آموزش نحوه ارتقای کینگ تاور در کلش رویال

آموزش نحوه ارتقای کینگ تاور در کلش رویال

نحوه ارتقای کینگ تاور در کلش رویال، بالا بردن سطح King Tower

باز کردن پتانسیل کامل سفر کلش رویال شما چیزی بیش از ارتقای کارت‌ها را شامل می‌شود. همچنین در مورد تقویت بنیان امپراتوری شما – برج پادشاه است. بنابراین، سوال اینجاست: چگونه می توانید King Tower را در کلش رویال ارتقا دهید؟ بالا بردن برج پادشاه خود نه تنها دفاع شما را تقویت می کند، بلکه به شما یک مزیت استراتژیک در میدان جنگ می دهد.

اگر کنجکاو هستید که چگونه King Tower در کلش رویال را ارتقا دهید و قدرت کامل آن را آزاد کنید، به جای درستی آمده اید. به ما بپیوندید تا مراحل، استراتژی ها و اهمیت ارتقای برج پادشاه شما را بررسی کنیم!

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

ارتقای کینگ تاور در کلش رویال

بالا بردن سطح King Tower در Clash Royale

ارتقای کینگ تاور در کلش رویال برای باز کردن کارت های جدید، افزایش قدرت عرشه و بالا رفتن از نردبان کلیدی است. در اینجا نحوه دستیابی به آن آمده است:

 • کسب تجربه (XP): این راه اصلی برای ارتقاء سطح برج پادشاه شما است. XP از طریق فعالیت‌های مختلف مانند برنده شدن در نبردها، اهدای کارت، باز کردن سینه‌ها و تکمیل چالش‌های روزانه یا فصلی به دست می‌آید.
 • استفاده از XP برای ارتقا: هنگامی که XP کافی را جمع آوری کردید، به برگه King’s Journey بروید و آن را برای ارتقای King Tower خرج کنید. هر مرحله کارت‌های جدید را باز می‌کند، سطح نیروها و ساختمان‌ها را افزایش می‌دهد و به Tower Power می‌دهد و دفاع کلی شما را تقویت می‌کند.
  همچنین، به یک قبیله فعال بپیوندید، زیرا آنها فرصت های بیشتری را برای اهدای کارت و تلاش جمعی در چالش ها ارائه می دهند و پیشرفت XP شما را افزایش می دهند.

هر بار که می توانید در رویدادهای ویژه شرکت کنید و به یاد داشته باشید که صبر کلیدی است!

King Tower در کلش رویال
King Tower در کلش رویال

چگونه در کلش رویال به سرعت برج کینگ را بالا ببریم | نکات و راهنما

آیا نمی دانید سریع ترین راه برای بالا بردن سطح برج پادشاه در کلش رویال چیست؟ برج کینگ مهمترین ساختمان کلش رویال است و اگر تخریب شود، یک برد فوری به همراه دارد.

به همین دلیل، بازیکنان باید ارتقاء برج پادشاه خود را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شانس بیشتری برای بقا در اولویت قرار دهند. ارتقای برج کینگ باعث افزایش نقاط سلامت و قدرت حمله آن می شود. هر سطح بالا به طور قابل توجهی سلامت برج کینگ را به خصوص در سطوح بالاتر افزایش می دهد. علاوه بر این، ارتقاء برج پادشاه، عرصه‌ها، کارت‌ها و سایر ویژگی‌های جدید را باز می‌کند. در اینجا برخی از بهترین راه ها برای بالا بردن سطح برج پادشاه در کلش رویال آورده شده است.

راه های سریع برای ارتقاء سطح برج پادشاه در کلش رویال

برای بالا بردن سطح King Tower خود، باید سطح King خود را در کلش رویال افزایش دهید. در حال حاضر، حداکثر سطح برای King Tower 14 است که پس از رسیدن به سطح 42 باز می شود. در اینجا لیستی از سطح King مورد نیاز برای هر ارتقای King Tower وجود دارد:

 • سطح 2 برای King Tower 2
 • سطح 3 برای King Tower 3
 • سطح 5 برای King Tower 4
 • سطح 7 برای King Tower 5
 • سطح 10 برای King Tower 6
 • سطح 14 برای King Tower 7
 • سطح 18 برای King Tower 8
 • سطح 22 برای King Tower 9
 • سطح 26 برای King Tower 10
 • سطح 30 برای King Tower 11
 • سطح 34 برای King Tower 12
 • سطح 38 برای King Tower 13
 • سطح 42 برای King Tower 14

برای افزایش سطح پادشاه، بازیکنان باید امتیاز تجربه جمع کنند. خوشبختانه، کلش رویال منابع متعددی برای جمع آوری امتیاز XP ارائه می دهد. بیایید کارآمدترین راه‌های به دست آوردن XP برای ارتقای سطح برج پادشاه در کلش رویال را بررسی کنیم:

نحوه ارتقای کینگ تاور در کلش رویال
نحوه ارتقای کینگ تاور در کلش رویال

1. اهدای کارت

اهدای کارت یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن XP در کلش رویال است. با انبوهی از کارت های موجود در بازی، اکثر بازیکنان از همه آنها استفاده نمی کنند. پس از پیوستن به یک قبیله در کلش رویال، لایه‌ها این امکان را دارند که کارت‌های ناخواسته خود را به هم قبیله‌های خود که به آن‌ها نیاز دارند اهدا کنند و سکه‌های XP و طلا به دست آورند. شما مقدار XP و Gold زیر را از اهدای کارت به دست خواهید آورد:

 • 1 کارت مشترک: 1 Exp, 5 طلا
 • 1 کارت کمیاب: 10 Exp, 50 Gold
 • 1 کارت حماسی: 10 Exp, 500 طلا

2. کارت های سطح بالا

تراز کردن کارت ها یکی دیگر از راه های خوب برای افزایش King Levels در کلش رویال است. این احتمال وجود دارد که اکثر بازیکنان کارت های ارتقا نیافته ای داشته باشند که گرد و غبار را در پایین جمع می کنند. بازیکنان می توانند برای به دست آوردن چند امتیاز تجربه، این کارت ها را ارتقا دهند. کارت‌های ارتقاء می‌توانند امتیازهای تجربه زیادی را ارائه دهند، به خصوص اگر کارت کمیاب‌تر باشد (مانند کارت‌های افسانه‌ای) یا در حال ارتقا به سطح بالاتری باشید.

این دو بهترین راه برای به دست آوردن امتیاز تجربه برای افزایش King Levels و ارتقای King Tower در کلش رویال است.

فراموش نکنید که فقط در سایت گیمو گیفت می توانید از اخبار دنیای بازی ها بروز بمانید.

همچنین بخوانید:

معرفی تاریخ انتشار فصل ۵۶ کلش رویال و رویدادهای جدید

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت