چگونه به سرعت برج کینگ در کلش رویال را بالا ببریم

چگونه به سرعت برج کینگ در کلش رویال را بالا ببریم؟ 2024

نحوه بالا بردن برج کینگ در کلش رویال – King Tower

به دنبال سریع ترین راه ها برای ارتقاء سطح برج پادشاه خود هستید؟ در اینجا پیدا کنید!
آیا نمی دانید سریع ترین راه برای بالا بردن سطح برج کینگ در کلش رویال چیست؟ برج کینگ مهمترین ساختمان کلش رویال است و اگر تخریب شود، یک برد فوری به همراه دارد.

به همین دلیل، بازیکنان باید ارتقاء برج پادشاه خود را در سریع ترین زمان ممکن برای شانس بیشتری برای زنده ماندن در اولویت قرار دهند. ارتقای برج کینگ باعث افزایش نقاط سلامت و قدرت حمله آن می شود. هر سطح بالا به طور قابل توجهی سلامت برج کینگ را به خصوص در سطوح بالاتر افزایش می دهد. علاوه بر این، ارتقاء برج پادشاه، عرصه‌ها، کارت‌ها و سایر ویژگی‌های جدید را باز می‌کند. در اینجا برخی از بهترین راه ها برای بالا بردن سطح برج پادشاه در کلش رویال آورده شده است.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

راه های سریع برای ارتقاء سطح برج کینگ در کلش رویال

برج کینگ در کلش رویال
برج کینگ در کلش رویال

ارتقای کینگ تاور در کلش رویال
XP از طریق فعالیت‌های مختلف مانند برنده شدن در نبردها، اهدای کارت، باز کردن سینه‌ها و تکمیل چالش‌های روزانه یا فصلی به دست می‌آید. استفاده از XP برای ارتقا: هنگامی که XP کافی را جمع آوری کردید، به تب King’s Journey بروید و آن را برای ارتقای برج پادشاه خود خرج کنید.

برای بالا بردن سطح King Tower خود، باید سطح King خود را در کلش رویال افزایش دهید. در حال حاضر، حداکثر سطح برای برج کینگ 14 است که پس از رسیدن به سطح 42 باز می شود. در اینجا لیستی از سطح پادشاه مورد نیاز برای هر ارتقای برج پادشاه وجود دارد:

 • سطح 2 برای King Tower 2
 • سطح 3 برای King Tower 3
 • سطح 5 برای King Tower 4
 • سطح 7 برای King Tower 5
 • سطح 10 برای King Tower 6
 • سطح 14 برای King Tower 7
 • سطح 18 برای King Tower 8
 • سطح 22 برای King Tower 9
 • سطح 26 برای King Tower 10
 • سطح 30 برای King Tower 11
 • سطح 34 برای King Tower 12
 • سطح 38 برای King Tower 13
 • سطح 42 برای King Tower 14

برای افزایش سطح پادشاه، بازیکنان باید امتیاز تجربه جمع کنند. خوشبختانه، کلش رویال منابع متعددی برای جمع آوری امتیاز XP ارائه می دهد. بیایید کارآمدترین راه‌های به دست آوردن XP برای ارتقای سطح برج پادشاه در کلش رویال را بررسی کنیم:

1. اهدای کارت

اهدای کارت یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن XP در کلش رویال است. با انبوهی از کارت های موجود در بازی، اکثر بازیکنان از همه آنها استفاده نمی کنند. پس از پیوستن به یک قبیله در کلش رویال، لایه‌ها این امکان را دارند که کارت‌های ناخواسته خود را به همنوعان خود که به آن‌ها نیاز دارند اهدا کنند و سکه‌های XP و طلا به دست آورند. شما مقدار XP و Gold زیر را از اهدای کارت به دست خواهید آورد:

1 کارت مشترک: 1 Exp, 5 طلا
1 کارت کمیاب: 10 Exp, 50 Gold
1 کارت حماسی: 10 Exp, 500 طلا

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Clash Royale King Tower 2024
Clash Royale King Tower 2024

2. کارت های سطح بالا

تراز کردن کارت ها یکی دیگر از راه های خوب برای افزایش King Levels در کلش رویال است. این احتمال وجود دارد که اکثر بازیکنان کارت های ارتقا نیافته ای داشته باشند که گرد و غبار را در پایین جمع می کنند. بازیکنان می توانند برای به دست آوردن چند امتیاز تجربه، این کارت ها را ارتقا دهند. کارت‌های ارتقاء می‌توانند امتیازهای تجربه زیادی را ارائه دهند، به خصوص اگر کارت کمیاب‌تر باشد (مانند کارت‌های افسانه‌ای) یا در حال ارتقاء به سطح بالاتری باشید.
این دو بهترین راه برای به دست آوردن امتیاز تجربه برای افزایش King Levels و ارتقای King Tower در کلش رویال است.

چگونه Clash Royale 2024 King Tower را ارتقا دهیم؟

برای بالا بردن سطح King Tower خود در کلش رویال، باید امتیاز تجربه (XP) کسب کنید. سریع‌ترین راه برای دریافت XP، ارتقای کارت‌های خود و اهدای کارت‌ها به همتایان خود است. هر ارتقا و کمک مالی شما را به سطح بعدی نزدیکتر می کند.

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین دک رویداد Dagger Duchess کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت