بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل

LW3-Tundra جدیدترین اضافه شده به فهرست تفنگ های تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل است و بازیکنان زیادی در آخرین فصل با آن در حال اجرا هستند. اگر می‌خواهید یکی از آنها باشید، در اینجا ببهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل آورده شده است، با ما همراه باشید.

LW3-Tundra اولین بار در Black Ops Cold War مشاهده شد، LW3-Tundra اولین بار در Call of Duty Mobile با فصل 1 ظاهر شد. این سلاح کاملاً جدید ضربات زیادی دارد و به عنوان یک تفنگ تک تیرانداز مدرن با دقت بسیار عالی توصیف می شود.
هنوز چند ساعت پس از انتشار آن، بسیاری از بازیکنان جامعه شروع به برچسب زدن LW3-Tundra به عنوان یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در این بازی کردند، و اساساً DL Q33 را از میراث دیرینه آن خلع کرد. در حالی که تک تیرانداز دارای آمار خام برای اثبات خود است، یک بارگیری عالی می تواند آن را به سطح بعدی برساند.

بنابراین در اینجا بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل، همراه با پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات مناسب است.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدسی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بهترین پیوست های بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل

  • پوزه: سرکوبگر تاکتیکی
  • بشکه: 28.2 اینچ تیم ببر
  • زیر بشکه: استریکر فورگریپ
  • مهمات: 7 Rnd
  • دستگیره عقب: مارپیچ

ما بهترین بارگیری LW3-Tundra خود را در کالاف دیوتی موبایل با تاکتیکال سرکوبگر و ترکیب بشکه تیم ببر 28.2 اینچی آغاز خواهیم کرد. این به تفنگ اجازه می‌دهد ساکت بماند در حالی که لوله کاهش سرعت گلوله را خنثی می‌کند، علاوه بر افزایش ضرب‌کننده آسیب.

LW3-Tundra در کالاف دیوتی موبایل
LW3-Tundra در کالاف دیوتی موبایل

برای زیر بشکه، ما با Striker Foregrip می رویم تا سرعت حرکت و همچنین سرعت ADS را افزایش دهیم. همراه با دستگیره پشتی Serpent Wrap، زمان ADS به شدت کاهش می‌یابد و به شما این امکان را می‌دهد که سریع‌تر دشمنان را سریع‌تر ببینید.
در نهایت، 7 Rnd Mag برای مهمات می تواند اطمینان حاصل کند که می توانید قبل از استراحت و بارگیری مجدد، آسیب کافی برای مقابله با چندین دشمن وارد کنید.

بهترین امتیازات و تجهیزات LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل

  • امتیاز قرمز: سبک وزن
  • Green Perk: Ghost
  • قدرت آبی: خط سخت
  • تجهیزات مرگبار: Trip Mine
  • تجهیزات تاکتیکی: نارنجک دودزا

برای اجرای بهترین Perks با بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل، پیشنهاد می‌کنیم با Lightweight شروع کنید زیرا می‌تواند به شما امکان سرعت دویدن سریع‌تر را بدهد. در مرحله بعد، Ghost شما را از دید پهپادهای دشمن دور نگه می‌دارد در حالی که آنها را از راه دور ساقط می‌کنید.

در نهایت، هاردلاین امتیازهای کسب شده از کشتن را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد Scorestreaks خود را نسبتاً سریعتر گسترش دهید. از نظر تجهیزات، Smoke Granade به شما پوشش می دهد در حالی که Trip Mine مطمئن می شود که هیچ کس پشت سر شما پنهان نمی شود.

نحوه باز کردن قفل LW3-Tundra در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری LW3-Tundra برای فصل 1 کالاف دیوتی موبایل

می‌توانید LW3-Tundra در کالاف دیوتی موبایل با رسیدن به Tier 21 در Season 1 Battle Pass دریافت کنید.

بهترین جایگزین های LW3-Tundra در کالاف دیوتی موبایل

اگر LW3-Tundra در CoD Mobile برای شما مناسب نیست، جایگزین هایی مانند DL Q33 یا ZRG 20mm انتخاب عالی هستند. همچنین می‌توانید Outlaw و SKS را برای سبک سریع‌تر گیم‌پلی در محدوده‌های میانی و طولانی امتحان کنید.

بهترین تپانچه برای استفاده با Tundra

می دانیم که LW3-Tundra سرعت شلیک بسیار بالایی دارد که باعث می شود تیرانداز از خفا سریعاً مهمات خود را تمام کند.

در صورتی که دشمن ظاهر شود و مهماتی برای شما باقی نمانده باشد یا در حین بارگیری مجدد. می توانید این تپانچه تمام اتوماتیک را بیرون بیاورید:
L-CAR 9 یک تپانچه بسیار خوب برای جفت شدن با LW3-Tundra است، شما می توانید این تپانچه را زمانی که هیچ مهماتی در تیرانداز خود ندارید پاک کنید و دشمن خود را از بین ببرید.

نحوه دریافت امتیاز LW3-Tundra Red Queen’s Rebuke: رسیدن به ردیف 50 در فصل اول 2024 Battle Pass Premium.

همچنین بخوانید:

معرفی کالاف دیوتی موبایل 2024، همه آن چیزی که باید در مورد Call of Duty 2024 بدانید✌️

معرفی جامع و تاریخ انتشار فصل ۱ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت