آموزش معامله توکن ها در کلش رویال و نحوه دریافت Trade Tokens

آموزش معامله توکن ها در کلش رویال و نحوه دریافت Trade Tokens

معامله توکن ها در کلش رویال – چگونه توکن های تجاری را در کلش رویال بدست آوریم؟

در کلش رویال، توکن تجاری یک آیتم مورد احترام در بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با هم قبیله‌های خود یا معامله‌گر کارت‌های خود را مبادله کنند. این توکن ها در درجات کمیاب متفاوتی از جمله Common، Rare، Epic و Legendary موجود هستند که هر کدام مربوط به انواع خاصی از کارت ها هستند. هدف اصلی از توکن‌های تجاری، آسان‌تر کردن تجارت کارت‌های مازاد در بین بازیکنان است. این به آنها اجازه می دهد تا کارت های مورد نیاز خود را در ازای کارت هایی که ممکن است به وفور داشته باشند، بدست آورند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به آموزش معامله توکن ها در کلش رویال میپردازیم پس با ما همراه باشید.

اینجا شما را از طریق فرآیند تجارت کارت با معامله گر یا هم خانواده خود در کلش رویال راهنمایی می کنیم.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

توکن های تجاری چیست؟

توکن‌های معامله، چراغ امیدی برای بازیکنانی است که قصد دارند کارت‌های مورد علاقه خود را به حداکثر برسانند. آنها فاصله بین داشتن کارت های زیاد و نداشتن کارت های دیگر را پر می کنند. و هنگامی که این مورد است، آنها می توانند مبادله کارت را با اعضای قبیله خود آغاز کنند. برای انجام این کار، فقط به دنبال کارت های اضافی آنها برای کارت های مورد نظر خود باشید.

آموزش معامله توکن ها در کلش رویال
آموزش معامله توکن ها در کلش رویال

Trade Tokens کلش رویال

کلش رویال یک بازی شگفت انگیز برای بازی است، اما می تواند ناامید کننده نیز باشد. این به این دلیل است که کارت هایی که قفل آن را باز می کنید یا دریافت می کنید همیشه آنهایی نیستند که می خواهید. اگر با این مشکل مواجه شده اید، سوپرسل یک ویژگی فقط برای شما دارد که به شما امکان می دهد آنها را با Trade Tokens در کلش رویال معامله کنید.

مفهوم Trade Tokens ساده است. آنها در چهار بازی کمیاب وجود دارند و می توانند در هنگام رسیدن به King Level 16 استفاده شوند. موارد کمیاب آنها با کارت ها مطابقت دارد. بر اساس نادر بودن، می توانید کارت های مختلفی را معامله کنید که به شرح زیر است:

 • نماد افسانه ای: یک کارت افسانه ای
 • Epic Token: 10 کارت حماسی
 • رمز نادر: 50 کارت کمیاب
 • رمز مشترک: 250 کارت رایج

اما ابتدا، مهم است که بدانید از کجا می توانید این توکن های تجاری را دریافت کنید. شما همچنین می توانید آنها را به صورت رایگان دریافت کنید.

تبدیل توکن های تجاری به کارت

تعداد کارت هایی که یک بازیکن می تواند با استفاده از یک توکن معامله کند، به نادر بودن آن بستگی دارد.

 1. رمز افسانه ای: 1 کارت افسانه ای
 2. Epic Token: 10 کارت حماسی
 3. رمز نادر: 50 کارت کمیاب
 4. رمز مشترک: 250 کارت مشترک

چگونه توکن ها را در کلش رویال معامله کنیم؟

برای بررسی Trade Tokens یا شروع معامله در تب Clan، به سادگی روی دکمه “Request Card” یا “Trade Cards” ضربه بزنید و به برگه “Trade” بروید.

هنگامی که به آنجا رسیدید، کارتی را که می خواهید انتخاب کنید و حداکثر چهار کارت را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید. پس از ضربه زدن روی “تأیید”، پیشنهاد تجاری شما در چت Clan ظاهر می شود. هر هم خانواده ای با نشانه ای از نادر بودن می تواند معامله را بپذیرد.

معامله به مدت 36 ساعت باز خواهد بود. اگر هیچ پاسخی به شروع تجارت شما ندهد، توکن ها به شما باز می گردند و می توانید دوباره آن را امتحان کنید.

Trade Tokens در کلش رویال
Trade Tokens در کلش رویال

کجا می توان توکن های تجاری را در کلش رویال پیدا کرد؟

شما می توانید توکن های تجاری را به روش های زیر پیدا کنید:

 • فروشگاه – این بازی مرتباً معاملات جذابی را به عنوان بخشی از پیشنهادات خرید درون‌برنامه‌ای به ارمغان می‌آورد. در اینجا، گاهی اوقات توکن های تجاری را می بینید.
 • Trophy Road – هنگامی که یک نقطه عطف در رسیدن به تعداد معینی از تروفی ها را تکمیل کردید، می توانید تعدادی Trade Tokens را از Trophy Road بدست آورید.
 • رویدادهای ویژه / چالش ها / مسابقات جهانی – سوپرسل به طور منظم رویدادهای ویژه و مسابقات جهانی را معرفی می کند. شرکت در چنین رویدادهایی قطعا می تواند به شما کمک کند تا توکن های تجاری را به عنوان پاداش دریافت کنید.
 • Pass Royale – در Pass Royale، رسیدن به سطوح خاص، توکن‌های تجاری را برای شما به ارمغان می‌آورد. شما یک توکن برای هر نادر دریافت می کنید.

توکن‌هایی که از طریق خریدهای درون‌برنامه‌ای خریداری شده‌اند می‌توانند از حداکثر 10 تجاوز کنند. در موارد دیگر، بازیکنان می‌توانند حداکثر ده توکن داشته باشند. در نهایت، بازیکنان فقط می توانند کارت هایی را که قفل آن ها را باز کرده اند، معامله کنند.

چگونه از Trade Tokens استفاده کنیم؟

بنابراین، شما اکنون توکن های تجاری را در کلش رویال به دست آورده اید. در اینجا نحوه استفاده از آنها در بازی آورده شده است. اولاً، قبل از اینکه بتوانید از Trade Tokens استفاده کنید، سطح King شما باید 16 باشد. با این حال، هنوز هم می توانید نشانه های موجودی خود را قبل از این به دست آورید. شما می توانید حداکثر 10 توکن ترید را در کلش رویال ذخیره کنید.

می توانید دکمه تجارت را در تب Trade of Clans پیدا کنید. در اینجا، شما قادر به معامله و درخواست کارت خواهید بود. به سادگی کارت ها را انتخاب کنید و در عین حال مطمئن شوید که یک Trade Token دارید و آن را در چت Clan درخواست کنید.

هم قبیله ای که با آن معامله می کنید نیز برای معامله با شما باید یک علامت تجاری با همان نادر بودن داشته باشد.

راه دیگر استفاده از آنها با معامله گر در فروشگاه است. در اینجا می توانید کارت هایی را برای تجارت پیدا کنید. اگر آنها را دوست ندارید، یک گزینه یکنواخت برای تجارت کارت های مختلف با معامله گر وجود دارد.

همچنین بخوانید:

معرفی فصل ۵۵ کلش رویال ژانویه ۲۰۲۴ (والهالا)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت