اگر اکانت فری فایر بن شد چیکار کنیم؟

رفع بن شدن اکانت فری فایر

رفع بن شدن اکانت فری فایر

در این مقاله از سایت گیمو گیفت آموزش گام به گام نحوه Unban کردن Free Fire ID و راه درست درخواست، رفع بن شدن اکانت فری فایر را برای شما ارائه داده ایم. اگر حساب Garena Free Fire شما به طور دائم مسدود شده است یا به طور موقت به حالت تعلیق (بن شدن) درآمده است، می توانید این مقاله کامل را دنبال کنید تا تحریم را از حساب Free Fire و Free Fire MAX خود بردارید.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

بن شدن اکانت فری فایر چگونه است؟

روزانه هزاران اکانت در Free Fire ایجاد می شود. جایی که بسیاری از بازیکنان برای لذت بردن از بازی حساب کاربری ایجاد می کنند. از سوی دیگر، برخی از آنها برای ایجاد مزاحمت برای دیگران، حساب کاربری ایجاد می کنند. منظورم برای هک است. تقلب های بازی، هک در حال حاضر یک روند برای هر بازی در جهان است. برای جلوگیری از نفوذ هکرها در Free Fire و پشتیبانی از گیم پلی واقعی، Garena از الگوریتم ضد تقلب در Free Fire استفاده می کند. اگر بازیکنی به عنوان یک متقلب شناخته می شد، محروم می شد. این بدان معنی است که حساب Free Fire او به طور خودکار مسدود می شود. دو نوع ممنوعیت در Free Fire وجود دارد، اما قبل از بحث در مورد آنها، اجازه دهید نحوه بررسی یک حساب مسدود شده را معرفی کنم.

رفع بن شدن اکانت فری فایر
نحوه رفع بن شدن اکانت فری فایر چگونه است؟

چگونه بررسی کنیم که آیا حساب FF مسدود شده است؟

ورود به Free Fire از یک حساب ممنوعه ممکن است باعث شود آن دستگاه محدودیت HWID دریافت کند (اگر قبلاً وجود نداشته است).

خوشبختانه، Garena سیستمی ایجاد کرد تا بررسی کند که آیا حساب FF شما مسدود شده است یا خیر. بنابراین، اگر مشکوک هستید که ممکن است برای خود ممنوعیت ایجاد کرده باشید، می توانید آن را در اینجا بررسی کنید.

به سادگی شناسه FF خود را وارد کنید سپس اینتر را فشار دهید. اگر حساب شما مسدود شده باشد، پیام تأیید را در زیر مشاهده خواهید کرد، به ویژه «ما تأیید کرده‌ایم که این حساب از هک(ها) استفاده کرده و قبلاً مسدود شده است».

چرا اکانت فری فایر مسدود می شود؟

Garena یک سیستم ضد تقلب را معرفی کرده است که همیشه رفتار بازیکنان را در بازی تحت نظر دارد. هرگونه نقض قوانین در بازی پس از شناسایی توسط سیستم مجازات خواهد شد. توسعه دهندگان بازی برای ارائه یک تجربه گیم پلی منصفانه، سیستم ضد تقلب را بهبود می بخشند.
دانلود FF از منابع شخص ثالث منجر به مسدود شدن حساب شما می شود، بنابراین همیشه فقط از منابع رسمی استفاده کنید. برخی از دلایل مسدود شدن حساب کاربری عبارتند از:

 • با متقلب ها متحد شوید، تقلب از هر نوع (Exploits، Wallhack، Aimhack، Radar، ESP، ابزارهای اتوماسیون)
 • استفاده از کلاینت های بازی تغییر یافته یا غیرمجاز.
 • استفاده از ابزارهای غیرمجاز که با مشتریان بازی Free Fire تعامل دارند.
 • استفاده از برنامه های غیر رسمی برای ارائه یک مزیت به گیم پلی.
 • تغییر فایل های مدل برای به دست آوردن مزایای ناعادلانه.
 • استفاده از اشکالات یا اشکالات برای بهره برداری از تجربه بازی.
 • توسط چندین بازیکن گزارش شده و برای گیم پلی غیرعادی به طور همزمان شناسایی می شود.
 • دور زدن سیستم ضد هک Free Fire از طریق انتقال غیرقانونی اطلاعات محلی.

اگر اکانت فری فایر بن شد چیکار کنیم؟

Garena Free Fire در مورد تقلب بازیکنان در بازی اقدامات بسیار سختگیرانه ای انجام می دهد. در حین انجام بازی های چند نفره آنلاین، تقلب و استفاده از روش های ناعادلانه به گزینه ای بسیار فریبنده برای گیمرها تبدیل می شود.
آنها سعی می کنند با کمک ابزارهای شخص ثالث مختلف رتبه خود را بهبود بخشند. به همین دلیل، توسعه‌دهندگان مجبورند حساب‌ها را به شدت تحت نظر داشته باشند و این بازیکنان را با مسدود کردن دائمی حساب‌هایشان مجازات کنند.
با این حال، در برخی موارد نادر، بازیکنانی که از ابتدا منصفانه بازی می کردند به دلایل غیرعادی محروم می شوند.

در نتیجه، برخی از بازیکنان Free Fire با وضعیتی مواجه شده‌اند که در آن پیام زیر را در صفحه راه‌اندازی مشاهده می‌کنند – “اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است”.

در این صورت، باید چند مرحله ساده که در زیر ذکر شده است را دنبال کنید تا حساب کاربری خود را لغو کرده و به بازی ادامه دهید.

چگونه اکانت فری فایر بن شده را برگردانیم؟

اگر مطمئن هستید که هیچ فعالیت غیراخلاقی انجام نداده اید و چندین بار با افراد متقلب همکاری نکرده اید، می توانید مراحل زیر را برای لغو ممنوعیت حساب FF دنبال کنید.

 • مرحله 1: از صفحه درخواست ارسال رایگان آتش دیدن کنید
 • مرحله 2: روی گزینه Sign in کلیک کنید (در گوشه بالا)
 • مرحله 3: با استفاده از حساب رسانه اجتماعی متصل به FF خود وارد شوید
 • مرحله 4: روی شناسه کاربری خود (در گوشه بالا) بروید > روی ارسال درخواست کلیک کنید
 • مرحله 5: جزئیات را همانطور که در تصویر زیر ذکر شده است وارد کنید
 • مرحله 6: مشکلی که با آن روبرو هستید را شرح دهید (برای راحتی شما در اینجا، نامه درخواست فرم Free ID Unban را ذکر کرده ایم). تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را کپی کرده و با اعتبار خود جایگزین کنید.

(سلام تیم گارنا

من می خواهم یک درخواست لغو ممنوعیت در مورد اکانت Free Fire خود که اخیراً بدون دلیل مسدود شده است، ارسال کنم. لطفاً یک بار دیگر حساب را به صورت دستی بررسی کنید و لطفاً در اسرع وقت حساب Free Fire من را لغو ممنوعیت کنید.

شناسه آتش رایگان: 12345 ….
نام کاربری Free Fire: XYZ…

با تشکر
اسم شما)

 • مرحله 7: یک اسکرین شات از پیام Ban که پس از ورود به سیستم می رسد را ضمیمه کنید
 • مرحله 8: روی دکمه ارسال کلیک کنید

هنگامی که Free Fire را برای نامه درخواست لغو ممنوعیت ارسال کردید، حساب شما به صورت دستی توسط تیم Garena Free Fire بررسی می‌شود، و پس از اینکه اشتباهی که مجازات شده‌اید مقصر شناخته نشدید، حساب درخواستی شما بلافاصله لغو ممنوعیت خواهد شد.

اما اگر مقصر شناخته شوید، 100٪ تأیید شده است که حساب درخواستی لغو ممنوعیت نخواهد شد. اما در موارد نادر، ممنوع خواهد شد. پس بهتر است در بازی تقلب انجام ندهید. اگر Free Fire از لغو ممنوعیت حساب خودداری کرد، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و منصفانه بازی کنید.

گاهی اوقات به دلیل برخی اشکالات فنی، برخی از حساب ها مسدود می شوند، اما خوبی آن این است که اگر سیستم آن را ضبط کند و در زمان بررسی، دوباره به موقعیت خود بازگردد.

اگر پاسخی از Garena دریافت شود، در گزینه درخواست‌های من در زیر نمایه شما ظاهر می‌شود.

سوالات متداول

چگونه اکانت فری فایرخود را از بن در بیاوریم
چگونه اکانت فری فایرخود را از بن در بیاوریم ؟
 • چگونه اکانت Fire MAX را از حالت مسدود خارج کنیم؟

با پیروی از این راهنما، به راحتی می توانید حساب های Free Fire و Free Fire MAX خود را بدون هیچ مشکلی لغو ممنوعیت کنید.

 • وب سایت رسمی Free Fire ID Unban چیست؟

هیچ وب‌سایت رسمی رایگان Fire ID Unban وجود ندارد، اما می‌توانید از صفحه پشتیبانی رسمی Free Fire https://ffsupport.garena.com/ دیدن کنید تا درخواست لغو ممنوعیت ارسال کنید.

 • آیا Fire ID رایگان Unban رایگان است؟

بله، Free Fire ID Unban 100% رایگان است و برای راحتی شما در اینجا، نامه متن درخواست unban را نیز ارائه کرده ایم که می توانید از آن به عنوان نمونه استفاده کنید.

 • آیا فری فایر در هند ممنوع است؟

بله، Free Fire در هند ممنوع است، اما بازی دیگری از Garena به نام Free Fire MAX به جای Free Fire منتشر شده است.

راه درست درخواست، رفع بن شدن فری فایر را برای شما شرح دادیم امیدوارم برای شما مفید باشد. لطفاً اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا می خواهید چیزی را به اشتراک بگذارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای جلوگیری از بن شدن فری فایر باید چیکار کرد؟

همه کاربران باید قوانین زیر را رعایت کنند تا یک تجربه بازی منصفانه و دلپذیر را ارائه دهند.

 1. استفاده از برنامه‌های غیرمجاز: استفاده از برنامه‌های غیرمجاز که توسط Free Fire مجاز یا مجاز نیستند، می‌تواند به تعلیق دائمی حساب منجر شود. این همچنین می‌تواند در مورد MODS پوست و برنامه‌های مشابهی که ممکن است در بازی مزیتی برای شما به ارمغان بیاورند یا نکنند، اعمال شود.
 2. تغییرات غیرمجاز: تغییرات غیرمجاز در کلاینت بازی (اصلاح فایل.ini و غیره) /servers/data (مانند بسته ها) احتمالاً با خدمات بازی تداخل خواهد داشت. لذا جایز نیست. هرکسی که در انجام این فعالیت‌ها مقصر شناخته شود حسابش برای همیشه مسدود می‌شود.
 3. سوء استفاده از اشکال: کاربرانی که به دلیل سوء استفاده از خطاها و اشکالات به جای گزارش آنها مجرم شناخته شوند، مسئول مجازات های جدی خواهند بود. بسته به شدت و تعداد دفعات سوء استفاده از باگ، این جریمه می‌تواند یک ممنوعیت موقت برای روزها یا هفته‌ها تا تعلیق دائمی حساب باشد.
 4. توهین کلامی: با وجود اینکه درجاتی از صحبت های بی ارزش مجاز است، استفاده از کلمات توهین آمیز نسبت به دیگران بر اساس نژاد، جنسیت، ملیت، مذهب و غیره مجاز نیست. چنین رفتاری می تواند منجر به تعلیق موقت حساب شود، در حالی که اشاره به تروریسم منجر به ممنوعیت دائمی حساب می شود.
 5. تیم سازی: تیم سازی به این صورت تعریف می شود که دو یا چند بازیکن به صورت گروهی در یک حالت بازی انتخاب شده با هم کار می کنند، به عنوان مثال، بازیکنان دیگر را به عنوان یک تیم هدف قرار می دهند یا با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا یک مزیت تاکتیکی کسب کنند، سپس آنها در حال تیم شدن هستند. تیم‌سازی می‌تواند منجر به بازنشانی رتبه یا حتی ممنوعیت دائمی شود، بسته به اینکه کاربر چند وقت یک‌بار در تیم‌سازی گرفتار می‌شود. تیم کردن با یک متقلب مجازات سنگین تری دارد و منجر به بازنشانی رتبه و محرومیت می شود.

همچنین بخوانید:

چه سروری برای فری فایر خوبه؟

5 2 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
javad Emami
میهمان
javad Emami
7 ماه قبل

لطفاً اکانت من را از بن دربیاورید خواهش میکنم

Sina
میهمان
Sina
6 ماه قبل

سلام من با یک چیتر در کلش اس کواد هم گروه شدم و فرداش بنم کرد بنظرتون از بن در میاد اکانت من ۵،۶ ماه پیش بن شده بنظرتون راهی هست از بن دربیاد؟لطفا جواب منو بدهید با تشکر❤

امیرحسین
میهمان
امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  Sina

من داخل بازی بودم اصلا نه چیت زده بودم نه با چیتری بازی کردم که یک دفعه بن شدم

Amir_Hajipor
میهمان
Amir_Hajipor
3 ماه قبل
امتیاز شما :
     

سلام پیام رو به فارسی بدیم قبول میکنن؟
زود جواب بدید نگرانم آخه رو اکانت فیک چیت زدم بعد به اکانت اصلیم اد فرند دادم بازی نکردم بعد چیت رو برداشتم رفتم رو اکانت اصلیم(من فقط میخاستم ببینم چیت چه شکلیه) بازی کنم یهو پیام بن آمد

میلاد بوعذار
میهمان
میلاد بوعذار
2 ماه قبل
امتیاز شما :
     

سلام حساب من مسدود شده میخام بازشه کنه

علت درخواست بازپرداخت