معرفی دومین اسلات Explosive Valentine فوریه 2024

معرفی دومین اسلات Explosive Valentine فوریه 2024

کلش رویال دومین اسلات Evolution را از فصل فوریه معرفی کرد! – Explosive Valentine

از فصل Explosive Valentine در فوریه 2024، بازیکنان می توانند چندین واحد تکامل یافته را در این عرصه امتحان کنند. کلش رویال قصد دارد یک اسلات تکاملی دوم برای بازیکنانی که King Tower سطح 15 یا بالاتر دارند اضافه کند. استفاده از نیروهای Evolution برای مدت طولانی زمان بسیار خوبی بوده است، اما کل استراتژی عرشه را می توان تغییر داد، زیرا از این به بعد ما دو واحد تکاملی داریم که در نبردها با هم برخورد می کنند.

خرید جم کلش رویال از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

Card Evolution چیست؟

Card Evolution یک ویژگی جدید در کلش رویال است که به کارت‌ها انیمیشن‌های خاص، آمار ارتقا یافته و توانایی‌ها می‌دهد.

می توانید با استفاده از Evolution Shards قفل کارت Evolution را باز کنید. پس از باز شدن قفل، می توانید کارت را در اسلات Evolution عرشه خود قرار دهید. در طول نبرد، باید این کارت را چندین بار (که به نام Cycles نیز شناخته می شود) بازی کنید تا تکامل کارت فعال شود.

وقتی کارت تکامل یافته آماده شد، می توانید آن را مانند یک کارت معمولی بازی کنید. توجه داشته باشید که هنگامی که کارت تکامل یافته بازی می شود، قبل از اینکه بتوانید شکل تکامل یافته آن را دوباره بازی کنید، کارت معمولی باید چند بار بازی شود. Card Evolution روشی جدید برای ساخت دک هایی است که هم قدرتمند و هم پویا هستند – یک ویژگی واقعی که همه بازیکنان در صورت داشتن فرصت باید از آن استفاده کنند.

Explosive Valentine در فوریه 2024
Explosive Valentine در فوریه 2024

دو کارت تکامل، یک دسته – کلش رویال

از فصل فوریه (2024) در کلش رویال، بازیکنان می توانند دو کارت تکامل را در یک عرشه تجهیز کنند. اما، می توانید؟ این پست را بخوانید تا متوجه شوید. فصل فوریه کلش رویال در 5 فوریه 2024 شروع می شود. برای ماه ویژه ولنتاین، کلش رویال به روز رسانی های شگفت انگیزی در انتظار بازیکنان است.

یک روز قبل از آن در 2 فوریه 2024، کلش رویال از اضافه شدن کارت های تکامل دوگانه به بازی خبر داد. پس از این اعلامیه، پست شد که بازیکنان می توانند دو کارت تکامل را در یک دسته از طریق X (توئیتر سابق) تجهیز کنند. کلش رویال ویژگی Card Evolution را در جولای 2024 اضافه کرد. در آن زمان، چهار کارت (بربر، اسکلت، فشفشه و غول سلطنتی) تحت تکامل قرار گرفتند.  سربازان سلطنتی و والکری دچار تکامل شدند. با این حال، قبل از فصل فوریه (2024)، بازیکنان می‌توانستند تنها یک کارت تکامل را در بازی تجهیز کنند، یعنی فقط یک اسلات تکامل در دسترس بود.

دومین اسلات تکاملی از فصل ولنتاین انفجاری

همانطور که در پست رسمی وبلاگ آمده است، کلش رویال قبلاً آزمایش کرده است و آزمایش داخلی نشان می دهد که حضور دو نیروی فوق العاده قدرتمند می تواند نبردها را سرگرم کننده تر و رقابتی تر کند. علاوه بر این، بازیکنانی که به King Level 54 می‌رسند می‌توانند به محض باز شدن اسلات دوم خود از آن استفاده کنند. در این مرحله، بیش از 66٪ از تصادفات دارای بیش از دو سرباز تکامل یافته هستند و بنابراین بازی جوانمردانه همچنان می تواند ایمن باشد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

دومین اسلات Evolution کلش رویال
دومین اسلات Evolution کلش رویال

چرا به 2 اسلات واحد تکاملی نیاز داریم؟

“از طریق تست بازی داخلی ما، و همچنین مسابقات سلطنتی که در ماه دسامبر برگزار کردیم، احساس متفق القول ساده بود… بازی با دو Evolutions فقط سرگرم کننده است.”
پیش از این، کاربران به انتخاب تنها یک واحد از این نوع محدود می شدند که مانع از ترکیب کامل دک مورد نظر آنها می شد. همچنین، بازیکنان با نیروهای معمولی دیگر شانسی برای پیروزی مقابل Evolution Deck ندارند.

کدام کارت های Evolution را برای پیروزی در نظر بگیریم؟

در این لحظه، بازیکن دارای دو اسلات است و باید به طور مناسب مجهز باشد، یکی با نیروهای هجومی و دیگری با حالت دفاعی. این عرشه را متعادل می کند و می تواند در عین حال محافظ و تهاجمی باشد.به آزمایش ترکیب های مختلف ادامه دهید و یکی را انتخاب کنید که به طور موثری از مهارت های بازیکن استفاده کند. اکنون، بازیکنان با King Level 54 یا Tower Level 15 (هر دو اساساً یکسان هستند) به بعد می توانند دو نقطه را برای Evolution Cards باز کنند.

کلش رویال در پست توضیحات خود، آمار و بازخوردهای درخشانی از بازیکنان برای پشتیبانی از اضافه شدن دو نقطه Evolution ارائه می‌کند. کلش رویال می گوید: بیش از 66 درصد از بازیکنان در حال حاضر حداقل دو کارت تکامل دارند. از طریق هدایای Free Evolution، نرخ را به 90 درصد افزایش دهید.

نظرات خود را در مورد Card Evolution از طریق بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

همچنین بخوانید:

Clash Royale Bomber Evolution

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت