معرفی شازده کوچولو در کلش رویال

معرفی شازده کوچولو در کلش رویال + نحوه باز کردن قفل شاهزاده کوچولو

معرفی شازده کوچولو در کلش رویال + نحوه باز کردن قفل شاهزاده کوچولو

شازده کوچولو یک قهرمان جدید در کلش رویال می باشد که بازیکنان می توانند به صورت رایگان آن را دریافت کنند. علاوه بر این، مکانیک هایی که او به آن می بالد کاملاً منحصر به فرد و جدید برای بازی هستند. بازیکنان اگر در طول فصل نوامبر در Arena 11 یا بالاتر حضور داشته باشند، می توانند شازده کوچولو را به صورت رایگان دریافت کنند. علاوه بر این، شازده کوچولو به دلیل مکانیک منحصر به فردش، یکی از خواستنی ترین سربازان کلش رویال است.

این مقاله درباره شازده کوچولو و نحوه دریافت رایگان او در کلش رویال می باشد با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

شازده کوچولو در کلش رویال کیست؟

شازده کوچولو ششمین قهرمان پس از راهب است که وارد بازی می شود. علاوه بر این، راهب سال گذشته به عنوان یک قهرمان اولین حضور خود را آغاز کرد. از تریلر شازده کوچولو، او قهرمانی چابک و خطرناک است که می تواند مشکلات جدی را برای حریفان خود ایجاد کند. علاوه بر این، او همچنین دارای دو آمار متفاوت است که او را به یک قهرمان منحصر به فرد تبدیل می کند. علاوه بر این، آمارهای مختلف به شازده کوچولو اجازه می دهد تا آسیب های زیادی را وارد کند. بنابراین، بازیکنان مشتاق هستند تا قهرمان جدید را در دست بگیرند.

توانایی ها و آمار شازده کوچولو در کلش رویال

 1. بازیکنان می توانند شازده کوچولو را با قیمت 3- اکسیر مستقر کنند.
 2. او یک سرباز است، بنابراین، هزینه ها و مکانیک او بسیار شبیه به نیروهای دیگر است.
 3. علاوه بر این، شازده کوچولو بارها و بارها با کمان پولادی خود به دشمنان شلیک می کند.
 4. اگر شازده کوچولو بی حرکت بماند و به سمت دشمنان شلیک کند، سرعت شلیک او برای کمان پولادی به طور مداوم افزایش می یابد.
 5. علاوه بر این، شازده کوچولو دارای مهارتی است که هزینه آن 3 اکسیر است. این مهارت با نام “نجات سلطنتی” شناخته می شود.
 6. این مهارت به او اجازه می دهد تا یک نگهبان سلطنتی به نام نگهبان را احضار کند.
 7. گاردین دارای استخر سلامتی عظیم و آسیب زیادی است که بازیکنان می توانند در میدان جنگ از آن استفاده کنند.
شازده کوچولو در کلش رویال
شازده کوچولو در کلش رویال

در اینجا لیستی از آمار مربوط به شازده کوچولو در کلش رویال و نگهبان در کلش رویال آمده است:

1. شازده کوچولو

 • سلامت: 700
 • دامنه خسارت: 110
 • سرعت ضربه: 1.2 – 0.4 ثانیه
 • سرعت: متوسط
 • محدوده: 6

2. نگهبان

 • سلامت: 1800
 • خسارت: 200
 • خسارت شارژ: 400
 • سرعت ضربه: 1.2 ثانیه

از آمار مشخص می شود که عمده خسارت از طرف ولی است.

علاوه بر این، به عنوان یک سرباز، حتی شازده کوچولو نیز می تواند مقدار قابل توجهی آسیب وارد کند.

علاوه بر این، از آنجایی که شازده کوچولو می تواند با گذشت زمان سرعت حمله خود را افزایش دهد، آسیب او نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

دریافت رایگان شاهزاده کوچولو در کلش رویال

شازده کوچولو یک سرباز آزاد در کلش رویال است. همچنین، روش به دست آوردن شازده کوچولو بسیار ساده تر و آسان تر است زیرا بازی شما را برای به دست آوردن او راهنمایی می کند. بازیکنان در منوی اصلی یک نماد خاص با چهره شازده کوچولو پیدا خواهند کرد. با کلیک بر روی آیکون، بازیکنان می توانند قهرمان شوند. با این حال، گرفتن شازده کوچولو به صورت رایگان وجود دارد. نکته مهم این است که بازیکنان باید در Arena 11 (3400 جام) یا بالاتر حضور داشته باشند تا در طول فصل نوامبر، نیروها را دریافت کنند.

علاوه بر این، اگر بازیکنان رویداد Ghoulsville را کامل کنند، می توانند تا پایان رویداد به راحتی به Arena 11 برسند. بنابراین، هنگامی که شازده کوچولو در 6 نوامبر 2023 منتشر می شود، بازیکنان می توانند فوراً او را از منوی اصلی دریافت کنند.

خط پایین

در کلش رویال، به دست آوردن شخصیت های مختلف به بازیکنان اجازه می دهد تا استراتژی های مختلفی را ایجاد کنند که آنها را برنده بازی می کند.در مورد شازده کوچولو، مکانیزم‌های او برای بازی کاملاً جدید هستند و بازیکنان معتقدند که او یک مکمل عالی برای برشته‌کننده آنها خواهد بود.امیدواریم این مقاله بتواند شما را در یادگیری نحوه دریافت رایگان شازده کوچولو در کلش رویال راهنمایی کند.

دریافت و باز کردن قفل شاهزاده کوچولو در کلش رویال
دریافت و باز کردن قفل شاهزاده کوچولو در کلش رویال

چگونه می توان قهرمان شاهزاده کوچولو را در کلش رویال باز کرد؟

آیا می خواهید قهرمان شازده کوچولو را در کلش رویال باز کنید؟ اگر بله، پس راهنمای ما را بررسی کنید تا راه هایی برای باز کردن و استفاده از این کارت جدید پیدا کنید.

تیم کلش رویال پیش از فصل آینده به‌روزرسانی بزرگی ارائه کرده است. سازندگان اعلامیه عظیمی را در مورد قهرمان آینده و این که شازده کوچولو جدید است به اشتراک گذاشتند. شازده کوچولو قهرمان بعدی خواهد بود که بازیکنان می توانند در فصل 53 کلش رویال قفل آن را باز کنند. شازده کوچولو به لیستی از واحدها خواهد پیوست و او یک واحد همه کاره خواهد بود. شازده کوچولو هم نیروی زمینی و هم نیروی هوایی است.

شاهزاده کوچولو، پادشاه آینده کلش رویال اینجاست. Crossbowman یک سرباز قدرتمند با امتیازات بالا و آمار آسیب های بزرگ خواهد بود. بزرگترین سوال این است که شازده کوچولو چقدر هزینه دارد و بازیکنان چگونه می توانند او را در بازی باز کنند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد باز کردن کارت شازده کوچولو در کلش رویال و اطلاعات بیشتر درباره این قهرمان جدید بدانید.

نحوه باز کردن قفل قهرمان شازده کوچولو در کلش رویال

برای باز کردن قفل قهرمان شازده کوچولو در کلش رویال به هیچ چیز نیاز ندارید زیرا یک کارت رایگان است! هنگامی که قهرمان آزاد شد، می توانید او را به صورت رایگان دریافت کنید. اما قبل از آن باید به Arena 11 برسید. پس از برآورده شدن شرایط، می توانید تب نبرد را کاوش کرده و روی لوگوی او کلیک کنید.

شما می توانید شازده کوچولو را برای 3 اکسیر به همراه توانایی قهرمانی او به نام Royal Rescue احضار کنید. این توانایی باعث افزایش آسیب و امتیازات او می شود. پس از باز کردن قفل قهرمان می توانید برخی از کارها را انجام دهید. انجام این وظایف توانایی های جدیدی را باز می کند و می توانید بر مهارت های او مسلط شوید. این نبردها همچنین به شما امکان می دهد سبک بازی او را تجزیه و تحلیل کنید و در مورد مکانیک بیشتر بدانید.

نحوه باز کردن قفل قهرمان شازده کوچولو در کلش رویال
نحوه باز کردن قفل قهرمان شازده کوچولو در کلش رویال

آمار شازده کوچولو در کلش رویال، سبک بازی و موارد دیگر

شازده کوچولو در کلش رویال، تیرانداز ماهر، یک واحد برد است که می تواند هم به نیروهای هوایی و هم به نیروهای زمینی حمله کند. او امتیازات بالایی (700) دارد و با استفاده از مهارت خاص او می توان این امتیاز را دو برابر کرد. شازده کوچولو به طور متوسط ​​110 آسیب وارد می کند.

با باز کردن قابلیت Royal Rescue، آسیب قهرمان به 200 افزایش می‌یابد و امتیاز ضربه آن به 1800 می‌رسد. شما می‌توانید در محدوده 6 کاشی آسیب وارد کنید. همچنین، می‌توانید از آسیب شارژ آن برای از بین بردن یک حمله آتش سنگین استفاده کنید.

بازیکنان می توانند با استفاده از کارت هایی مانند Pekka، The Log، Musketeers، Baby Dragon و Zap با شازده کوچولو مقابله کنند. شما می توانید اولین کارت او را به صورت رایگان باز کنید و سپس 3 اکسیر را برای استقرار در طول نبردها خرج کنید.

این همه چیزهایی است که باید در مورد باز کردن قفل و استفاده از شازده کوچولو در کلش رویال بدانید. چالش ها و رویدادهای جدید برای شازده کوچولو به زودی منتشر می شود. بنابراین، یک عرشه قدرتمند همراه با این واحد دامنه دار جدید بسازید و بر چالش های پیش رو مسلط شوید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت