ترفندهای افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل

ترفندهای افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل

افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است. این بازی در تاریخ 1 اکتبر 2019 ظاهر شد و به طور رسمی قابل بازی است. Call of Duty یکی از تازه واردانی است که قادر به رقابت با بازی های PUBG Mobile یا Free Fire است. این بار راهی برای افزایش سریع رتبه خود در Call of Duty Mobile وجود دارد تا بالاترین رتبه کالاف دیوتی موبایل موبایل را بدست آورید.

اگر این بازی را انجام دهید، قطعا احساس می کنید که می خواهید یکی از قوی ترین و بهترین بازیکنان این بازی باشید، درست است؟ البته شما می توانید این کار را انجام دهید، اگر می خواهید قوی ترین بازیکن شوید، به بازی در حالت Ranked call of duty ادامه دهید.

نحوه افزایش رتبه کالاف دیوتی موبایل در حالت رتبه‌بندی نشان می‌دهد که آیا شایسته قرار گرفتن در بالاترین رتبه در بازی Call of Duty Mobile هستید یا خیر. به همین مناسبت سیستم Call of Duty Mobile Rank و همچنین نکاتی برای افزایش آسان آن را توضیح خواهیم داد.

بیایید بلافاصله در مقاله زیر نحوه افزایش سریع رتبه خود را در COD Mobile توضیح دهیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

راه حل افزایش رتبه کالاف دیوتی موبایل

افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل
افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل
  • سیستم رتبه بندی موبایل Call of Duty

در این بازی 3 حالت Rank به نام های Battle Royale، Multiplayer و Zombie Mode وجود دارد.

با این حال، این بار ما فقط به حالت Multiplayer می پردازیم. همه حالت‌های بازی Call of Duty Mobile در واقع مکانیزم یکسانی دارند، اما باید به خاطر داشته باشید که اگر می‌خواهید سریع رتبه‌بندی کنید، باید بدانید که چگونه در COD Mobile سریع رتبه بگیرید.

شما همچنین باید سطوح رتبه در بازی COD Mobile را بدانید تا بدانید که چگونه رتبه خود را به سرعت در COD Mobile افزایش دهید، مانند زیر.

  1. تازه کار (از Rookie I به Rookie II و سپس Rookie III سفارش داده شد)
  2. جانبازان (مرتب شده از جانباز اول تا جانباز دوم تا جانباز سوم)
  3. نخبگان (مرتب شده از Elite I به Elite II به Elite III)
  4. Pro (Pro I – Pro II – Pro III – Pro IV)
  5. استاد (Master I – Master II – Master III – Master IV – Master V)

همه بازیکنان Call of Duty Mobile رتبه بندی را در اولین سطح، یعنی Rookie شروع می کنند.

موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود تا بتوان برای هر بازیکن امتیاز جایزه داد. نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که امتیازات تنها زمانی داده می شود که حالت چند نفره را بازی می کنید. راه افزایش سریع رتبه کالاف دیوتی موبایل بازی چند نفره است

در حالت‌های دیگر بعداً، بازیکنان به هیچ وجه امتیاز رتبه‌بندی دریافت نخواهند کرد. توزیع امتیازات در صورت زنده ماندن به 20 درصد، در صورت کشته شدن در بازی به 30 درصد و در صورت کشته شدن 50 درصد بستگی دارد.

ما همچنین چندین چیز را برای رتبه بندی در حالت چند نفره به راحتی ارائه خواهیم داد. کنجکاو؟ بیایید فقط به توضیح زیر نگاه کنیم.

راه حل افزایش رتبه کالاف دیوتی موبایل
راه حل افزایش رتبه کالاف دیوتی موبایل

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

چگونه رتبه کالاف دیوتی موبایل خوبی داشته باشیم؟

  • استفاده از بارگیری اصلی

نحوه رتبه بندی سریع در COD Mobile با استفاده از Loadout که به بخشی از بازی تبدیل شده است. پس بعدا مشکلی پیش نمیاد البته با استفاده از Mainstay Loadout اسلحه مورد علاقه خود را نیز در اختیار دارید.

به این ترتیب نیازی نیست نگران نقاط ضعف سلاح های خود باشید. البته این را می توان به راحتی انجام داد زیرا از قبل نقاط ضعف و تجهیزات مناسب را می شناسید.

بالاترین رتبه در بازی Call of Duty Mobile
بالاترین رتبه در بازی Call of Duty Mobile
  • با قبیله یا دوستان خود بازی کنید

آخرین راه برای افزایش سریع رتبه خود در COD Mobile این است که با قبیله یا دوستان خود بازی کنید که بازی COD Mobile را نیز انجام می دهند. به این ترتیب ارتباط بین هم تیمی ها در آینده چندان دشوار نخواهد بود تا رتبه کالاف دیوتی موبایل شما به سرعت بالا برود.

همچنین کار کردن با یکدیگر برای شما آسان تر خواهد بود و اگر با دشمنی قوی روبرو هستید نگران نخواهید بود. راه افزایش سریع رتبه خود در COD Mobile این است که به توانایی های ما و تیم Mabar خود برای رسیدن به پیروزی اعتماد کنید.

اینجا توضیحاتی در مورد سیستم رتبه بندی در بازی Call of Duty Mobile و نحوه افزایش سریع رتبه خود در Call of Duty Mobile ارائه دادیم.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

همچنین بخوانید:

معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل (بررسی ۱۰ نقشه)

5 1 رای
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین
میهمان
حسین
1 ماه قبل
امتیاز شما :
     

بهترین بازی کالاف

علت درخواست بازپرداخت