چگونه اکانت کلش رویال را انتقال دهیم؟

چگونه اکانت کلش رویال را انتقال دهیم؟

چگونه اکانت کلش رویال را انتقال دهیم؟

اگر به دلایلی دستگاه تلفن همراه خود را تغییر داده اید، نباید نگران از دست دادن پیشرفت بازی خود باشید. در این مقاله از سایت گیم و گیفت به طور کامل آموزش می دهیم که چگونه اکانت کلش رویال را انتقال دهیم؟

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

تعداد بیشتری از بازیکنان بازی موبایل به دنبال راه خوبی برای انجام انتقال کلش رویال از اندروید به آیفون و بالعکس هستند. اما اندروید و iOS سیستم عامل های کاملا متفاوتی هستند. آنها همچنین از انواع سیستم های فایل استفاده می کنند. در نتیجه، باید برنامه بازی خود را دوباره روی دستگاه جدید نصب کنید. مشکل این است که شما باید از سطح صفر شروع کنید و همه موارد در دسترس نیستند. ممکن است تعجب کنید که آیا می توانید بازی خود را در دستگاه تلفن همراه دیگر ادامه دهید. پاسخ مثبت است، و به همین دلیل است که ما این راهنما برای علاقه مندان این بازی را به اشتراک می گذاریم.

در این مقاله نحوه انتقال حساب کلش رویال از یک دستگاه به دستگاه دیگر را به روشی آسان و ساده به شما نشان خواهیم داد. پس به دنبال این نباشید و با ما همراه باشید.

اگر برای اولین بار در طول بازی، Google، Supercell ID یا Facebook وارد سیستم شده اید، در دستگاه جدید خود فقط باید یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید و می توانید بازی کنید، اما اگر این کار شما نیست. در مورد، شما باید. دستگاه قدیمی خود را به صورت دستی به موبایل جدیدی که در آن کلش رویال بازی می کنید وصل کنید. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه حساب Clash Royale خود را انتقال دهید تا بتوانید از دستگاه دیگری به موبایل جدید خود وارد شوید، باید موارد زیر را انجام دهید:

 • کلش رویال را روی موبایل قدیمی باز کرد.
 • در قسمت گزینه تنظیمات اتصال با دستگاه دیگری را انتخاب کنید.
 • روی گزینه با عنوان این دستگاه قدیمی کلیک کنید.
 • سیستم عامل دستگاه جدید (اندروید یا IOS) را انتخاب کنید.
 • کدی را کپی کنید که به شما امکان می دهد کلش رویال را در دستگاه جدید قرار دهید.
 • مدت زمان استفاده از کد 2 دقیقه است، پس از این مدت کد کار نخواهد کرد.
 • پس از وارد کردن کد، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. کلش رویال معمولاً روی دستگاه جدید شما است.

از دستگاه قدیمی خود وارد حساب کاربری خود Clash Royale شوید این می تواند بسیار ساده باشد، اما اگر قبلاً وارد سیستم نشده باشید می تواند کمی پیچیده باشد. Google، Facebook یا Supercell ID، بنابراین توصیه می کنیم از این روش ها برای ورود به بازی استفاده کنید زیرا بعداً همه چیز آسان تر می شود.

چگونه حساب Clash Royale را منتقل کنیم؟

نحوه انتقال حساب کلش رویال
نحوه انتقال حساب کلش رویال

برای تغییر حساب Clash Royale به دستگاه دیگری، نکاتی را که باید در نظر داشته باشید، برای اینکه پیشرفت بازی را از دست ندهید، یک حساب ID در سوپرسل ایجاد کنید که می توانید به طور مستقل در موبایل یا رایانه شخصی خود از آن استفاده کنید.
با چند مرحله ساده می توانید بازی را به هم متصل کنید. کلش رویال به برنامه گوگل پلی (اندروید) و مرکز بازی (آیفون / آی پد).

نحوه انتقال اکانت بازی کلش رویال از اندروید به آیفون

اگر دستگاه تلفن همراه و سیستم عامل خود (اندروید/IOS) را تغییر داده اید، باید مراحل ساده ای را که در زیر به شما نشان می دهیم دنبال کنید:

 1. شما باید یک حساب هویتی در سوپرسل ایجاد کنید.
 2. در موبایل وارد بازی کلش رویال می شویم.
 3. در قسمت سمت راست بالای بازی، آیکون سه نوار را فشار می دهیم.
 4. در گزینه های ظاهر شده، گزینه: Configuration را انتخاب می کنیم.
 5. دکمه ای به نام disconnected به Supercell ID متصل است (باید وارد شوید).
 6. از ما می خواهد ایمیلی را که با آن در بازی ثبت نام کرده ایم وارد کنیم. کلش رویال.
 7. پلت فرم سوپرسل یک کد شش رقمی برای ما ارسال می کند تا دسترسی به حساب ما را تأیید کند.
 8. اگر حساب کاربری ندارید، باید در بخش (اکنون ثبت نام کنید) یک حساب ایجاد کنید.
 9. شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید اعلان های مختلف از پلتفرم بازی مانند آخرین به روز رسانی های بازار سوپرسل را دریافت کنید یا خیر.

با این مراحل ساده اکانت بازی Clash Royale خود را با Supercell ID مرتبط کرده اید و می توانید بدون از دست دادن پیشرفت خود بازی را ادامه دهید.

نحوه شمارش کلش رویال در دستگاه های اندروید

این بار می‌توانید از سرویس‌های Google Play مانند یک حساب ID در سوپرسل استفاده کنید. در مرحله بعد، نحوه انجام این مراحل ساده را به شما نشان خواهیم داد:

 1. در دستگاه اندرویدی خود وارد بازی می شویم.
 2. روی نماد سه نوار در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.
 3. یک لیست با چندین گزینه ظاهر می شود، ما “پیکربندی” را انتخاب می کنیم.
 4. برای ورود با گزینه گوگل پلی باید از بازی خارج شویم.
 5. در اینجا شما از ما حساب ایمیل مرتبط با Google را می خواهید.
 6. شما باید تمام اطلاعات درخواست شده توسط Google Play را تکمیل کنید.
 7. اکنون باید از همان حساب Google Play (ایمیل) در دستگاه جدید برای ادامه پیشرفت بازی استفاده کنید. کلش رویال.
 8. در این فرآیند استفاده از حساب سوپرسل ID نیز معتبر است، بدون هیچ مشکلی کار می کند.

بازی با چندین اکانت Supercell ID در بازی کلش رویال

تا زمانی که فراموش نکنید هنگام ایجاد یک شناسه سوپرسل برای همه حساب‌هایتان تیک «Memember me on this device» را بزنید، می‌توانید فوراً بین حساب‌های خود جابه‌جا شوید. لازم نیست هر بار که وارد می شوید کد تأیید را وارد کنید.

در زیر یک راهنمای مفصل برای پیوند دادن تمام حساب های بازی خود به یک ID Supercell آورده شده است:

افزودن اولین حساب خود به Supercell ID:

 • حساب Google یا Game Center مربوطه را در دستگاه خود تنظیم کنید.
 • بازی را باز کنید. حساب شما مرتبط با Google یا Game Center بارگیری می شود.
 • به تنظیمات بروید و روی دکمه کنار بنر «Supercell ID» ضربه بزنید. سپس “اکنون ثبت نام” را انتخاب کنید.
 • دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. توجه داشته باشید که فقط می توانید از آخرین کد تأیید ارسال شده استفاده کنید. (برای راهنمایی بیشتر در مورد این مرحله اینجا را کلیک کنید)

پس از ایجاد اولین ID Supercell شما:

 • حساب Google یا Game Center مرتبط با حساب بازی دوم خود را در دستگاه خود تنظیم کنید.
 • بازی را باز کنید. حسابی که به تازگی به Supercell ID پیوند داده‌اید بارگیری شده است. به تنظیمات بروید، روی دکمه کنار هدر «Supercell ID» و روی «Sign out» از
 • گزینه‌های Supercell ID ضربه بزنید.
 • بازی دوباره راه اندازی می شود و منویی را در صفحه بارگیری می بینید. بر روی گزینه “Play without Supercell ID” ضربه بزنید. حساب شما در Google یا Game Center بارگیری شده است.
 • اکنون برای این حساب یک ID Supercell ایجاد کنید.

این مراحل را برای همه حساب‌های خود تکرار کنید و مطمئن شوید که “Remember on this device” علامت زده شده است. توجه داشته باشید که در صورت درخواست کد تأیید، تنها آخرین کد تأیید ارسال شده برای شما کار خواهد کرد.

نحوه انتقال اکانت بازی کلش رویال از اندروید به آیفون
نحوه انتقال اکانت بازی کلش رویال از اندروید به آیفون

استفاده از چندین Supercell در یک دستگاه

اگر چندین شناسه Supercell به حساب‌های بازی‌تان مرتبط شده‌اند، ثبت آن‌ها در دستگاه جدیدتان آسان است:

 • به تنظیمات بروید.
 • با ضربه زدن روی “Not Connected” و سپس “Sign in” با اولین شناسه Supercell موجود خود وارد شوید.
 • سپس دوباره به تنظیمات بروید و روی “Connected” ضربه بزنید. این بار از گزینه های Supercell ID گزینه “Sign out” را انتخاب کنید.
 • سپس “Sign in with Supercell ID” را در صفحه ورود به بازی انتخاب کنید. “ورود با شناسه متفاوت” را انتخاب کنید. سپس Supercell ID بعدی خود را وارد کنید.

این مراحل را تا زمانی که تمام شناسه های سوپرسل شما در دستگاه شما ذخیره شود، تکرار کنید. توجه داشته باشید که فقط می توانید از آخرین کد تأیید ارسال شده استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اگر برنامه را در اندروید حذف نصب کنید، شناسه های ثبت شده سوپرسل را از دست خواهید داد. در iOS، اطلاعات ورود شما تنها زمانی که دستگاه را ریست می کنید حذف می شود. اگر با چنین شرایطی مواجه شدید، به سادگی مراحل بالا را تکرار کنید.

سوالات متداول انتقال کلش رویال

1. من هیچ کدی دریافت نکردم اما از من خواسته شد که از Google ID صحیح استفاده کنم.
اگر از Google ID یا Apple ID صحیح مرتبط با کلش رویال استفاده نکنید، عملیات با شکست مواجه خواهد شد. به صفحه تنظیمات در بازی بروید، شناسه و اتصال خود را بررسی یا تصحیح کنید. سپس اکانت کلش رویال را از اندروید به آیفون برگردانید و باید کار کند

2. وقتی سعی کردم اکانتم رو وصل کنم گفت فقط یکبار میتونم وصل بشم
توجه داشته باشید که فقط یک بار می توانید حساب خود را پیوند دهید، بنابراین باید عاقلانه از آن استفاده کنید. در واقع، هنگامی که حساب خود را به Google ID و Apple ID خود پیوند دادید، می توانید از آن در تمام دستگاه های Android و iOS مرتبط با همان شناسه استفاده کنید.

3. آیا می توانم حساب کلش رویال خود را پس از گم شدن گوشی اندرویدی خود به آیفون جدید منتقل کنم؟
به لطف Google Games، از تلفن اندرویدی برای پخش جریانی Clash Royale استفاده نمی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد Google Games خود شوید و آن را به گوشی دیگری منتقل کنید.

اما از دست دادن یا سرقت آیفون شما کمی پیچیده است. در چنین شرایطی، باید با سوپرسل، توسعه دهنده کلش رویال تماس بگیرید. نام کاربری، نام قبیله، سطح تجربه و شناسه کاربری خود را وارد کنید. احتمالا سوپرسل می تواند حساب شما را پیدا و بازیابی کند.

کلام پایانی

اکنون باید نحوه انتقال کلش رویال از اندروید به آیفون را بدانید. اول از همه، ویژگی دستگاه پیوند داخلی به شما امکان می دهد حساب را همگام کنید و در چندین دستگاه تلفن همراه پیمایش کنید. با این حال، فقط یک فرصت را ارائه می دهد. از طرف دیگر، Aiseesoft MobieSync می تواند به شما کمک کند تا داده های Clash Royale را بین هر دستگاه تلفن همراه بدون هیچ محدودیتی از اندروید به آیفون و بالعکس انتقال دهید. ما همچنین به چند سوال متداول در مورد این کار پاسخ داده ایم. اگر در حین انتقال کلش رویال با مشکلات دیگری مواجه شدید، پیام خود را در زیر بگذارید تا در اسرع وقت روی آن حساب کنیم.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت