نحوه کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

آموزش کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

نحوه کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

امتیاز ستاره در کلش رویال کارت های شما را براق می کند و به آنها درخششی طلایی در میدان نبرد می بخشد.
در این مقاله آمده است که چگونه می‌توانید امتیاز ستاره خود را در کلش رویال ارتقا دهید تا به کارت‌هایتان حالتی طلایی و ظاهری درخشان ببخشید.

Star Points کلش رویال
Star Points کلش رویال

در حالی که تمرکز در کلش رویال غلبه بر دشمنان و صعود به جدول امتیازات است، گاهی اوقات بازیکنان روی ظاهر کارت های خود نیز تمرکز می کنند. برای این کار از ارز درون بازی به نام Star Points استفاده می کنند. امتیاز ستاره در کلش رویال کارت های شما را براق می کند و به آنها درخششی طلایی در میدان نبرد می بخشد. آنها ممکن است شما را قوی تر نکنند، اما کارت های شما را جذاب تر نشان می دهند.

اگر شما نیز می خواهید ظاهر کارت های خود را متحول کنید، پس این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا نحوه کسب امتیاز ستاره در کلش رویال آورده شده است.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

چگونه در کلش رویال امتیاز ستاره بگیریم؟

کسب امتیاز ستاره در کلش رویال
کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

کسب امتیاز ستاره بسیار ساده است، با سه روش مختلف که بازیکنان می توانند انجام دهند. بازیکنان باید روی نوار XP ضربه بزنند و نشان آبی پیش‌فرض را به طلایی در پشت اعداد سطح فعلی برج پادشاه تغییر دهند. هنگامی که نشان طلایی شد، بازیکن برای تمام کارت هایی که هنگام باز کردن سینه ها به دست آورده است، امتیاز ستاره دریافت می کند.

به دست آوردن امتیاز ستاره آسان است اگر بدانید به کجا نگاه کنید. در اینجا نحوه دریافت امتیاز ستاره در کلش رویال آمده است:

  • تبدیل XP: به سادگی روی نوار XP در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی ضربه بزنید. اکنون تجربه شما به نقاط ستاره تبدیل خواهد شد. اکنون، هر کاری که انجام می‌دهید، مانند اهدای کارت یا ارتقای آن‌ها، به‌جای XP امتیاز ستاره کسب می‌کند.
  • خرید و تجارت توکن ها: اگر هر یک از کارت های شما به حداکثر رسیده است، نگران نباشید. کارت‌هایی را از فروشگاه بخرید یا با کارت‌هایی که حداکثر کرده‌اید، ژتون‌ها را مبادله کنید، و کارت‌های اضافی به‌طور خودکار به امتیاز ستاره تبدیل می‌شوند.
  • چالش‌ها و صندوق‌ها: چالش‌ها را برای جوایزی که شامل کارت‌هایی است که حداکثر امتیاز را دریافت کرده‌اید، دنبال کنید. همچنین، سینه‌ها می‌توانند در صورتی که کارت‌های حداکثر سطح را به شما بدهند، امتیاز ستاره به شما بدهند. هرچه کارت نادرتر باشد، امتیاز ستاره بیشتری کسب می کنید.

ارتقاء سطوح ستاره خود

آموزش کسب امتیاز ستاره در کلش رویال
آموزش کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

هنگامی که به اندازه کافی امتیاز ستاره به دست آوردید، وقت آن است که کارت های خود را ارتقا دهید:

به تب Cards رفته و کلش رویال را باز کنید. سپس، به تب Cards که مجموعه شما در آن قرار دارد بروید.

به دنبال جعبه سبز رنگ در کنار کارت بگردید—یعنی می توانید سطح ستاره آن را ارتقا دهید. کادر نشان می دهد که به چند نقطه ستاره نیاز دارید.

روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید و ارتقا را تایید کنید. کارت شما ظاهر جدید و درخشانی پیدا می کند.

در کلش رویال، ارتقا سطح ستاره کارت شما هزینه مشخصی دارد. هر سطح به مقدار مشخصی از امتیاز ستاره نیاز دارد و کارت شما باید در سطح مشخصی باشد. نقاط ستاره مورد نیاز برای به روز رسانی کارت ها به شرح زیر است:

  • ستاره سطح 1: 5000 امتیاز ستاره (سطح کارت 7)
  • ستاره سطح 2: 10000 امتیاز ستاره (سطح کارت 10)
  • ستاره سطح 3: 20000 امتیاز ستاره (سطح کارت 13)

با هر سطح ستاره، کارت های شما ویژگی های آرایشی خنک تری دارند. فقط به یاد داشته باشید که ظاهر خوب باعث برنده شدن بازی ها نمی شود، اما مطمئناً آنها را سرگرم کننده تر می کند!

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

چگونه سطوح ستاره را در کلش رویال پرورش می دهید؟

هر بار که کارت به همنوعان خود اهدا می کنید یا کارت های خود را ارتقا می دهید، امتیاز ستاره به دست می آید. به یاد داشته باشید، شما تنها پس از رسیدن به سطح 13 می توانید شروع به جمع آوری امتیاز ستاره کنید، بنابراین ابتدا روی افزایش سطح پادشاه خود تمرکز کنید!

همچنین بخوانید:

معرفی سطح ستاره در کلش رویال + نحوه ارتقا و نکات Star Levels

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت