دریافت تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2

دریافت تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2

بهترین نکات و ترفندها برای تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2

PUBG Mobile 3.2 امروز با گجت‌های تاکتیکی زیادی عرضه شده است. بیایید بهترین نکات و ترفندها برای استفاده از آنها را در اینجا بررسی کنیم.
PUBG Mobile 3.2 امروز با تعداد زیادی ویژگی جدید از جمله تفنگ مغناطیسی منتشر شد. بیایید بهترین نکات و ترفندها برای برنده شدن در حالت‌های بازی جدید و بهترین راه‌های استفاده از سلاح‌های جدید برای شام مرغ را در زیر بررسی کنیم.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

1. تفنگ مغناطیسی

شما باید تفنگ مغناطیسی را در شکاف تپانچه انتخاب و مجهز کنید زیرا هیچ شکافی از سلاح های اصلی را اشغال نمی کند. وقتی دشمن یا وسیله نقلیه را نشانه می گیرید، تفنگ مغناطیسی هدف را به محل تعیین شده می کشد. هنگام بازی در حالت دوتایی یا جوخه باید یک تفنگ مغناطیسی داشته باشید تا فشار تیم دشمن را کاهش دهید. در اینجا نکاتی برای استفاده هوشمندانه از این تفنگ وجود دارد.

  • با تفنگ مغناطیسی دشمن را گرفته و به هوا فشار دهید و اجازه دهید هم تیمی او را ساقط کند.
  • هنگامی که توسط تفنگ مغناطیسی اسیر شدید، برای فرار از اثر مغناطیسی، به طور مکرر روی دکمه Break Free ضربه بزنید.
  • اگر ماشین یا دوچرخه شما در دیوار شکسته گیر کرده است، می توانید از این تفنگ برای عقب کشیدن و تغییر مکان آن استفاده کنید.
  • چند سنگ را در زمین باز انتخاب کنید و آنها را در جایی که می خواهید پوششی برای مبارزه آزاد بسازید قرار دهید. با این تفنگ می توانید سنگ را به سمت دشمنان بکشید و پرتاب کنید.

اگر همه این کاربردهای تفنگ مغناطیسی را بدانید، حتی می توانید از هکرها پیشی بگیرید و شام مرغ دریافت کنید.

2. جت پک

تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2
تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2

وقتی جت پک را انتخاب می‌کنید، در موجودی کالای شما ذخیره می‌شود، اما می‌توان از آن به عنوان وسیله نقلیه استفاده کرد. این گجت جدید پس از تجهیز می تواند شما را به هوا هل دهد و به شما کمک کند تا با حداکثر سرعت 66 کیلومتر در ساعت به سرعت در اطراف نقشه حرکت کنید.

چند نکته برای استفاده از این تجهیزات جدید را در زیر بررسی کنید.

  • جت موشک را فعال کنید تا ارتفاع خود را افزایش دهید و به پشت بام ساختمان های مرتفع یا بالای پل های مرتفع برسید تا دشمنان را کمپ بزنید و غافلگیر کنید. به زمین برگردید تا انرژی جت پک را دوباره پر کنید.
  • از تفنگ مغناطیسی از پیش مجهز در سمت راست جت پک برای دستگیری و کشیدن دشمنان استفاده کنید. اگر دشمن را بکشید و او را به هوا بکشید، می توانید با انداختن او روی زمین، او را با آسیب سقوط بکشید.
  • جت پک نه تنها یک وسیله نقلیه بلکه یک سلاح مفید است اگر از آن به طور موثر استفاده کنید

3. AED شخصی

برای زنده ماندن بیشتر در PUBG Mobile 3.2 باید یک AED شخصی داشته باشید. این آیتم ریکاوری جدید بلافاصله پس از نابودی شخصیت شما را بهبود می بخشد. روی دکمه H که در هنگام ضربه زدن روی صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید، اما این دکمه فقط در صورتی ظاهر می شود که یک AED شخصی در کوله پشتی خود داشته باشید.

4. Respawn Beacon

نکات و ترفندها برای تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2
نکات و ترفندها برای تفنگ مغناطیسی در PUBG Mobile 3.2

مانند Respawn Cards و Respawn Towers که با آنها آشنا هستید، Respawn Beacon همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا یک هم تیمی حذف شده را به یاد بیاورند. اما این ابزار جدید PUBG Mobile 3.2 ضروری‌تر و ایمن‌تر است زیرا خطر کمین شدن و گرفتار شدن در برج‌های Respawn ثابت را نمی‌پذیرید. در اینجا نحوه استفاده از این گجت آورده شده است.

  • هر بازیکن می تواند تنها یک Respawn Beacon را در کوله پشتی خود انتخاب کرده و نگه دارد. وقتی هم تیمی هایتان کشته شدند، این ابزار را به مکانی امن بیاورید و بیرون بیندازید. Beacon همه هم تیمی های شما را به یکباره فرا می خواند.
  • مسیر پرواز می تواند موقعیت شما را به دشمنان اطراف نشان دهد، بنابراین باید هم تیمی های خود را در نزدیکی منابع تدارکاتی به یاد بیاورید و گوشه ای امن برای کمین و پوشاندن آنها پیدا کنید.

علاوه بر این ابزارها و سلاح‌های تاکتیکی جدید، PUBG Mobile 3.2 یک چتر نجات سریع نیز اضافه کرد تا بازیکنان بتوانند با خیال راحت از مکان‌های بلند به پایین بپرند. این یک وسیله ضروری برای بقا در این فصل است. منتظر به‌روزرسانی‌ها و نکات بیشتر برای بازی بهتر در PUBG Mobile باشید.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار A7 Royale Pass پابجی موبایل

تاریخ انتشار آپدیت نسخه ۳.۲ پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت