معرفی رویداد های آپدیت 2.7 بازی PUBG MOBILE

معرفی رویداد های آپدیت 2.7 بازی PUBG MOBILE

معرفی رویداد های آپدیت 2.7 بازی PUBG MOBILE

به روز رسانی PUBG MOBILE X DRAGON BALL 2.7

PUBG Mobile بزرگترین همکاری با Dragon Ball را با آپدیت 2.7 اعلام کرد. هر آنچه را که باید در مورد این همکاری بدانید پیدا کنید در این مقاله از سایت گیمو گیفت برای شما آماده شده است پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی جهان، مشارکت مهم خود را با Dragon Ball Super راه‌اندازی کرد. این همکاری شامل یک بازنگری بی سابقه گیم پلی در به روز رسانی نسخه 2.7 است. با حالت‌های منحصر به فرد جدید Dragon Ball Super، آیتم‌ها، وسایل نقلیه، مناطق و موارد دیگر، این یکی از مهم‌ترین مشارکت‌ها در تاریخ PUBG MOBILE است.

این آپدیت pubg mobile x dragon ball 2.7 است.

PUBG Mobile X Dragon Ball

به روز رسانی PUBG MOBILE X DRAGON BALL 2.7
به روز رسانی PUBG MOBILE X DRAGON BALL 2.7

با انتشار در آپدیت 2.7، چند آیتم جدید و ساختار جدید دریافت کردیم، آیا آپدیت 2.7 منتشر شده شما بچه ها حالت جدیدی خواهد داشت. در این حالت جدید، نام مکانی جدید Dragon Ball Village و Sheron Summon را دارید، جعبه غارت توپ اژدها و برخی از قدرت‌های Kameha، داش، افزایش سرعت حرکت و توانایی پرواز را پیدا خواهید کرد.

اگر در دهکده توپ اژدها مسیری را طی کنید، وقتی جعبه غارت اژدها را باز کنید، توپ کریستال ستاره و مقداری غارت دریافت خواهید کرد، برای احضار اژدها باید 6 عدد از توپ کریستالی را پیدا کنید. شما می توانید شنرون اژدهای سبز را با جمع آوری 6 گلوله اژدهای کریستالی که از سینه توپ اژدها در دهکده اژدها است، احضار کنید.

ساختار احضار Sheron را در سراسر نقشه پیدا کنید، تمام توپ کریستالی را در احضار شرون قرار دهید پس از چند ثانیه شنرون ظاهر می شود و شما می توانید یک آرزو کنید. شما بچه ها در هنگام آرزو 3 گزینه دارید و هر بار که شنرون را احضار می کنید به طور تصادفی 3 گزینه آرزوی مختلف به شما می دهد. در مورد افت هوا، انرژی Ki و افزایش آسیب برای Kamehameha دریافت کردیم.

اگر قطره هوا را انتخاب کنید، 4 جعبه با لوت سطح بالا دریافت خواهید کرد، اگر حداکثر انرژی Ki را انتخاب کنید، 600 Ki دریافت خواهید کرد (توانایی مانند fly kameha dash یا افزایش سرعت هنگام استفاده، انرژی Ki را مصرف می کند). هنگامی که از Kameha استفاده می کنید Kameha شما آسیب بیشتری به دشمن وارد می کند. شما همچنین می توانید ماشین جدید را در این آرزوهای شنرون تهیه کنید. با مصرف Senzu Bean می توانید انرژی Ki خود را بازیابی کنید.

Dragon Ball در PUBG
Dragon Ball در PUBG

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

رویداد Dragon Ball

در این حالت بازی جدید شما می توانید 5 شخصیت مختلف را انتخاب کنید و هر شخصیت توانایی متفاوتی دارد، این یک مبارزه جدید در حالت نبرد سلطنتی بین شخصیت و شخصیت است.

حالت تم جدید Dragon Ball در PUBG Mobile

در تلاش برای توپ اژدها! بازیکنان PUBG Mobile برای کنترل هفت اژدهای توپ پراکنده در سراسر نقشه جستجو و مبارزه خواهند کرد. اژدهای افسانه‌ای شنرون را با جمع‌آوری هر هفت توپ احضار کنید و آرزویی بسازید که یک گاومیش قدرتمند را برآورده کند. اگر خوش شانس باشید، شنرون ممکن است سه آرزو را همزمان برآورده کند!

حالت بازی شاهد تغییراتی در سه مکان، Erangel، Livik و Sanhok خواهد بود که شبیه مکان‌های متفاوت انیمه است! اینها عبارتند از Dragon Ball Village، Tenkaichi Budokai، Kame House و Karin Tower.

در طول حالت بازی، بازیکنان انرژی Ki را در طول زمان ایجاد می‌کنند که می‌توان از آن برای انجام حرکات قدرتمند مانند تحرک بیشتر، پرواز لحظه‌ای و اجرای پرتو Kamehameha Goku استفاده کرد.

آپدیت جدید PUBG Mobile 2.7 در جولای 2023 منتشر شد.

به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.7

به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.7
به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.7

Dragon Ball Super Collab مصادف با به‌روزرسانی نسخه برای PUBG Mobile است. نسخه 2.7 دارای پیشرفت های مختلف گیم پلی از جمله بهبود حالت خلاقانه World of Wonder و معرفی سلاح جدید ACE 32 در دسته Assault Rifle است که به عنوان یک سلاح بالقوه در همه نقشه ها پخش می شود. اسلحه جدید دارای مهمات 7.62 میلی متری است و دارای 6 اسلات اتصال است.

علاوه بر این، یک برچسب دسته سلاح گرم به تمام اسلحه های موجود در بازی اضافه شده است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا به سرعت متوجه شوند که چه نوع سلاحی را برداشته اند. این برچسب در منوی کوله پشتی قابل مشاهده است.

آپدیت Dragon Ball Super در موبایل PUBG چیست؟

حالت Battle Royale: Dragon Ball Super در آپدیت PUBG Mobile 2.7 توضیح داده شده است. به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 که مدت‌ها منتظر آن بودیم، حالت همکاری جدید و هیجان‌انگیزی را معرفی می‌کند که دنیای نمادین Dragon Ball Super universe را با گیم‌پلی محبوب بتل رویال ترکیب می‌کند.

چگونه دراگون بال 2 نفره بازی کنیم؟

در حین مبارزه، به تنظیمات بروید، هوش مصنوعی را به کنترلر تغییر دهید. با استفاده از کنترلر پخش کننده دوم، دکمه منو را فشار دهید تا ملحق شوید. P1 و P2 اکنون باید روی کنترلرها بازی کنند. برگردید، به محلی در مقابل بروید.

Dragon Ball در PUBG کجاست؟

چهار منطقه جدید در Erangel، Livik و Sanhok وجود دارد که منحصر به این همکاری است! شما می توانید هزاران اقلام شگفت انگیز را در مناطق روستای دراگون بال، تنکایچی بودکای، خانه کمه و برج کارین پیدا کنید!

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت