معرفی جوایز Modern Warfare 3 در سال 2023

معرفی جوایز Modern Warfare 3 در سال 2023

معرفی جوایز Modern Warfare 3 در سال 2023

Call of Duty Next علاوه بر اینکه اولین رویداد ویترینی برای Modern Warfare 3 است، جوایز منحصر به فرد زیادی نیز برای بینندگان خود دارد. CoD اخیراً اعلام کرده است که به تمام بینندگان چهار آیتم شگفت‌انگیز درون بازی از یک کارت تلفن ساده گرفته تا یک طرح سلاح کاملاً جدید اهدا می‌کند. تمامی این موارد به صورت رایگان در دسترس خواهند بود و در Modern Warfare 3 قابل استفاده خواهند بود. ر این مقاله از سایت گیمو گیفت به معرفی جوایز Modern Warfare 3 در سال 2023 می پردازیم، از همین روی باما همراه باشید.

Call of Duty Next در تاریخ 5 اکتبر 2023 ساعت 9 صبح به وقت محلی پخش می شود. این رویداد به عنوان رویداد “ویترین برتر” برای Modern Warfare 3 چند نفره تعریف شده است. جدا از گیم پلی چند نفره، این رویداد همچنین گیم پلی Zombies، آخرین به روز رسانی های Warzone، Warzone Mobile و موارد دیگر را به نمایش می گذارد. با این اوصاف، بینندگانی که رویداد را از خانه تماشا می‌کنند، می‌توانند برای تنظیم ساده جوایز درجه یک دریافت کنند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

چگونه می‌توان همه جوایز Call of Duty Next را برای Modern Warfare 3 دریافت کرد؟

می‌توانید با تماشای پخش زنده رویداد در YouTube یا Twitch، تمام جوایز تماشای Call of Duty Next را برای Modern Warfare 3 به دست آورید. برای به دست آوردن آنها باید چه کاری انجام دهید:

  • ابتدا، بسته به پلتفرمی که در آن هستید، حساب Activision خود را با حساب PSN، Xbox، Steam یا Battle.net پیوند دهید.
  • سپس، بسته به سرویس پخشی که رویداد را در آن تماشا خواهید کرد، حساب Activision خود را به Twitch یا YouTube متصل کنید. اگر پخش جریانی زنده را در Twitch تماشا می‌کنید، مطمئن شوید که حساب شما واجد شرایط دریافت تخفیف است.
  • پس از پیوند حساب‌ها، Call of Duty Next را در YouTube یا Twitch در ۵ اکتبر ۲۰۲۳، ساعت ۹ صبح به وقت شرقی تماشا کنید تا جوایز را دریافت کنید. . برای بینندگان در Twitch، باید آنها را به صورت دستی از فهرست موجودی خود مطالبه کنید.

این تمام چیزی است که در مورد آن وجود دارد. پس از درخواست آنها، موارد در Modern Warfare 3 در دسترس خواهند بود. لطفاً توجه داشته باشید که برای واجد شرایط بودن برای دریافت این جوایز، باید پخش جریانی زنده را فقط در کانال رسمی Call of Duty YouTube یا Twitch تماشا کنید.

آموزش دریافت جوایز Call of Duty Next برای Modern Warfare 3
آموزش دریافت جوایز Call of Duty Next برای Modern Warfare 3

همه جوایز Call of Duty Next چیست؟

رویداد CoD Next با چهار آیتم منحصر به فرد برای Modern Warfare 3 به بینندگان پاداش می دهد.

  1. کارت تلفن طرح سلاح “آپلود مرگ”
  2. نماد “بازیگر رباتیک”
  3. نماد “ربات عملیات”
  4. جذابیت سلاح “Curve Monitor”

این جوایز منحصر به رویداد Next هستند و پس از پایان رویداد برای همیشه از بین خواهند رفت.

این شامل همه چیزهایی است که درباره جوایز انحصاری و سرگرم کننده ای که CoD Next در فروشگاه خود برای طرفداران دارد، می دانید.

برای اطلاع از آخرین اخبار Modern Warfare 3، MW2 و Warzone 2، سایت گیمو گیفت را دنبال کنید.

همچنین بخوانید:

معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت