش کشته در PUBG Mobile
راهکارهای افزایش کشته در PUBG Mobile
  • گرفتن پوشش

اگر دشمنان به شدت در انتظار زمان مناسب برای شلیک و کوبیدن دشمن هستند و یک بار ضربه زدن به سمت آنها هجوم می‌آورد و کل تیم را به پایان می‌رساند، ابتدا باید یک پوشش داشته باشید.
با همان تیم بازی کنید
ایجاد هم‌افزایی خوب با هم تیمی‌ها به شما کمک می‌کند تا تعداد کشته‌های بیشتری در یک مسابقه داشته باشید، زیرا گرفتن آتش پوششی به اندازه عجله کردن روی آنها مهم است. ثانیاً، احیای یک امر ضروری است زیرا مزیت اعداد همیشه در مسابقه برای به دست آوردن تعداد کشته‌های بیشتر مفید است.

  • اعصابتو آرام کن

با کاهش تعداد بازیکنان و کوچکتر شدن منطقه بازی، بازیکنان شروع به وحشت می کنند، یک قدم مهم است که همیشه آرام و با اعتماد به نفس باشید زیرا یک حرکت اشتباه می تواند کل مسابقه شما را خراب کند، شانس گرفتن تعداد کشتار بیشتر در دو منطقه آخر افزایش می یابد زیرا دشمنان می تواند بسیار زیاد باشد. نزدیک به تو بنابراین، فقط مطمئن شوید که یک نقطه مخفی یا پوشش در دو منطقه آخر، با استفاده از پرسپکتیو سوم شخص (tpp) و غافلگیر کردن دشمن خود و گرفتن قتل، داشته باشید.

بنابراین همه چیز در مورد چگونگی به دست آوردن تعداد کشته های بیشتر در PUBG Mobile با استفاده از مهارت های برتر است که توسط بازیکنان حرفه ای بازی دنبال می شود. می‌توانید ترفندها و راهنمایی‌های پخش‌کننده‌های دیگر از وبلاگ گیم و گیفت را برای بهبود گیم‌پلی خود در PUBG Mobile یا هر بازی دیگری که انجام می‌دهید، در جریان‌هایشان به اشتراک بگذارند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت