بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل چگونه است؟

بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل 2023

بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty یکی از بازی های ویدیویی است که در کشور ما بسیار محبوب است. این بازی پس از سال ها بازی بر روی کامپیوتر، به عنوان نسخه موبایلی نیز منتشر شد. پخش طولانی مدت نسخه موبایل نیز مشکلاتی را به همراه دارد. یکی از رایج ترین مشکلاتی که بازیکنان با آن مواجه می شوند این است که هنگام تعویض گوشی خود به دلیل اتصالات درون بازی نمی توانند به حساب های Call of Duty خود در گوشی جدید متصل شوند. این یک وضعیت بسیار رایج است و راه حل آن بسیار ساده است. با این حال، در برخی شرایط نامطلوب، ممکن است حساب کاربری به سرقت رود.

بیایید در مورد نحوه انجام بازیابی اکانت Call of Duty و همچنین بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدسی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

تغییر رمز عبور در کالاف دیوتی موبایل

 1. به سایت رسمی اکتیویژن (https://s.activision.com/activision/login) بروید، و قمست بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل را کلیک کنید.
 2. در اینجا شناسه ایمیل اکانت کالاف دیوتی خود را وارد کرده و روی ارسال کلیک کنید.
 3. Activisionیک ایمیل برای تغییر رمز عبور به حساب کالاف دیوتی شما ارسال می کند.
 4. جعبه جیمیل خود را باز کنید و روی منوی سه نقطه در سمت چپ سایت کلیک کنید و All Inboxex را انتخاب کنید، ایمیل در عرض 15 دقیقه می آید، بازخوانی کنید تا زمانی که ایمیل دریافت نشود (با اسکرول پایین) اگر دارید ایمیل را دریافت کرده و سپس آن را باز کرده و به مرحله بعد بروید.
 5. اگر چیزی برای شما ارسال نشد ممکن است شناسه ایمیل خود را اشتباه ارسال کرده باشید، دوباره ایمیل را ارسال کنید و 15 دقیقه صبر کنید، اگر ایمیل به درستی وارد شده است، سپس همان شناسه ایمیل را در کادر Gmail که کد حساب از آن ایجاد شده است، علامت بزنید. و هنگامی که جعبه هرزنامه نیز بررسی شود.
 6. ایمیل را باز کنید و روی Reset Your Password کلیک کنید ، از اینجا رمز عبور حساب کالاف دیوتی خود را تغییر می دهید، یک رمز عبور قوی برای حساب کالاف دیوتی خود ایجاد می کنید، به طوری که هیچکس نتواند حساب شما را هک کند.
بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل
بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل

بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل

شما می‌توانید رمز عبور کالاف دیوتی موبایل خود را از طریق پروفایل خود تغییر دهید و برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

اول از همه از طریق این لینک وارد حساب اکتیوژن خود شوید.

 1. پس از ورود به حساب اکتیوژن خود، در بالای صفحه گزینه Profile را انتخاب کرده و سپس به بخش Basic Info بروید.
 2. در اینجا باید گزینه Edit در کنار پسورد را انتخاب کنید.
 3. در پنجره پاپ آپ تایید حساب یا Account Verification، گزینه Send Code را انتخاب کنید.
 4. برای دستیابی به کد تایید حساب، به ایمیلی بروید که برای ساخت حساب اکتیوژن از آن استفاده کرده‌اید.
 5. این کد را در پنجره پاپ آپ Account Verification وارد کرده و گزینه Submit را انتخاب کنید.
 6. حالا دوباره در بخش Basic Info، روی گزینه Edit در کنار Password کلیک کنید.
 7. بر اساس موارد زیر پسورد جدید حساب اکتیوژن خود را وارد کنید:
 8. پسورد جدید باید بین 8 تا 30 کاراکتر داشته باشد.
 9. پسورد باید حداقل دارای یک حرف و یک عدد باشد.
 10. برای پسورد نباید از فاصله استفاده کنید.
 11. برای پسورد نمی‌توانید از حروف یا اعداد متوالی (ABC یا 123) استفاده کنید.
 12. پسورد نباید شامل تکرار یک کاراکتر باشد (111 یا AAA).
 13. از پسوردی استفاده کنید که برای سایر حساب‌های خود از آن بهره نمی‌برید.
 14. دوباره پسورد جدید را وارد کرده و گزینه Save را بزنید.

با همین چند قدم ساده بالا به جواب سوال چگونه رمز کالاف دیوتی موبایل را عوض کنیم رسیدیم، البته همانطور که گفتیم برای این کار در اصل باید پسورد حساب اکتیوژن خود را تغییر دهید.

چگونه حساب Call of Duty موبایل را بازیابی کنیم؟

رمز عبور کالاف دیوتی موبایل
چگونه رمز اکانت کالاف دیوتی موبایل را عوض کنیم
 • ابتدا می توانید از طریق حساب هایی که به آنها متصل هستید بازیابی حساب را انجام دهید.
 • ابتدا روی دکمه I forgot my password در بازی کلیک کنید. فرقی نمی کند کدام دستگاه باشد.
 • سپس در صفحه باز شده آدرس ایمیل خود را CONNECTED TO THE GAME وارد کنید و روی برگه پیوند ارسال بازنشانی کلیک کنید.
 • کاری که در اینجا باید انجام دهید این است که قبل از باز کردن بازی، لینک ارسال شده به آدرس ایمیلی که در بازی تعریف کرده اید را وارد کنید و قبل از باز کردن بازی رمز عبور جدید را از طریق این لینک تعیین کنید و آن را دو بار در قسمت مربوطه بنویسید.
 • پس از آن، فرآیند تغییر رمز عبور انجام خواهد شد. می توانید با باز کردن بازی از دستگاه خود و وارد کردن رمز عبور جدید، حساب خود را بازیابی کنید.
  اگر حساب شما توسط افراد مخرب تسخیر شده است، توصیه می کنیم یک ایمیل به تیم پشتیبانی، از جمله حساب امن خود ارسال کنید (به عنوان مثال، حساب و آدرس ایمیل شما به سرقت رفته است، اما هنوز فیس بوک خود را دارید. حساب).
 • آنها پیوندی را با شما به اشتراک خواهند گذاشت که در صورت لزوم شامل بازنشانی دستی است.

همانطور که می بینید یکی از رایج ترین مشکلات بازیابی اکانت Call of Duty و بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل است. ما به طور مفصل به موضوع پرداختیم. توصیه می کنیم رمز عبور خود را در جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید. با این حال، برای جلوگیری از به خطر افتادن آن توسط افراد مخرب، توصیه می کنیم رمز عبور بازی و رمز عبور آدرس ایمیل خود را یکسان نکنید. این کار تا حدودی امنیت شما را تضمین می کند.

مقاله مشابه: نحوه بازیابی اکانت کالاف دیوتی موبایل

ساخت پسورد برای کالاف دیوتی موبایل
بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل 2023

آیا حساب کاربری کالاف دیوتی موبایل هک می شود؟

اگر در طول یک بازی چند نفره Warzone یا Cold War با قطع ناگهانی ارتباط مواجه شدید، اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. معمولاً این قطع‌های اتصال به دلیل نقص یا خرابی خاص در سرورها ایجاد می‌شود، اما در برخی موارد می‌تواند به معنای بدتری باشد. به خصوص اگر بلافاصله ایمیلی از Activision دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد حساب خود را به سرویس دیگری پیوند داده اید، در آن زمان است که باید حتی بدتر شوید. زمانی که می خواهید وارد حساب کاربری خود شوید، پیغامی مبنی بر درست نبودن رمز عبور دریافت می کنید و زمانی که اقدام به بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل می کنید، به شما اطلاع داده می شود که ایمیل اخیرا تغییر کرده است.

احتمالاً به حساب Activision شما حمله ای شده است، چیزی که معمولاً پس از ایجاد رمز عبور اتفاق می افتد. و با در نظر گرفتن نشت های زیادی که در ماه های اخیر ظاهر شده است، اگر شما یکی از کسانی هستید که اغلب از یک رمز عبور در بسیاری از سرویس ها استفاده می کنید، مطمئنا حساب Activision شما بسیار آسیب پذیر است.

چگونه یک هکر می تواند به حساب Call of Duty نفوذ کند؟

مشکل این است که چگونه رمزهای عبور خود را مدیریت می کنید. اگر از رمز عبور یکسانی در چندین سرویس استفاده کرده اید، تنها کاری که یک هکر باید انجام دهد این است که به بسیاری از لیست های لو رفته میلیون ها حساب از سراسر جهان نگاه کند. به لطف این لیست ها، مهاجم آدرس ایمیل قربانی خود و یکی از رمزهای عبور آنها را می داند، بنابراین فقط باید وب سایت Activision را آزمایش کند تا ببیند آیا از همان رمز عبوری که در سرویس آسیب دیده استفاده کرده است استفاده می کند یا خیر.

برای اینکه به شما ایده بدهیم، سرویس‌هایی مانند Dropbox یا Facebook در معرض این نوع سرقت گسترده داده‌ها قرار گرفته‌اند، بنابراین اگر رمز عبور Dropbox شما مشابه Activision باشد، سرقت نمایه Warzone شما بسیار آسان خواهد بود. فقط آنلاین شوید تا متوجه شوید که آیا حساب شما تحت تأثیر هر یک از این نشت های رسوایی قرار گرفته است یا خیر. haveibeenpwned.com و ایمیلی را که می خواهید بررسی کنید وارد کنید.

چگونه حساب Call of Duty موبایل را بازیابی کنیم؟
بازیابی اکانت Call of Duty

چگونه می توان از حساب Call of Duty محافظت کرد؟

برای ارائه امنیت و آرامش بیشتر به کاربر، Activision عملکردی را فعال کرده است که امروزه برای محافظت از دسترسی به خدمات و داده ها ضروری است. بدیهی است که ما در مورد گزینه تایید دو مرحله ای صحبت می کنیم، روشی که شما را مجبور می کند هر بار که به حساب Call of Duty خود دسترسی پیدا می کنید یک کد اضافی وارد کنید.

فرآیند بسیار ساده است، زیرا پس از پیکربندی یک برنامه احراز هویت در تلفن همراه شما، تنها باید کدی را که این برنامه در اختیار ما قرار می دهد را وارد کنیم تا هر بار که سعی می کنیم ورود را کامل کنیم. بنابراین، برای ورود به سیستم، همیشه باید به تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید، چیزی که در ابتدا می تواند آزاردهنده باشد، اما در نهایت ایمن ترین محافظت در برابر حملات احتمالی است. علاوه بر بازیابی اکانت Call of Duty و همچنین بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل ممکن است مجبور باشید تا اکانت هک شده را نیز برگردانید که از طریق روش زیر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

نحوه فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای

برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای در حساب Call of Duty خود، باید دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

 • از طریق لینک زیر به صفحه فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای Activision دسترسی پیدا کنید:
 • احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید
 • با وارد کردن ایمیل و رمز عبور یا استفاده از اطلاعات کاربری PSN، Xbox Live، Steam یا Battle.net، وارد حساب Call of Duty خود شوید.
 • پس از ورود به سیستم، یک کد QR روی صفحه مشاهده می کنید و از شما خواسته می شود برنامه Google Authenticator را نصب کنید. این برنامه مسئول تولید کد تصادفی است که سرورهای Activision آن را معتبر تشخیص می دهند.
 • آن را با برنامه نصب شده بر روی تلفن همراه خود باز کنید و روی دکمه + کلیک کنید تا سرویس جدیدی اضافه شود.
 • ما گزینه “اسکن کد QR” را انتخاب می کنیم.
 • پس از ورود به Call of Duty، کد QR را که قبلاً مشاهده کردید با استفاده از دوربین موبایل خود اسکن کنید.
 • برنامه Google Authenticator پیوند Activision را اضافه می کند و یک کد شماره موقت را نمایش می دهد که پس از چند ثانیه منقضی می شود.
 • از این کد در کادر “کد” که در فرآیند فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای مشاهده خواهید کرد استفاده کنید و همچنین رمز عبور حساب Call of Duty خود را در قسمت “رمز عبور” وارد کنید.

اکنون فقط باید activate را فشار دهید تا فرآیند تکمیل شود و همه چیز به خوبی پیکربندی شود.
اگر با کلیک بر روی Activate خطایی برمی‌گردد، ممکن است به این دلیل باشد که کد برنامه Google Authenticator منقضی شده است، بنابراین لطفاً کد را دوباره مرور کرده و سریع‌تر وارد کنید تا به درستی فعال شود.

بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل
بازیابی اکانت هک شده کالاف دیوتی موبایل

نحوه بازیابی اکانت Call of Duty هک شده

اگر محافظت دو مرحله ای برای شما خیلی دیر شده است و حساب شما از قبل در دست شخص دیگری است، هنوز زمان دارید تا آن را بازیابی کنید. با توجه به موج دائمی سرقت های حساب، اکتیویژن یک سرویس پشتیبانی ارائه می دهد که در آن سعی می شود به کاربران آسیب دیده کمک کند و مالکیت حساب ها را بازگرداند. متأسفانه، این بدان معنا نیست که همه چیز را پس خواهید گرفت، زیرا ممکن است امتیازات Call of Duty و جوایز انباشته شما از بین رفته باشد، پس این را در نظر داشته باشید.

برای بازیابی حساب خود، باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. به وب سایت بازیابی حساب Activision دسترسی داشته باشید
 2. وب سایت بازیابی حساب اکتیویژن
 3. شما به یک حساب Activision جدید نیاز دارید، بنابراین باید با ایجاد آن شروع کنید. به یاد داشته باشید که از ایمیلی استفاده کنید که بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی داشته باشید.
 4. با حساب ایجاد شده وارد شوید و به بخش «حساب‌های متصل» دسترسی پیدا کنید.
 5. در آنجا باید حساب‌ها را برای سرویس‌های دیگری که معمولاً استفاده می‌کنید، مانند حساب PSN یا حساب Xbox Live خود پیوند دهید.
 6. کار بعدی که باید انجام دهید دسترسی به مرحله 2 است و برای این کار باید با حساب جدیدی که ایجاد کرده اید وارد شوید.
 7. هنگامی که این کار را انجام دادید، فرم بازیابی حساب اصلی شما ظاهر می شود که در آن باید ایمیل حساب دزدیده شده، تاریخ تقریبی حساب به سرقت رفته، بازی ها تحت تاثیر قرار گرفته و برخی جزئیات اضافی که ممکن است به این روند کمک کند را وارد کنید. .
 8. در نهایت، کپچا را پر کنید و به ارسال اطلاعات ادامه دهید. اگر همه چیز خوب پیش برود، ظرف 10 روز از Activision مطلع خواهید شد و امیدواریم حساب خود را با امتیازات کامل بازگردانید.

امیدوارم این مقاله به شما در راستای بازیابی رمز عبور کالاف دیوتی موبایل کمک کرده باشد، همچنین شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق متن زیر برای تیم گیم وگیفت ارسال کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت