چه زمانی llspark Shinobi در Free Fire دوباره عرضه می شود؟

چه زمانی llspark Shinobi در Free Fire دوباره عرضه می شود؟

تاریخ انتشار llspark Shinobi در Free Fire

Free Fire به روز رسانی های جدید و جالب زیادی را منتشر کرده است که می توانید بلافاصله از آنها مطلع شوید. علاوه بر این، کی llspark Shinobi باندل کی دوباره در Free Fire (FF) منتشر می‌شود، مثل الان بیشتر در مورد آن خواهید فهمید. به خصوص با یک جایزه جالب Killspark Shinobi Bundle مانند این، قطعاً جمع آوری بلافاصله برای بازیکنان بسیار جذاب به نظر می رسد.

سپس برای دنبال کردن آخرین رویدادها در بازی Free Fire، قطعاً هیجان‌انگیزتر خواهد بود. به خصوص استفاده از برخی ویژگی‌های بازی که مطمئناً کاملاً متنوع هستند، البته در حین بازی، مواردی از این دست بیشتر به شما کمک می‌کند.

به خصوص انتخاب نام‌های Cool FF که در دسترس هستند، می‌تواند باعث محبوبیت بیشتر حساب به این دلیل شود. با استفاده از یکی از این نام های بسیار جالب، در واقع دریافت جایزه بسیار متنوع است و می توانید بلافاصله از آن بهره ببرید.

علاوه بر این، اگر واقعاً با When Will the Killspark Shinobi Bundle Again in Free Fire (FF) منتشر شود، بسیار جالب می شود. به خصوص اینکه بتوانید مستقیماً بتوانید در مورد چیزهایی از این قبیل برای ما که مستقیماً از آنها استفاده کنیم نیز درک کنید، هیجان انگیزتر خواهد بود.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

چه زمانی llspark Shinobi در Free Fire منتشر خواهد شد؟

llspark Shinobi در Free Fire
llspark Shinobi در Free Fire

Killspark Shinobi Bundle در آگوست 2024 به عنوان رویداد هفتمین سالگرد Free Fire منتشر خواهد شد تا شما آن را امتحان کنید. البته، با یک Killspark Bundle، واقعاً بسیار جالب است و ما می توانیم بلافاصله با یک جایزه مانند آن بفهمیم.

علاوه بر این، برای Killspark Shinobi، یک بسته نرم افزاری در انکوباتور رویال است که می توانید بلافاصله آن را دریافت کنید. زیرا در واقع این یک هدیه ویژه برای شما خواهد بود تا از آن استفاده کنید، به طوری که بازیکنان می توانند یکی از هدایای موجود را نیز جمع آوری کنند.

زمانی که بدانیم کیllspark Shinobi Bundle دوباره در FF منتشر خواهد شد، می‌توانید حتی بیشتر برای آن آماده باشید. جوایز جالب و جالب هستند، وقتی مستقیماً از آنها در بازی استفاده کنید تا جذاب‌تر شود، متنوع به نظر می‌رسند.

سپس نکات Spin Free Fire Hockey نیز وجود دارد که مجموعه جالبی هستند که می توانید در حال حاضر از آنها استفاده کنید. به عنوان یک هدیه جالب که مناسب است و مال شما خواهد بود، اگر از نکاتی از این دست استفاده کنید، راحت تر خواهد بود.

چگونه می‌توان Killspark Gamma Bundle در Free Fire دریافت کرد؟

Killspark Shinobi Incubator
Killspark Shinobi Incubator

Free Fire اغلب رویدادها و پیشنهادات جدیدی را در مورد لوازم آرایشی ارائه می دهد و امروزه قیمت دستگاه جوجه کشی را کاهش داده است. این مقاله در مورد نحوه دریافت Killspark Gamma Bundle در Fire Killspark Shinobi Free Fire با 40% تخفیف بحث خواهد کرد!
Free Fire خانه هزاران لوازم آرایشی و اقلام است که هر از چند گاهی موارد جدیدی به بازی اضافه می شود. بازیکنان می توانند با انجام بازی یا خرید آنها با ارزهای درون بازی، اینها را جمع آوری کنند. رویدادهای Luck Spin مکانی عالی برای همه بازیکنان برای دریافت چنین پوسته های آرایشی است که در چرخش های شانس تنظیم می شوند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

تاریخ انتشار llspark Shinobi در Free Fire
تاریخ انتشار llspark Shinobi در Free Fire

Killspark Shinobi Incubator

انکوباتور فعلی در بازی Killspark Shinobi Incubator نام دارد و 4 پوسته جدید با تم نینجا برای بازیکنان وجود دارد که می‌توانند از آن استفاده کنند. اما، مسئولان فقط برای امروز برای بازیکنان تخفیفی در نظر گرفته اند که بازیکنان می توانند از 40 درصد تخفیف در چرخش خود بهره مند شوند. بازیکنان می‌توانند چرخ انکوباتور را بچرخانند تا توکن‌های Blueprint: Killspark Shinobi را برای بازخرید تمام پوسته‌ها دریافت کنند. چرخش معمولی در انکوباتور دارای جوایز زیر است:

 • طرح اولیه: Killspark Shinobi
 • نشان اسلحه برای استخدام
 • جعبه غارت سلاح مرگبار خفاش
 • جعبه غارت پیراهن خوش شانس
 • بخش حافظه (مارو)
 • جعبه غارت زنبور عسل
 • سنگ تکامل
 • مواد غذایی حیوان خانگی
 • جعبه غارت سلاح کوسه حمله
 • جعبه شلوار خوش شانس
 • احضار ایردراپ
 • جعبه غارت سلاح گرگ شعله ور

همچنین بخوانید:

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت