باز کردن قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز (Angry Jelly)

باز کردن قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز (Angry Jelly)

چگونه قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز را باز کنیم؟

کلش آف کلنز اخیراً یک به‌روزرسانی کاملاً جدید دریافت کرده است که تعداد زیادی محتوای جدید را به بازی ارائه می‌کند و برخی از باگ‌های بدنام را برطرف می‌کند و مجموعه‌ای از بهبودهای کیفیت زندگی را اضافه می‌کند. اما علاوه بر همه اینها، بزرگترین شگفتی این به روز رسانی، ژله عصبانی کلش آف کلن است.

اگر در کلش اف کلنز پیشرفت کافی داشته اید، از قبل می دانید که Hero Pets یک چیز در بازی است. به روز رسانی امروز به شما یک حیوان خانگی جدید می دهد که می تواند به هر یک از قهرمانان شما اختصاص داده شود و به آنها اجازه می دهد تا به نیروهایی مانند Hog Rider تبدیل شوند که فقط ساختارهای دفاعی دهکده را هدف قرار می دهد.

هنگامی که قهرمان “ضمیمه” حذف می شود یا زمانی که توانایی آن (Brainwash) به پایان می رسد، Angry Jelly به یک سرباز عادی تبدیل می شود و می تواند مورد هدف قرار گیرد و تله ها را راه اندازی کند. Angry Jelly در تاون هال 16 و سطح 10 پت هاوس در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

Angry Jelly کلش آف کلنز
Angry Jelly کلش آف کلنز

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

باز کردن قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز

قبل از اینکه بتوانید قفل Angry Jelly را باز کنید، مطمئن شوید که تاون هال شما قبلاً به سطح 16 ارتقا یافته است. پس از اتمام، باید خانه حیوان خانگی خود را به سطح 10 به روز کنید، که بالاترین سطح جدیدی است که با به روز رسانی امروز وارد شده است. این ارتقا به 21.5 میلیون اکسیر نیاز دارد و تکمیل آن 16 روز طول می کشد مگر اینکه مقدار زیادی از Gems را خرج کنید یا از Builder Books خود برای به روز رسانی فوری آن استفاده کنید.

با به روز رسانی پت هاوس به سطح 10، ژله خشمگین در دسترس خواهد بود و می توان آن را تا سطح 10 ارتقا داد. هر سطح به HP و DPS حیوان خانگی اضافه می شود و سطوح 5 و 10 هر کدام 5 ثانیه به مدت زمان اضافه می کنند. توانایی ژله خشمگین. اما این توانایی چیست؟
توانایی ژله خشمگین توضیح داده شد

باز کردن قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز
باز کردن قفل ژله عصبانی کلش آف کلنز

وقتی Angry Jelly را به قهرمانی مانند Barbarian King متصل می‌کنید، از لحظه‌ای که قهرمان را به میدان نبرد می‌اندازید، فقط ساختارهای دفاعی و قهرمانان مقابل را هدف قرار می‌دهد. این رفتار بر اساس سطح ژله خشمگین حداقل 20 ثانیه یا بیشتر ادامه خواهد داشت.

در طول مدتی که توانایی Angry Jelly فعال است، توسط هیچ واحد یا ساختار مخالفی نمی توان آن را ساقط کرد، در حالی که در کنار قهرمان آسیب می رساند. Angry Jelly همچنین دارای یک توانایی غیرفعال عالی است که به آن اجازه می دهد تا دفاع هایی را که به قهرمانی که به آن متصل شده است، اولویت بندی کند، حتی اگر خود هیروها به هدف دیگری حمله کنند.

پس از اتمام مدت زمان توانایی، Angry Jelly از سر قهرمان می افتد و به یک واحد معمولی تبدیل می شود که می تواند آسیب وارد کرده و جذب کند. در این مرحله، قهرمان شما نیز مانند همیشه شروع به رفتار می کند و هر چیزی را که به آنها نزدیکتر است هدف قرار می دهد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، Angry Jelly را می توان به هر یک از هیروها وصل کرد، اما شما می خواهید آن را به قهرمانی متصل کنید که قادر است با عجله وارد ساختارهای دفاعی شود و تا آنجا که ممکن است قبل از پایان توانایی و بدون گرفتن توانایی، آنها را نابود کند. سقوط کرد. همچنین مهم است که قهرمان شما پس از محو شدن توانایی زنده بماند.

ژله خشمگین کلش آف کلنز

با این توصیفات، Barbarian King بهترین گزینه برای Angry Jelly به نظر می رسد، اما این بدان معنا نیست که شما باید از تلاش حیوان خانگی جدید با سایر قهرمانان برای یافتن راه های خلاقانه برای از بین بردن دفاع حریف دست بردارید.

اگر به دنبال بازی‌های رقابتی‌تری مانند کلش آف کلنز هستید، حتماً فهرست بهترین بازی‌های موبایل PvP را بررسی کنید.

همچنین بخوانید:

لیست رویدادهای Clash of Clans ژوئن 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت