آموزش بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل

نحوه بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل

نحوه بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل

Call Of Duty: Mobile (COD Mobile) یک بازی تیراندازی بسیار محبوب است که توسط Activision ساخته شده است. این یک بازی رایگان با 500 میلیون بارگیری از می 2021 است! هنگامی که از COD استفاده می کنید، گزینه ای برای ایجاد یک حساب بازیکن برای ذخیره تمام پیشرفت های شما وجود دارد. بنابراین، تمام دستاوردها، ارتقاء سطح، رتبه بندی، خریدها و به طور کلی پیشرفت بازی شما در حساب شما ذخیره می شود. اگر ناگهان حساب خود را از دست بدهید چه؟ (دلیل هر چه باشد) حساب شما حذف شده است، ممکن است دسترسی به حساب خود را از دست داده باشید یا یک نقص فنی ممکن است باعث از کار افتادن حساب شما شده باشد. این ممکن است بسیار مشکل ساز باشد، به خصوص اگر واقعاً در بازی خود پیشرفت کرده باشید. همه چیزهایی را که به دست آورده اید از دست خواهید داد و باید دوباره از صفر شروع کنید. بنابراین، با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا نحوه بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل را به طور کامل آموزش ببینید.

امروز در این مقاله تصمیم گرفتیم به شما کمک کنیم تا حساب COD Mobile خود را بازیابی کنید. ما چند روش را فهرست کرده ایم که به شما کمک می کند. علاوه بر این، ما همچنین نکاتی را در مورد محافظت از حساب شما برای جلوگیری از ضررهای آینده به اشتراک خواهیم گذاشت. به خواندن ادامه دهید تا بهترین روشی را پیدا کنید که کاملاً مناسب شماست، تمام مراحلی را که در زیر ذکر شده است دنبال کنید. به راحتی به حساب خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدCP کالاف دیوتی موبایل در ایران

نکاتی برای جلوگیری از از دست دادن حساب COD Mobile در آینده

هنگامی که بازی خود را برای اولین بار راه اندازی می کنید، دو گزینه در اختیار شما قرار می گیرد، استفاده از ورود مهمان، یا ورود به حساب کاربری فیس بوک یا گوگل پلی خود. اگر قصد دارید بازی را به صورت جدی بازی کنید، همیشه با حساب کاربری فیسبوک یا گوگل پلی خود وارد شوید. از ورود مهمان استفاده نکنید. به این ترتیب، حتی اگر برنامه خود را به طور تصادفی حذف نصب کنید، یا حتی اگر دستگاه را تغییر دهید، پیشرفت خود را حفظ خواهید کرد. شما فقط باید با حساب کاربری خود (فیس بوک یا گوگل پلی) وارد شوید و کل پیشرفت شما بازگردانده می شود.

بازیابی اکانت COD Mobile (نحوه بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل)

نحوه بازیابی بازی اکانت کالاف دیوتی موبایل
آموزش نحوه بازیابی بازی اکانت کالاف دیوتی موبایل
 • روش 1 – دوباره سعی کنید COD Mobile را نصب کنید

اگر قبلا حساب های فیس بوک یا گوگل پلی خود را به COD Mobile مرتبط کرده اید، این روش برای شما مناسب است. همانطور که حساب های رسانه های اجتماعی خود را با COD مرتبط کرده اید، پیشرفت بازی شما به صورت دوره ای با آن حساب به روز می شود. بنابراین، حتی اگر به طور ناگهانی برنامه خود را حذف یا حذف کنید، به احتمال زیاد می توانید تمام پیشرفت خود را بازگردانید. همین امر در مورد تغییر به دستگاه جدید نیز صدق می کند. بنابراین، اگر از ورود مهمان خود استفاده می کنید، این روش برای شما مناسب نیست. می توانید به سراغ روش های دیگری که در زیر ذکر شده است بروید.

مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا به تنظیمات موبایل خود بروید.
 2. به بخش My Apps بروید. پس از ورود، COD Mobile را پیدا کرده و انتخاب کنید.
 3. به پایین اسکرول کنید و تمام اطلاعات کاربری خود را خواهید دید
 4. تمام داده های کاربر و داده های حافظه پنهان را پاک کنید و از تنظیمات تلفن همراه خود خارج شوید.
 5. اکنون COD Mobile را حذف نصب کنید.
 6. پس از این کار به پلی استور رفته و دوباره آن را نصب کنید.
 7. هنگامی که به شما امکان استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی خود داده شد، Login Facebook یا Google Play Login را انتخاب کنید (هر حسابی که قبلاً پیوند داده اید)

هنگامی که COD با موفقیت حساب شما را پیوند داد، به طور خودکار تمام پیشرفت های قبلی شما را دانلود می کند. اگر این روش برای شما کار نمی کند، می توانید روش بعدی ذکر شده در زیر را بررسی کنید.

بازیابی اکانت COD Mobile
آموزش بازیابی اکانت COD Mobile
 • روش 2 – ارسال یک درخواست بازیابی حساب Activision

همانطور که قبلا ذکر کردیم، می توانید یک حساب Activision برای ذخیره پیشرفت خود ایجاد کنید. هنگامی که حساب خود را به طور ناگهانی از دست می دهید، تمام سفری که به سختی به دست آورده اید را از دست خواهید داد. برای کنار آمدن با همه اینها، Activision یک فرآیند بازیابی را ارائه می دهد. شما باید از آنها درخواست کنید تا حساب شما را بازیابی کنند. به این ترتیب، خیلی زود تمام پیشرفت ها، آمار، محتوای خریداری شده و کسب شده خود را به دست خواهید آورد. با این حال، این فقط برای حساب های قانونی اعمال می شود. اگر حساب شما قبلا مسدود، ممنوع یا در لیست سیاه بوده است، نمی توانید حساب خود را بازیابی کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که این فرآیند ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد، و هیچ تضمینی 100 درصدی وجود ندارد که حساب خود را پس بگیرید.

قبل از شروع پر کردن فرم درخواست بازیابی، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. قبل از شروع هر کاری باید این موارد را آماده نگه دارید –

یک اکانت جدید اکتیویژنActivision

قبل از شروع فرآیند بازیابی، باید یک حساب Activision جدید ایجاد کنید و یک شناسه Activision جدید ایجاد کنید. این حساب یک حساب موقت محسوب می شود. یعنی وقتی فرم بازیابی را ارسال می کنید، اکتیویژن فرم شما را آنالیز می کند. اگر فرم شما معتبر باشد، این حساب جدید به طور خودکار غیرفعال می شود و دوباره به حساب اصلی خود دسترسی پیدا خواهید کرد. دیگر نمی توانید به این حساب جدید دسترسی داشته باشید. همچنین، اگر بازی متقابل را در این حساب جدید فعال کرده باشید، تمام پیشرفت های جدید شما پس از بازیابی به حساب اصلی شما منتقل نمی شود. با این حال، اگر فرم درخواست شما نامعتبر باشد، دیگر به حساب اصلی خود دسترسی نخواهید داشت و از این پس از این حساب جدید استفاده خواهید کرد.

یک آدرس ایمیل قابل دسترسی

با حساب جدید Activision خود، باید یک آدرس ایمیل در دسترس نیز داشته باشید. این ممکن است آدرس ایمیل خودتان باشد (فقط اگر هنوز به آن دسترسی دارید). اگر دیگر ایمیل خود را همراه ندارید، حساب ایمیل خود را حذف کرده اید یا اعتبار ورود خود را فراموش کرده اید، می توانید یک آدرس ایمیل جدید برای بازیابی حساب ایجاد کنید. در غیر این صورت، می توانید از آدرس ایمیل یک دوست نیز استفاده کنید. این به این دلیل است که تمام به‌روزرسانی‌های مربوط به بازیابی حساب COD Mobile شما از طریق آدرس ایمیلی که وارد می‌کنید اطلاع رسانی می‌شود.

 • مرحله 1 – ایجاد یک حساب Activision جدید و پیوند دادن تمام حساب های پلت فرم

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، قبل از اینکه به روند بازیابی بروید، باید یک حساب Activision جدید ایجاد کنید. این حساب باید نام کاربری جدیدی داشته باشد که با نام کاربری قبلی متفاوت باشد تا بتوانید یک شناسه Activision جدید ایجاد کنید. مطمئن شوید که این حساب جدید را با آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید ایجاد کرده اید. فقط کافی است به صفحه ثبت نام Activision مراجعه کنید و به راحتی می توانید با انجام تمام مراحل ساده ارائه شده در آنجا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید Activision، کاری که باید انجام دهید این است که تمام حساب های پلتفرم خود را به این حساب جدید مرتبط کنید. در اینجا نحوه انجام آن وجود دارد:

 1. ابتدا به حساب پلتفرمی که می‌خواهید با اکتیویژن پیوند دهید وارد شوید (پلی‌استیشن، نینتندو، ایکس‌باکس لایو، استیم یا Battlenet.io)
 2. پس از این، وارد حساب Activision خود شوید. مطمئن شوید که از همان مرورگر برای انجام این کار استفاده می کنید. در صورت تمایل می توانید یک برگه جدید باز کنید.
 3. به بخش Account Linking بروید و حسابی را که می خواهید پیوند دهید انتخاب کنید. می توانید این فرآیند را در مدیریت حساب اکتیویژن خود بررسی کنید.
 4. بر روی Continue کلیک کنید.
 5. پس از موفقیت آمیز بودن فرآیند پیوند، مراحل مشابه را برای همه حساب هایی که می خواهید پیوند دهید تکرار کنید.

پس از اینکه همه حساب‌های پلتفرم خود را پیوند دادید، به فرم درخواست بازیابی حساب Activision برگردید و مرحله بعدی را ادامه دهید.

 • مرحله 2 – وارد حساب Activision خود شوید

پس از انجام تمام مراحل ذکر شده در بالا، به فرم درخواست بازیابی حساب Activision بروید. به پایین صفحه بروید و روی Continue کلیک کنید. قبل از این، مطمئن شوید که به حساب Activision جدید خود وارد شده اید. Activision بررسی می کند که آیا شما تمام مراحل دیگر را انجام داده اید یا خیر. این سایت شما را به تمام مراحل بعدی هدایت می کند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت