غارت کارآمد در پابجی موبایل به محض فرود در بازی

غارت کارآمد در پابجی موبایل به محض فرود در بازی

راه حل غارت کارآمد در پابجی موبایل به محض فرود در بازی

به نکاتی برای غارت کارآمد در پابجی موبایل نیاز دارید؟ راهنمای ما را در مورد اینکه چگونه می توانید مواد و سلاح ها را به طور موثرتری در بازی بگیرید، بررسی کنید.
نکات برجسته:
* غارت کارآمد در پابجی موبایل برای بقا تا پایان حیاتی است.
* بازیکنان باید به سرعت فرود آیند تا از مزیت چند ثانیه ای خود استفاده کنند.
* مصرف مسکن ها و نوشیدنی های انرژی زا نیز در ادعای تقویت حیاتی هنگام غارت موثر است.

غارت کارآمد در BGMI
غارت کارآمد در BGMI

غارت یکی از جنبه های اصلی حالت Battle Royale در PUBG Mobile و BGMI (Battlegrounds Mobile India) است. این بخش مهمی از استراتژی‌های دستیابی به یک شام مرغ در BGMI است، زیرا بدون منابع کافی و سلاح‌های قوی نمی‌توان زنده ماند. بنابراین، اگر بازیکنان هنر غارت را به طور موثر در Battlegrounds Mobile India یاد بگیرند.
در بخش بعدی، بازیکنان نکات ضروری برای غارت کارآمدتر در شوتر محبوب بتل رویال KRAFTON را یاد می گیرند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

نکاتی برای غارت کارآمد در پابجی موبایل

راه حل غارت کارآمد در پابجی موبایل به محض فرود در بازی 
راه حل غارت کارآمد در پابجی موبایل به محض فرود در بازی

مکان‌های رها کردن، سرعت فرود، و هدف قرار دادن وسایل ضروری کلید غارت موثر در Battlegrounds Mobile India هستند. با پیروی از نکات ذکر شده در زیر، می توان به آسانی بر هنر غارت کارآمد در BGMI مسلط شد:

  • زمین با بیشترین سرعت ممکن

برای بازیکنان بسیار مهم است که به آسانی در مکان مشخص شده خود فرود بیایند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا مزیت فرود زودهنگام چند ثانیه‌ای را داشته باشند، که می‌تواند به تفاوت بین امتیاز دادن به پایان یا ناک اوت شدن منجر شود.

می توان محل فرود مورد نظر خود را روی مینی نقشه مشخص کرد و قبل از رسیدن هواپیما به مکان تقریباً 700 تا 800 متر فرود آمد. پس از پرش، بازیکنان می توانند با پایین نگه داشتن دوربین و کشیدن جوی استیک بین جهت بالا و راست، سعی کنند به طرفین فرود بیایند.

پس از فرود در بالای ساختمان، بازیکنان می توانند به سرعت شروع به غارت سلاح ها و تجهیزات بهداشتی کنند که به آنها اجازه می دهد در طول مسابقه زنده بمانند.

  • قبل از غارت نوشیدنی های انرژی زا یا مسکن مصرف کنید

به محض اینکه بازیکنان فرود می آیند، می توانند مراقب نوشیدنی های انرژی زا یا مسکن ها باشند که به خوبی در سراسر نقشه پراکنده شده اند. پس از پیدا شدن، بازیکنان باید یکی یا هر دو را مصرف کنند تا ادعای افزایش در بازسازی سلامت و سرعت حرکت کنند. این به بازیکنان این امکان را می دهد که به راحتی در ساختمان ها حرکت کنند، به سرعت غارت کنند و هر گونه خسارت را جبران کنند.

  • در مورد تجهیزات بهداشتی کوتاهی نکنید

جدا از مصرف مسکن ها یا نوشیدنی های انرژی زا، بازیکنان باید روی غارت تجهیزات بهداشتی نیز تمرکز کنند که در نهایت در شرایط بحرانی به آنها کمک می کند. بازیکنان همچنین می‌توانند برای هم تیمی‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند و با مازاد اقلام درمانی که حمل می‌کنند، به آنها در بازیابی HP کمک کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

غارت کارآمد در پابجی موبایل
غارت کارآمد در پابجی موبایل
  • هدف ایردراپ

بازیکنان باید با استفاده از وسایل نقلیه و نارنجک های دودزا، ایردراپ ها را هدف قرار دهند. آنها می توانند با وسیله نقلیه به ایردراپ نزدیک شوند و از نارنجک های دودزا برای محافظت بصری از حریف استفاده کنند. همچنین می توان قبل از نزدیک شدن به قطره هوا از مسکن ها یا نوشیدنی های انرژی زا استفاده کرد تا به سرعت به غارت کمک کند.

همچنین می‌توان روی جمع‌آوری مهمات بیش از اندازه کافی برای انواع مختلف سلاح‌ها که در طول مسابقه استفاده می‌کنند، تمرکز کرد. پس از رعایت نکات ذکر شده، بازیکنان می توانند تغییرات محسوسی را در عملکرد خود در بازی مشاهده کنند.

این مقاله ما را در مورد هنر غارت کارآمد به پایان می‌رساند، اما می‌توانید سایر مقاله های ما را در بخش وبلاگ سایت بررسی کنید.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار آپدیت نسخه ۳.۲ پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت