معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل (بررسی 10 نقشه)

معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل (بررسی 10 نقشه)

معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل، نقشه مورد علاقه شما در COD کدام است؟🤔

این بازی ممکن است متوجه شود که بازیکنان ممکن است ناگهان احساس بی حوصلگی کنند زیرا نقشه هایی که بازدید می کنند دقیقاً یکسان است. به طور ناخودآگاه، تعداد زیادی نقشه مهارت های شما را نیز افزایش می دهد،. پس با سایت گیمو کیفت همراه باشید تا با نقشه های کالاف دیوتی موبایل آشنا شوید.

این یک واقعیت شناخته شده است که بازی CODM هرگز خسته کننده نیست و همیشه چیز جدیدی وجود دارد که یادگیری آن واقعاً سرگرم کننده است. کالاف دیوتی موبایل هرگز شما را خسته نمی کند، این بازی دارای حالت ها، ویژگی ها و حتی نقشه های مختلف است. 11 نقشه در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که می توانید در حین بازی آنها را امتحان کنید که یکی از آنها ممکن است نقشه مورد علاقه شما در COD باشد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

معرفی 11 نقشه در کالاف دیوتی موبایل

 1.  Firing Range
 2.  Take Off
 3. Kill House
 4. . Standoff
 5. Nuketown
 6. Crossfire
 7.  Crash
 8.  Scrapyard
 9.  Summit
 10.  Meltdown (Season 4)

هر چه تعداد نقشه‌ها بیشتر باشد، بازی متنوع‌تر خواهد بود، که باید آن را با هر نقشه تنظیم کنید و اینکه بتوانید از هر مانعی در هر نقشه جان سالم به در ببرید، قطعاً مهارت های شما را بهبود می بخشد. بنابراین نقشه ها و جزئیات در  دیوتی موبایل کالاف چیست؟ توضیحات زیر را بررسی کنید!

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

بررسی نقشه های کالاف دیوتی موبایل💜

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Firing Range

معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل
معرفی نقشه های کالاف دیوتی موبایل

این نقشه از نظر اندازه بسیار بزرگ است، اما در این نقشه فضاهای باز نیز وجود دارد که با چندین خم همراه است. بنابراین اگرچه این نقشه یک نقشه بزرگ است، اما اگر مجبور به شلیک از فاصله نزدیک هستید، باید آماده باشید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Take Off

نقشه های کالاف دیوتی موبایل
نقشه های کالاف دیوتی موبایل

این نقشه در یک ترمینال فضایی قرار دارد اما بالای دریا قرار دارد. این نقشه دارای اندازه متوسط ​​است، نه خیلی بزرگ یا نه خیلی کوچک.

ترکیبات متعددی برای تیراندازی به دشمنان در فضاهای باز وجود دارد، زیرا این مکان با وجود اینکه ترکیباتی برای پوشش دارد، دارای چندین فضای باز نیز می باشد که امکان مبارزه از فاصله نزدیک را به شما می دهد.

از آنجایی که این نقشه خیلی کوچک نیست بنابراین امکان تیراندازی در برد متوسط ​​برای شما وجود دارد، استفاده از سلاح AR برای بازی بر روی نقشه Take Off مناسب است.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Kill House

نقشه کالاف دیوتی موبایل
نقشه کالاف دیوتی موبایل

نقشه Kill House یک نقشه بسیار کوچک است. این نقشه برای کسانی از شما که می خواهند به شدت و به سرعت مبارزه کنند و در عین حال رفلکس ها و هدف گیری خود را نیز آموزش دهند بسیار مناسب است.

این نقشه که فقط شامل یک ساختمان است، در واقع مکانی است که برای ماموریت های آموزشی در سری COD 4: Modern Warfare استفاده می شود.

اگر می خواهید یاد بگیرید که هدف، رفلکس های سریع و حرکات چابک خود را تمرین دهید، پس این نقشه برای تمرین شما مناسب است.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Standoff

نقشه های Call Of Duty Mobile
نقشه های Call Of Duty Mobile

برای شما که متخصص تک تیرانداز هستید یا عاشق تک تیرانداز هستید، نقشه ای با خیابان های کثیف و کوچه های زیاد می تواند مکان مناسبی برای درگیری تک تیرانداز با دشمنانتان باشد. به علاوه، این نقشه دارای ساختمان های زیادی است که می توانید از آنها برای نظارت بر دشمنان از راه دور استفاده کنید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Nuketown

بهترین نقشه کالاف دیوتی موبایل
بهترین نقشه کالاف دیوتی موبایل

این نقشه به شکل دو ضلع آینه ای است و تنها با یک جاده از هم جدا شده است. این نقشه می تواند یک نقشه دشوار باشد، چیدمان ترکیبی که شبیه و متقارن است می تواند محل اختفای شما را برای حدس زدن دشمن آسان کند. بنابراین، در این نقشه باید به دویدن یا تغییر موقعیت خود ادامه دهید تا از شلیک های احتمالی دشمن جلوگیری کنید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Crossfire

نقشه های Call Of Duty Mobile
نقشه های Call Of Duty Mobile

این نقشه برای نشان دادن مهارت های تیراندازی شما بسیار مناسب است، زیرا این نقشه شکلی متشکل از راهروهای باریک و خیابان های عریض دارد. از یک تک تیرانداز برای بازی در این نقشه استفاده کنید، اما اگر فردی هستید که دوست دارید به ترکیبات دشمن هجوم ببرید، از سلاحی با ماگ یا مهمات زیاد مانند LMG استفاده کنید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Crash

کوچک ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل
کوچک ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل

Crash یک نقشه بسیار کوچک است اما مکان های زیادی برای پوشاندن یا پنهان شدن دارد. از آنجایی که نقشه بسیار کوچک است و فضای باز کمی دارد، حملات ناگهانی یا نبردهای نزدیک زیادی را تجربه خواهید کرد. بنابراین، از سلاحی با سرعت آتش بالا یا SMG استفاده کنید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Scrapyard

Call Of Duty Mobile maps
Call Of Duty Mobile maps

Scrapyard دارای اندازه نقشه کوچک است که به شما امکان می دهد از فاصله نزدیک عکس بگیرید. به شما این فرصت داده می شود تا نبرد در داخل یا خارج از خانه را تجربه کنید تا نبرد شدیدتری داشته باشید.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Summit

Call Of Duty Mobile map
Call Of Duty Mobile map

این نقشه با مضمون زمستانی اندازه بزرگی دارد، اما ساختمان ها طرح بسیار باریکی دارند. بنابراین حتی اگر عریض به نظر می رسد، فاصله دید شما آنقدر که تصور می کنید گسترده نیست یا در واقع بسیار محدود است و به شما امکان می دهد از فاصله نزدیک عکس بگیرید.

این نقشه مسیری برای دو طرف شدن به مناطق ساختمانی دیگر دارد که به دلیل گیم پلی شدید ارائه شده در این نقشه Summit، این بازی را هیجان انگیزتر می کند.

 • نقشه کالاف دیوتی موبایل: Meltdown

جدید ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل
جدید ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل

نقشه Meltdown یک نقشه جدید برای فصل 4 است که شایعه شده است که جایگزین نقشه Scrapyard خواهد شد. این نقشه منطقه نیروگاه هسته ای را نشان می دهد. البته این نقشه هم مورد علاقه و هم منفور بازیکنان است زیرا مکان های زیادی وجود دارد که می توانید برای کمین از آنها استفاده کنید

بر اساس توضیحات بالا، کدام نقشه مورد علاقه شماست؟ در قسمت زیر برای ما بنویسید.☑️

💯 فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

5 1 رای
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Kamran
میهمان
Kamran
4 ماه قبل
امتیاز شما :
     

فقط cross firs

علت درخواست بازپرداخت