نحوه استفاده از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile

نحوه استفاده از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile + معرفی 13 نارنجک کالاف دیوتی

نحوه استفاده از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile + معرفی 13 نارنجک کالاف دیوتی

با استفاده از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile می توان دشمنان را کور کرد یا مانع حرکت آنها در MP و BR شد. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید. پس با سایت گیمو گیفت همراه باشید.
Call of Duty: Mobile بیش از حد کافی کلاس های سلاح دارد که دارای اسلحه برای موقعیت های مختلف جنگی هستند. بسیار شبیه اسلحه ها، مجموعه ای از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile وجود دارد که پشتیبانی لازم را برای بازیکنان در بازی های بتل رویال و همچنین مسابقات چند نفره فراهم می کند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

معرفی انواع تجهیزات تاکتیکی و نارنجک ها در کالاف دیوتی موبایل

برای کسانی که نمی دانند، نمی توان با استفاده از تجهیزات تاکتیکی در مسابقات COD Mobile هیچ آسیب واقعی به دشمنان وارد کرد. در عوض، آیتم‌های متعلق به کلاس تاکتیکی معمولاً حواس دشمنان را پرت می‌کنند یا اقدامات آنها را به تأخیر می‌اندازند و در عین حال زمان کافی برای حمله یا فرار را برای بازیکنان فراهم می‌کنند.

خوانندگان می توانند از طریق راهنمای موجود در بخش زیر در مورد تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile اطلاعات بیشتری کسب کنند:

همه چیز درباره تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile (به روز رسانی 2023)

معرفی تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile
معرفی تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile

بازیکنان اغلب تجهیزات تاکتیکی را در بخش بارگیری MP در COD Mobile در کنار موارد کشنده، مهارت‌های اپراتور، سلاح‌ها، امتیازات و موارد دیگر مشاهده می‌کنند. در عین حال، آیتم های تاکتیکی نیز در میدان نبرد در یک مسابقه BR در دسترس هستند، جایی که می توان آنها را برای استفاده بعدی بازیابی کرد.

هر یک از این آیتم‌های پشتیبانی تاکتیکی در Call of Duty: Mobile کاربرد خاصی دارند، از آسیب بینایی دشمنان تا تأثیرگذاری بر حرکت آنها متفاوت است. بنابراین، می توان به سادگی آنها را مانند تجهیزات کشنده در COD Mobile، طبق استراتژی خود، کاشت یا پرتاب کرد.

اکثر آیتم های تاکتیکی جلوه بصری خاصی را ارائه می دهند که هیچ آسیبی به حریف وارد نمی کند اما آنها را برای چند لحظه در یک نقطه ضعف قابل مشاهده قرار می دهد. در اینجا نگاهی به تمام تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile که می‌توان در MP و BR استفاده کرد، آمده است:

معرفی انواع نارنجک کالاف دیوتی
معرفی انواع نارنجک کالاف دیوتی
 1. نارنجک فلش‌بنگ: می‌توان از نارنجک فلش‌بنگ برای کور کردن و کر کردن هدف برای چند ثانیه استفاده کرد.
 2. نارنجک دودی: نام خود را توجیه می کند و پس از انفجار یک پرده دود ایجاد می کند.
 3. نارنجک ضربه مغزی: پرتابی است که حرکت دشمن را منحرف کرده و کند می کند.
 4. EMP – بازیکنان می توانند با استفاده از EMP به واحدها و تجهیزات مکانیزه دشمن نزدیک و غیرفعال کنند.
 5.  Trophy System : این یک سیستم قابل استقرار است که هرگونه مواد منفجره ورودی مانند نارنجک‌های شکسته، نارنجک‌های چسبنده و موارد دیگر را از بین می‌برد. بنابراین، یک سیستم تروفی به تجهیزات تاکتیکی ضروری در مبارزات 5v5 MP COD Mobile تبدیل می شود.
 6.  Cryo Bomb: بازیکنان می توانند یک Cryo Bomb را رها کنند تا موجی از هوای یخ زده آزاد شود. این باعث کاهش سرعت دشمنان در محدوده خود می شود.
 7.  سنسور ضربان قلب: این تبلتی است که بازیکنان می توانند از آن برای مشاهده اطلاعات نادرست در مورد دشمنان نزدیک استفاده کنند
 8. نارنجک گازی: بلافاصله پس از برخورد منفجر می شود و به طور مداوم گاز اشک آور آزاد می کند. گاز اشک آور باعث کاهش سرعت، تاری دید و سرفه می شود.
 9.  توپ طوفان: یک مانع کروی است که در یک مکان تعیین شده ایجاد می شود. این مانع خط دید دشمن را مسدود خواهد کرد. در عین حال، دشمنانی که در داخل مانع خوابیده اند نمی توانند سلامتی را بازیابی کنند.
 10.  Flash Drone – Flash Drone دید دشمنانی را که در محدوده خاصی حضور دارند مسدود می کند.
 11.  نارنجک اکو :بازیکنان می توانند یک نارنجک اکو پرتاب کنند تا دشمنان خود را در یک محدوده خاص قرار دهند. نارنجک اکو از امواج صوتی برای تشخیص موقعیت حریف استفاده می کند.
 12. Stim Shot : برخلاف اکثر تاکتیک‌های دیگر، می‌توان از Stim Shot برای افزایش قابلیت‌های اپراتور خود استفاده کرد. Stim Shot باعث افزایش بازسازی سلامت می شود و همچنین سرعت حرکت را برای مدت کوتاهی افزایش می دهد.
 13.  نارنجک طعمه: همانطور که از نام آن پیداست، یک نارنجک طعمه تیراندازی جعلی و امضاهای رادار بازیکنان را شبیه سازی می کند تا حواس دشمنان را پرت کند و گیج کند. بنابراین، می‌توان از آن‌ها برای اجرای مؤثر حملات غافلگیرکننده در طول مبارزات با سرعت MP استفاده کرد.

می توان برنامه های تمام تجهیزات تاکتیکی موجود در COD Mobile را مرور کرد و با توجه به استراتژی و نیازهای گیم پلی خود، جایگزین مورد نظر آنها را انتخاب کرد.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت