معرفی بهترین تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

معرفی 9 مورد از بهترین تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

در مورد تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل کنجکاو هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سلاح های مرگبار در Call of Duty بدانید. پس با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

Call of Duty: Mobile به خاطر مجموعه ای از اسلحه هایش مشهور است، اما می توان مجموعه ای از تجهیزات را برای مزایای تاکتیکی خود در میدان جنگ پیدا کرد و از آنها استفاده کرد. در میان کلاس‌های مختلف اقلام/سلاح درون بازی، می‌توان انواع تجهیزات کشنده را در COD Mobile پیدا کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد بدون استفاده از اسلحه‌های خود آسیب‌های قابل توجهی به دشمنان خود وارد کنند.

می توان تجهیزات کشنده را در بتل رویال COD Mobile جستجو کرد یا همان را در بارگذاری های خود برای حالت MP تجهیز کرد. چندین گزینه برای تجهیزات کشنده در بازی وجود دارد، بنابراین بازیکنان جدید می توانند همه آنها را امتحان کنند و جایگزین مورد نظر خود را برای دریافت بهترین نتایج انتخاب کنند. برای وضوح بهتر در مورد تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل، می تواید یک راهنما را در بخش زیر بیابید:

تجهیزات کشنده در COD Mobile چیست؟

مانند هر عنوان Call of Duty، می توان یک سری تجهیزات مرگبار را در COD Mobile پیدا کرد، به جز Combat Axe، که در درجه اول به بازیکنان اجازه می دهد آسیب های انفجاری وارد کنند. می توان از یک آیتم کشنده در Call of Duty: Mobile با پرتاب آن به سمت دشمنان یا کاشت آن در یک نقطه خاص به عنوان تله استفاده کرد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند از هر سلاح کشنده به روش خاصی استفاده کنند تا تاثیر آن را به حداکثر برسانند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

انواع و موارد استفاده از تمام تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

انواع تجهیزات کشنده را در COD Mobile
انواع تجهیزات کشنده را در COD Mobile

در اینجا انواع و کاربردهای تمام تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

  • نارنجک فراگ – قابل پرتابی است که پس از یک تاخیر کوتاه منفجر می شود. بنابراین، بازیکنان باید قبل از پرتاب نارنجک Frag به سمت مکان دشمن، آن را به طور موثر بپزند.
  •  نارنجک چسبنده (در سطح بازیکن 37 باز می شود) – برخلاف نارنجک Frag، قبل از انفجار به سطوح می چسبد. بنابراین، استفاده از نارنجک‌های چسبنده بسیار آسان است، زیرا بازیکنان می‌توانند به سادگی به دشمن یا نقطه خاصی اشاره کرده و پرتاب کنند تا به راحتی حذف شوند.
  • نارنجک خوشه ای – نارنجک چسبنده ای است که پس از فرود به قطعات متعدد تقسیم می شود و در یک سری انفجارهای کوچکتر منفجر می شود.
  • Trip Mine (در سطح بازیکن 25 باز می شود) – این یک مین مغناطیسی است که به هوا پرتاب می شود و هنگامی که بازیکنان آن را کاشتند، می توانند منتظر بمانند تا دشمنان آن را منفجر کنند. برای افراد بی‌طرف، هر زمان که حریف پرتو Trip Mine را قطع کند، می‌ترکند و یک کشتن فوری فراهم می‌کند.
  •  تبر رزمی (در سطح بازیکن 49 باز می شود) – برخلاف سایر سلاح های کشنده، تبر مبارزه منفجر نمی شود. در عوض، بازیکنان می توانند یک تبر رزمی را به سمت حریف نشانه گرفته و پرتاب کنند تا یک کشتن فوری بدست آورند. پس از پرتاب، بازیکنان همیشه می توانند تبر را بازیابی کنند و بعداً از آن استفاده کنند.
  •  ترمیت (قابل باز شدن از طریق فروشگاه درون بازی) – می توانید یک ترمیت را به سمت دشمن یا سطحی پرتاب کنید تا برای مدت کوتاهی با آسیب «سوختگی» مقابله کنید. ترمیت ها در هنگام تماس به سطح می چسبند و معمولاً مرگ را تضمین می کنند.
  • کوکتل مولوتف (در سطح بازیکن 9 باز می شود) – یک کوکتل مولوتوف در اثر برخورد منفجر می شود و منطقه اطراف را آتش می زند و آسیب “سوختگی” قابل توجهی به حریف وارد می کند.
  • نارنجک تماسی – بلافاصله پس از تماس با یک سطح منفجر می شود، که آن را به یک گزینه آسان برای کشتن سریع تبدیل می کند.
  • C4 – ماده منفجره دیگری است که به سطح می چسبد. بازیکنان می توانند یک C4 را در نقطه مورد نظر خود کاشته و آن را از راه دور منفجر کنند.
تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل
تجهیزات کشنده در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان علاقه مند به جمع آوری لوازم آرایشی می توانند پوسته های مختلفی را برای موارد کشنده در Call of Duty: Mobile از طریق رویدادها، قرعه کشی ها، فروشگاه درون بازی و موارد دیگر بدست آورند.

همچنین بخوانید:

نحوه استفاده از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile + معرفی 13 نارنجک کالاف دیوتی

گیمرهای عزیز، می توانید اخبار و راهنماهای دیگر مربوط به Call of Duty Mobile را در وبلاگ گیمو گیفت مطالعه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت