نحوه دریافت مدال های Raid در کلش اف کلنز

دریافت مدال های Raid در کلش اف کلنز 2024

نحوه دریافت مدال های Raid در کلش اف کلنز

کلش آف کلنز در سال 2012 منتشر شد، اما 14 سال بعد، این بازی هنوز هم پایگاه بازیکنان زیادی دارد، به خصوص به دلیل به روز رسانی های مداوم بازی. در میان لیست بلندبالایی از به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های اضافه شده به بازی در دهه گذشته، یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین آنها، Clan Capital است. در اینجا، قبیله ها می توانند با هم بسازند و بجنگند و همه اعضای قبیله پاداش دریافت کنند. یکی از جوایز، مدال های Raid در کلش اف کلنز است. در این مقاله نگاهی می اندازیم به نحوه بدست آوردن مدال های Raid در کلش اف کلنز

قبل از اینکه وارد آن شویم، مهم است بدانیم که تنها راه برای بدست آوردن مدال های Raid، پیوستن به یک قبیله است. بنابراین، اگر بخشی از یکی نیستید، ابتدا یک قبیله برای پیوستن پیدا کنید. سپس، باید مطمئن شوید که برای شرکت در تاون هال 6 یا بالاتر هستید. علاوه بر این، برای شرکت در Clan Capital، کلن شما باید حداقل XP Level 2 باشد.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

چگونه مدال های Raid در کلش اف کلنز را دریافت کنیم؟

مدال های Raid در کلش اف کلنز
مدال های Raid در کلش اف کلنز

قبل از اینکه به مدال های Raid در کلش اف کلنز بپردازیم، مهم است که سرمایه قبیله خود را بهینه کنید تا در برابر حملات آسیب پذیر نباشید. پایتخت از چندین منطقه با ساختمان های مختلف تشکیل شده است که همه اعضا می توانند در آن مشارکت داشته باشند. مطمئن شوید که از نزدیک با متحدان خود کار می کنید تا سرمایه خود را افزایش دهید. ما توصیه می کنیم با گروهی از دوستان که می توانید برای بهترین نتایج به آنها اعتماد کنید، یک قبیله تشکیل دهید.

مدال های Raid در کلش اف کلنز را فقط می توان در آخر هفته های Raid به دست آورد. اطمینان حاصل کنید که یک قبیله فعال دارید تا بتوانید از Raid Weekend نهایت استفاده را ببرید و بیشترین تعداد مدال را به دست آورید. این به این دلیل است که مدال های Raid به طور مساوی بین همه شرکت کنندگان در Raid تقسیم می شود.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

هنگامی که منطقه دشمن را به طور کامل نابود می کنید، مدال های Raid را برای همه شرکت کنندگان در حمله باز خواهید کرد. علاوه بر این، از بین بردن تمام مناطق پایتخت، مدال های اضافی را برای شما و همتایانتان به ارمغان می آورد.

در نهایت، حتی می توانید مدال های Raid را برای دفاع دریافت کنید. دفاع شما که فضاهای اسکان نیروهای مهاجم را از بین می برد، مدال های Raid در کلش اف کلنز نیز برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین، نه تنها اصلاح حمله خود مهم است، بلکه بهینه سازی و ارتقای دفاعی سرمایه خود نیز اهمیت دارد.

این همه راه هایی است که می توانید مدال های Raid در کلش اف کلنز دریافت کنید. همچنین نحوه دریافت راهنمای مدال لیگ را برای دریافت جوایز بیشتر بررسی کنید.

دریافت مدال های Raid در کلش اف کلنز
دریافت مدال های Raid در کلش اف کلنز

چگونه می توان مدال های حمله را در کوک دریافت کرد؟

مدال‌های Raid از Raid Weekends به دست می‌آیند و زمانی که Raid Weekend به پایان می‌رسد اهدا می‌شوند. همه شرکت کنندگان در Raid Weekend به همان میزان مدال Raid دریافت می کنند. از بین بردن کامل یک منطقه، مدال های Raid را برای همه بازیکنان شرکت کننده در آخر هفته Raid به دست می آورد

چه چیزی تعیین می کند که چند مدال Raid به دست آورید؟

میزان مدال‌های Raid که از حمله به دست می‌آید بستگی به تعداد مناطق ویران‌شده و همچنین تعداد حملات تکمیل‌شده دارد.

آیا اگر کلن را ترک کنم مدال های Raid را دریافت خواهم کرد؟

پاسخ: هر کسی که در طول آخر هفته حمله کند، واجد شرایط دریافت تمام پاداش‌های مدال Raid است که کلن در آن آخر هفته کسب می‌کند، حتی اگر از آن زمان کلن را ترک کرده باشند. شما می توانید هر سرمایه طلایی را که از حملات خود به دست آورده اید نگه دارید. پس از پایان آخر هفته Raid، مدال های Raid را دریافت می کنید.

همچنین بخوانید:

جوایز گلد پس کلش آف کلنز (ژوئن ۲۰۲۴)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت